Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Rekordní přechody nelegálních migrantů zvyšují tlak na potápějícího se britského premiéra
    Rekordní přechody nelegálních migrantů zvyšují tlak na potápějícího se britského premiéra

    Rekordní přechody nelegálních migrantů zvyšují tlak na potápějícího se britského premiéra

  • Bílé klobouky naznačují, že loď Dali byla v době srážky bez posádky
    Bílé klobouky naznačují, že loď Dali byla v době srážky bez posádky

    Bílé klobouky naznačují, že loď Dali byla v době srážky bez posádky

  • Zprávy dne 27.3.2024
    Zprávy dne 27.3.2024

    Zprávy dne 27.3.2024

  • Narušení zasedání RB OSN o Jugoslávii ze strany Francie je pobuřující
    Narušení zasedání RB OSN o Jugoslávii ze strany Francie je pobuřující

    Narušení zasedání RB OSN o Jugoslávii ze strany Francie je pobuřující

Související zprávy

  • Bílé klobouky naznačují, že loď Dali byla v době srážky bez posádky
    Bílé klobouky naznačují, že loď Dali byla v době srážky bez posádky

    Bílé klobouky naznačují, že loď Dali byla v době srážky bez posádky

  • JAG odsuzuje okresního prokurátora ve Washingtonu za vlastizradu
    JAG odsuzuje okresního prokurátora ve Washingtonu za vlastizradu

    JAG odsuzuje okresního prokurátora ve Washingtonu za vlastizradu

  • Bílé klobouky opevňují Trumpovy nemovitosti
    Bílé klobouky opevňují Trumpovy nemovitosti

    Bílé klobouky opevňují Trumpovy nemovitosti

  • Chazarská mafie plánuje na 8. dubna holocaust; bude zastavena
    Chazarská mafie plánuje na 8. dubna holocaust; bude zastavena

    Chazarská mafie plánuje na 8. dubna holocaust; bude zastavena

AsGard: 7 miliard bláznů, kteří žijí na střeše (díl 1.)

Představte si své milované auto. Vy však nesedíte v něm, sedíte na jeho střeše. Tvář vám lynčuje vítr, prach a hmyz. Představili jste si to? Nyní si tento obraz ještě více přiblížíme: auto jede rychlostí okolo 200 km/h, je -30 stupňů Celsia a zuří vánice. Vítr vám sdírá kůži z těla, ale vy stále zůstáváte na střeše svého vozu – není toto definice bláznovství?

[wp_ad_camp_2]

Automobil je navržen tak, aby nás při pohybu v prostoru chránil. Ocelové tělo, měkké sedačky, regulovatelná klimatizace, možnost poslechu hudby a dokonce i držáky na plechovky. Pokud se nacházíte uvnitř, vnější svět vás nemusí zajímat. I kdyby za okny bylo -50 °C nebo +60°C. Může pršet, sněžit, může foukat vítr – nejen, že vás auto chrání, vám je dokonce pohodlně. Vzdát se takového komfortu a vylézt na střechu vozu může jenom blázen.

Uvedeme si druhý příklad

Dům. Krásný, majestátní, se všemi vymoženostmi, které si jen umíte představit. Vaše auto (i kdyby bylo z Business Class) se náhle takovému domu, pokud jde o komfort a prostor, nemůže vůbec rovnat. V autě není toaleta, vana, nepřipravíte si v něm večeři, ani se nemůžete pořádně natáhnout.

Ne nadarmo se říká: “Můj dům – můj hrad!”

Vytápění, klimatizace, kanalizace, elektřina i přívod vody – to vše nám poskytuje dům. Nezapomínejte na vyhřívanou podlahu, televizor, prostorné pokoje s panoramatickými okny, ledničku plnou dobrot, jídelnu a dokonce krb!

[wp_ad_camp_2]

Když jste uvnitř svého domu, je vám skutečně ukradené, co se děje za jeho okny. Ať už mrze, nebo venku praží slunce. Jestli vybuchla sopka, nebo nastala potopa. Jestliže je auto vytvořené tak, aby v něm člověk strávil pár hodin, v domě můžete žít roky, aniž byste byli nuceni vyjít ven (v případě, kdy nastane Armagedon). Na tomto domě však přecijenom je něco zvláštního: jeho majitel, to jest vy, vylezl na střechu a žije tam. Dům je perfektně vybaven, avšak vy za žádnou cenu nechcete opustit střechu. Listopadový déšť, kdy jste promklí až na kost, lednový mráz, který pálí do těl, ani žár v červenci, kdy vás štípají komáři a všude zuří písečné bouře, vás nemohou ze střechy vyhnat. Sousedé kroutí hlavami a natáčí si vás na mobil, ale vy považujete za blázny je, protože přeci uvnitř domu mohou žít pouze “debili”. A čemu se tak divíte? Když může blázen jezdit na střeše auta, tak proč by nemohl žít na střeše domu.

