…..nemějte obavu, ke třetí světové válce nedojde, bude EMP, o kterém píši mnoho let a to uvede lidstvo do stavu, který si neumíme představit. Možná horší než třetí světová. Lidstvo bez elektriky, plynu, vody (bude jen v řekách a ve studních) bez aut a debilních mobilů a počítačů a jakékoliv elektroniky. Bude navždy zničena. Aspoň si užijeme zase přírody. Zažijeme opět dobu kamenou????

08:54

[wp_ad_camp_1]

ANONYMOUS varuje ľudstvo: pripravte sa na tretiu svetovú vojnu!

Podľa Hackerskej skupiny totiž Američania a Severokórejci presúvajú na miesto vybavenie potrebné na začatie boja.

anonymous lupa

Anonymous varuje ľudstvo. | sita

Známa hackerská skupina Anonymous zverejnila nové video, ktoré má naozaj znepokojivý obsah. Podľa Anonymous by sa ľudstvo malo pripraviť na tretiu svetovú vojnu, ktorá vypukne na Kórejskom polostrove. Podľa Hackerskej skupiny totiž Američania a Severokórejci presúvajú na miesto vybavenie potrebné na začatie boja.

„Všetky znaky toho, že na Kórejský polostrov sa blíži vojna sa pred nami objavujú.“

„Všetky znaky toho, že na Kórejský polostrov sa blíži vojna sa pred nami objavujú,“ uviedla skupina vo videu, ktoré na web zavesila počas víkendu. Postava vo videu, ktorá mala na sebe známu masku Guya Fawkesa upozornila na najnovšie vojenské pohyby v oblasti a tiež na varovania, ktoré vydali Japonsko a Kórejská republika.

 

„Vidíme ako každá krajina presúva na miesto strategické vojenské vybavenie. Na rozdiel od predchádzajúcich vojen však toto bude rýchly a brutálny boj. Bude to však aj devastujúca vojna z hľadiska environmentálneho a aj ekonomického.“  Podľa Anonymous na blížiacu sa vojnu poukazuje aj nedávny test interkontinentálnej americkej rakety Minuteman 3, ktorý nariadil prezident Trump. A tiež aj varovanie pred možným nukleárnym útokom, ktoré vydali japonské úrady.  „Toto je reálna vojna, ktorá bude mať globálne dôsledky. Vďaka tomu, že sú v hre tri supermocnosti, budú aj ostatné krajiny musieť vybrať strany,“ dodáva video Anobymous.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.