Přibližně 150 elitních vojáků specálních sil Spojených států a dva tucty poradců uprchlo z města Manbidž v Sýrii, poté co obdrželi věrohodné zprávy o mimozemských útočnících, mířících jejich směrem, jak sdělil federální agent Dimitri Osmosovich.

[wp_ad_camp_2]

Ruský prezident Vladimir Putin, který má v reálném čase přehled o globální invazi nebezpečných mimozemšťanů Anunnaki, naléhavě vyzval prezidenta Trumpa, kterého ho varoval, že se početné vojsko Anunnaki „zhmotnilo“ 50 km od Manbidže a kráčelo obrovskou rychlostí k americkému vojenskému táboru.
Přestože Putin nebyl vůbec rád za americkou vojenskou přítomnost v severní Sýrii, jeho nenávist vůči zlovolným mimozemšťanům ho přinutila varovat Trumpa před bezprostřední smrtí jeho vojáků,” uvedl agent Osmosovič.

,,Zpočátku Trump Putinovi nevěřil. Myslel si, že si to Putin vymyslel. Trump řekl, že Putinovi údajní Anunnaki byli pravděpodobně syrští vojáci (SAA), kteří se chystali pomstít za své padlé členy a že americké speciální síly se jich umí snadno zbavit.

[wp_ad_camp_2]

Putin mu proto poslal šifrované přísně tajné fotografie a videozáznamy, na kterých byli zachyceni válečníci Anunnaki, jak zabíjejí syrské civilisty poblíž Ras al-Ayn. Chápu, že Trump na fotografie ohromeně civěl, mlčel a poté poděkoval Putinovi za informaci,“ řekl Osmosovich.

Nepotvrzená zpráva z Bílého domu uvádí, že prezident Trump osobně kontaktoval generála Richarda D. Clarka, velitele zvláštního operačního velení Spojených států, a nařídil mu, aby okamžitě evakuoval veškerý americký personál z Manbidže.

Když zmatený generál požádal o vysvětlení, Trump údajně odpověděl: „Nepochybuj o mé autoritě. Jsem prezident. Řekněte svým mužům, aby odešli, utekli, dostali se k vrtulníkům.”

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA: Aluška.org – https://aluska.org/americke-vojsko-uteklo-pred-utocicimi-anunnaki-v-syrii/

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.