K bláznům se vrátíme později, ale teď se zamyslíme nad tím, kdo naučil lidi žít v domech. Lidé tento nápad vypozorovali z přírody. Jak známo, vesmír mistrovsky staví domy podle předlohy galaxií, planet či buněk. Vesmír je fraktální, to znamená, že velké formy jsou obrazem těch malých a naopak. To nám může potvrdit i tato zelenina, které se v češtině říká kvěkolice (cizím názvem romanesco):
Podíváme se na nějvětší dům vesmíru – galaxii. Trilióny hvězd obíhají kolem tajemného centra – jádra. Kdo dal hvězdám prvopočáteční impuls k tomuto pohybu, to nikdo neví.
[wp_ad_camp_2]
Sluneční soustava.
Každá hvězda, okolo které obíhají planety, vypadá jako zmenšená kopie galaxie. Kdo roztočil planety okolo hvězdy-jádra, je taktéž zahaleno tajemstvím. Všimněte si, že pokud změníte úhel pohledu, uvidíte ve všem opakující se systém (jako na kvěkolici). Jinými slovy, uvnitř domu “Galaxie” je mnoho malých domků “Sluneční soustavy”, přičemž všechny tyto domy se zakládají na stejném principu. Jak v makrokosmu, tak v mikrokosmu.
[wp_ad_camp_2]
Vemte si, že galaxie i sluneční soustava mají tvar disku, avšak když se podíváte na planety nebo další tělesa, můžete si povšimnout, že fraktál na sebe vzal podobu koule. Tuto zvláštnost si zapamatujte, ještě se k ní vrátíme.
Planeta je centrem-jádrem, kolem kterého se točí družice, což vyvolává ty stejné otázky, na které nemáme odpověď. Planeta se dělí na kontinenty, kontinenty na státy, státy na města, oblasti a domy, ve kterých žijí lidé. Lidská těla se dále dělí na systémy, které jsou složeny z orgánů.
[wp_ad_camp_2]
A tak jsme namířili teleskop na galaxii a začali rychle přibližovat, dokud jsme nenarazili na lidské oko, které se až příliš podobá obrazu galaxie (jako by se nic nepřiblížilo).
Orgány se dále skládají z tkání a tkáně z buněk, které také kopírují model galaxie.
Buňka.
Lidská buňka a dokonalou přesností kopíruje naší planetu, avšak je tu jeden zásadní rozdíl: na jejím povrchu nikdo nežije. Všechno důležité se skrývá uvnitř buňky, pod ochranným obalem, kde se nachází také jádro.
Buňky se skládají z molekul a ty se zase skládají z atomů.

 

Atom.
Kulovitý tvar atomu kopíruje nejenom naši planetu, ale i buňku. Atomy nejsou tím nejmenším článkem fraktálu, i oni mají jádro a hromadu dalších blbin (strejcové s brýlemi se rozhodli jim říkat elektrony, protony a neutrony), které neuvěřitelnou rychlostí obíhají okolo atomového jádra a tím nás nutí se neustále zamýšlet nad jednou jedinou otázkou: “Kdo vlastně kontroluje všechny tyto síly?”
[wp_ad_camp_2]
Jak jste už asi uhodli, také elektrony lze štěpit a tak můžeme donekonečna zaostřovat mikroskop a utvrzovat se, že vesmír vždy vypadá stejně, jak v malém, tak velkém. Vesmír je FRAKTÁLNÍ. Proto teleskop vlastně ani nemá smysl, protože vesmír sám sebe teleskopicky opakuje.
Získáváme vážný závěr:

 

Když se učíme stavbu buňky, učíme se o struktuře vesmíru!

Podívejme se na buňku podrobněji, ta nám se svými rozměry nejblišší. Sledujte pozorně: buňka se velmi podobá planetě! Rozdíl můžeme vidět akorát v tom, že na povrchu buňky nikdo nežije – to nejcenější se ukrývá v jejím nitru. Buňku bychom mohli dokonce srovnat i s domem.

A jak se buňka podobá domu? Má ochranný obal, který ji chrání před vlivy vnějšího světa. Má kuchyni, kotelnu a dokonce i toaletu. To nejhlavnější je však její centrum. Jádro, které je mozkem celého jejího systému – UZAVŘENÉHO SYSTÉMU!! Buňka je samostatná, autonomní  a sama rozhoduje o tom, koho vpustí dovnitř a koho ven.
Vesmír staví své matrjošky nejen promyšleně, ale přímo geniálně. Všechny domy jsou nepřístupné zvenku a pohodlné zevnitř.

[wp_ad_camp_2]

Naši předkové, kteří si byli velmi dobře vědomí toho, jak je vesmír vytvořen, stejně tak stavěli své domy.

Například města obehnali kamennou zdí a žili UVNITŘ a ne venku. A co lidé!?

Každý pták, jelikož je součástí přírody, si postaví své hnízdo a žije UVNITŘ něj.

Myši  žijí UVNITŘ svých nor.

Červy, hadi, raci, lišky, medvědi…všichni žijí UVNITŘ svých domovů.

 

Žádné živé stvoření nežije na vrchu svého domova, kromě…

7 MILIARD BLÁZNŮ, KTEŘÍ SE ZABYDLELI NA STŘEŠE SVÉHO DOMU

 

…pokračování příště…

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
7 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře