Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Arcizločinec Netanjahu hledá imunitu tím, že bonzuje na své páníčky. Demontáž chazarské mafie pokračuje, na řadu se dostane i Emmanuel Macron

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 19.11.2018

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vražedný válečný zločinec a Satana uctívající izraelský premiér Benjamin Netanjahu se snaží dosáhnout dohody, aby zachránil svůj vlastní život tím, že vysype informace o jeho pánech z rodiny Rothschildů, říká Mossad. Hrozící pád Netanjahua znamená i konečné zhroucení chazarské mafie v dohledné budoucnosti, a nebude to dlouho trvat a francouzská i švýcarská větev rodiny Rothschildů a jejich skrytí spojenci budou povolání ke spravedlnosti.

Pád Netanjahua je jen částí pokračujícího kolapsu vlády chazarské kliky, který odstraní celou řadu západních vůdců, včetně Emmanuela Macrona ve Francii a Mohammed bin Salmana v Saúdské Arábii, jak uvidíme níže.

Nejprve se podívejme blíže na případ Netanjahua. Z tohoto pohledu izraelská policie doporučila podat trestní obvinění proti Netanjahuovi ve třech samostatných záležitostech. Poslední se stala minulý týden v rámci mediálního korupčního skandálu.

Dosud Netanjahu využíval své funkce předsedy vlády, aby zabránil jeho vlastnímu stíhání. Ale poté, co ztratil parlamentní většinu, jeho schopnost zabránit vlastnímu zatčení končí, říkají zdroje Mossadu.

Netanjahův pád byl urychlen jeho rychle poraženou ofenzívou proti pásmu Gazy, říká zdroj Pentagonu. Tato ofenzíva měla za cíl odvrátit pozornost veřejnosti od vraždy novináře Washington Post Jamala Khashoggiho, říkají zdroje. Namísto toho však dosáhl opačného efektu, protože OSN, Rusko, Jordánsko, Francie, Spojené království, Egypt a USA se spojily proti jeho kriminálním aktivitám. Toto bude „poslední hřebík do rakve Netanjahua,“ říkají zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]

Pád Netanjahua přichází právě tehdy, kdy arabsky mluvící křesťan, bývalý generální velitel amerického Centrálního velitelství, generál John Abizaid, byl jmenován velvyslancem v Saúdské Arábii, říká zdroj Pentagonu. To znamená, že „bude účinným vojenským guvernérem, který může denuklerizovat Izrael a rozdělit Saúdskou Arábii, zatímco bude spojenec s Tureckem, Irákem a Íránem,“ říkají zdroje.

Cílem je ukončit zločinný plán Chazarů na ovládnutí světa skrze tzv. Velký Izrael, rozléhající se od Eufratu po Nil, říkají zdroje.

Předtím, než se Netanjahu obrátil na své páníčky Rothschildy, „udělal zoufalý krok,“ aby přiměl prezidenta Donalda Trumpa vydat tureckého politického aktivistu Fethullaha Gulena, jako další pokus odvrátit pozornost od role Netanjahua při vraždě Khashoggiho.

Gulen věří, že je jedním z dědiců Sabbatýnské mafie a je obviňován tureckým prezidentem Erdogan za neúspěšný pokus o převrat proti němu v roce 2016. Erdogan nyní hledá k vydání 462 Gulenových aktivistů v 83 zemích.

Erdogan však nyní ví, že jeho skuteční nepřátelé jsou Netanjahu, jeho loutka princ Saúdské Arábie Mohammed bin Salman (nebo pravděpodobně jeho dvojník) a jejich šéfové Rothschildové, podle Mossadu a japonských vojenských zpravodajských zdrojů. Tento pokus odvrátit pozornost Gulenem „dopadl neúspěšně“ a Trump je nyní nucen „zbavit se poraženého Bibi (Netanjahu) a MbS ve prospěch dohody s Tureckem a Íránem,“ říkají zdroje Pentagonu.

Netanjahův pád přišel minulý týden po setkání Trumpa a prezidenta Vladimíra Putina ve Francii, říkají zdroje Pentagonu. Toto setkání vyústilo ve výběru ruského generálmajora Alexandra Prokopčeka jako kandidáta na nového šéfa Interpolu, říkají dále zdroje. Prokopčuk bude „pomáhat zpravodajské službě USA, aby vydával další ‚červená oznámení‘ a sesadil agenty Kabaly a jejich izraelské poskoky po celém světě,“ dodávají.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V USA se tento proces také urychluje. Senátor Lindsey Graham je nyní předseda senátního Výboru pro justici, kde se očekává „urychlení nominace soudců a vynesení na světlo zločinů Deep state,“ říkají dále zdroje. Předchozí senát, přestože byl zdánlivě republikánský, blokoval jmenování nových soudců a státních zástupců, čímž zpomaloval dlouho očekávané zatýkání v USA.

Kromě toho je nový předseda finančního výboru Senátu, Chuck Grassley, „připravený zvěřejnit podvody, zločiny a korupci na Wall Street,“ říkají.

Chazarská mafie, která ztrácí moc ve Washingtonu, D.C., provádí marné pokusy zabránit dalšímu stíhání tím, že útočí na Kalifornii energetickými zbraněmi (Directed Energy Weapons = DEW). Viz níže uvedená definice.

Systém DEW je systém využívající paprsek koncentrované elektromagnetické energie (včetně laserů a mikrovlnných systémů s vysokým výkonem) nebo atomových či sub-atomových částic primárně určených jako prostředek k zabíjení, zranění, paralyzování nebo dočasnému zneškodnění lidí, nebo zničení a poškození majetku nebo hmoty.

Akustické zbraně využívají zvuk v širokém frekvenčním spektru k zabíjení, zranění, deaktivaci nebo dočasné paralýze lidí. Akustické zbraně, i když jsou mimo společnou definici DEW, mají účinky a nebezpečí, které jsou více podobné DEW, než u konvenčních zbraní.

Jsou zde jasné důkazy, že takové zbraně jsou nyní používány proti Kalifornii ze strany Chazarů.

A nejen to, informátorka Deborah Tavares poskytuje důkazy o tom, že za těmito útoky stojí rodina Rothschildů a jejich společnosti Pacific Gas & Electric.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jasný signál toho, jak Rothschildové panikaří, a jejich služebníci také, když přišli s vyjádřením, jako kalifornský demokratický kongresman Eric Swalwell, který vyhrožoval útokem jadernými zbraněmi, pokud se Američané držící zbraně odmítnou odzbrojit.

Co tito zločinci asi nevědí, je, že už nepracují tajně nebo beztrestně. Zvláště slyšíme, že francouzská větev této rodiny je odpovědná za mnohé z těchto zločinů.

To znamená, že role se nyní obrátily a nyní jsou oni v ohrožení. To lze vidět v zoufalých výzvách francouzské loutky Emanuela Macrona, aby vznikla evropská armáda, která by „ochránila EU před Čínou, Ruskem a USA.“ To, co skutečně myslel, bylo chránit Rothschildy a jejich otrocké režimy jako Německo a Francii od hněvu světa.

Za prvé, Macron se musí zachránit před francouzským lidem. Minulý týden přes 280 000 motoristů zablokovalo silnice na více než 2000 místech ve Francii v protestu proti jeho režimu. Tyto protesty podpořilo 73% francouzské populace.

Když se teď David de Rothschild schovává před francouzskou policií, Alexandre Guy de Rothschild je nyní oficiálním vedoucím francouzské větve rodiny Rothschildů. Jeho fotografie:

Podle zdrojů z japonského pravicového křídla je ženatý s dcerou japonského ministra financí Taro Aso, a svatba se uskutečnila na tomto hradě:

Skutečnost, že japonské vodní zdroje se prodávají za obrovské slevy francouzským vodárenským společnostem, vedlo k závěru, že Aso a jeho francouzští zákonodárci se budou zodpovídat, říkají japonské zdroje z pravého křídla.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Můžeme také oznámit, že zástupce francouzské větve Rothschildů kontaktoval tohoto dopisovatele ihned poté, co provedli 11. března 2011 masový vražedný útok na Fukushimu, aby upozornili na další hrozbu útoku na samotné Tokio. Také francouzští Rothschildové financovali v Číně proti-japonské nepokoje před několika lety, sdělily zdroje Asijské tajné společnosti.

Francouzská Rothschildova kontrola nad Japonskem se brzy skončí, ale říká několik zdrojů. Rodina Iwasaki, která ovládá skupinu Mitsubishi, která zase řídí režim premiéra Shinzo Abeho, žádá příměří, říkají zdroje Společnosti bílého draka. Japonští průmyslníci žádají o ochranu SBD při zavádění studené fúze a jiné technologie, která mění současné paradigma, a která byla až dosud potlačena chazarskou mafií. Ochrana byla nabídnuta a též předvedena tato technologie, uvádějí zdroje.

SBD se také tento týden setká s představiteli Asijských tajných společností, aby diskutovali o budoucnosti Japonska a režimu Abeho, mimo dalších věci, říkají zdroje SBD.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Také asijské a západní tajné společnosti pokračují v přípravách na založení a financování budoucí Plánovací Agentury. Agentura by pracovala v souladu s rozsáhlým projektem novodobé čínské „hedvábné stezky.“ Očekává se, že dohoda o této otázce pomůže ulehčit mocenskému tření, které se nyní veřejně odehrává mezi USA a Čínou, podle zdrojů blízkých jednání.

Již byla dosažena základní dohoda o záchraně planety, takže je načase tyto plány více konkretizovat. Očekává se, že to bude trvat ještě dlouho, takže buďme trpěliví. Změna na planetě je jako otočení super-tankeru. Znamená to, že i když už bylo rozhodnuto o změně kurzu, je třeba postupovat tak rychle, aby se zabránilo překlopení lodi.

 

překlad tereza | zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
18 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře