Julian Assange says all terror attacks in US are orchestrated by the FBI

Zakladatel WikiLeaks Julian Assange varoval veřejnost, že za FBI se táhne ostudná historie organizování teroristických útoků na půdě USA.

Ve svém rozhovoru o střelbě v Las Vegas z minulé neděle Assange poukázal na to, že Federální úřad pro vyšetřování je zaměřen na psychicky nemocné lidi – láká je k páchání terorismu ve jménu hlubšího státního zájmu.

[wp_ad_camp_1]

„Téměř všechny případy ‚teroru‘ jsou produkovány FBI jako součást jeho business modelu,“ napsal Assange na Twitter.

[wp_ad_camp_1]

Thefreethoughtproject.com uvádí:

Assange, pravděpodobně jeden z nejrespektovanějších novinářů na světě, kterého chtějí členové federální vlády označit za špiona, připojil svůj komentář k článku od Caroline Simone na Business Inside, který nese název „FBI dnes vyrábí případy terorismu častěji, než kdy dříve. „Data, která má Simone k dispozici, naznačují, že 67% případů terorismu zahrnovalo důkazy o tom, že do nich byli zapojeni utajení agenti FBI.“

Sami Osmakac je jeden takový chudý a emocionálně nestabilní jedinec, o kterém Assange tvrdí, že byl zneužit FBI jako jeden z „teroristů“. Demokracie nyní Osmakacův případ zahladila a uvedla pouze stručné shrnutí:

„Jak FBI stvořila teroristu.“ Článek hovoří o Samim Osmakacovi, mentálně narušeném, finančně nestabilním mladém muži, který byl FBI za peníze navlečen do kriminální činnosti. Operace zahrnovala placeného informátora, který Osmakace najal pro práci. On sám byl příliš chudý na to, aby si opatřil vládní zbraně. To FBI mu poskytla zbraně, které můžeme vidět v jeho mučednickém videu, které natočil předtím, než chtěl do baru v Tampě (Florida) umístit něco, co považoval za automobilovou bombu. Rodina Osmakace je přesvědčena, že by takový scénář bez pomoci FBI nikdy nedal dohromady.“

[wp_ad_camp_1]

The New York Times‘ Eric Lichtblau píše:

F.B.I. výrazně přitvrdila, co se týče konstruování případů terorismu, najímání agentů a informátorů, kteří mají představovat džihádisty.

Seznam těch, kteří se nechali využít FBI, a kteří kvůli tomu byli i odsouzeni, bohužel zahrnuje i desítky těch, kteří jsou buď duševně nemocní, nebo emocionálně nestabilní.

„Uměle vyrábějí případy teorismu,“ řekl Michael German, bývalý tajný agent F.B.I., který v současné době zkoumá národní bezpečnostní právo v Brennanově centru pro podporu spravedlnosti na University of New York.

Kritikové, jako je Michael German by to měli vědět, vzhledem k tomu, že pro FBI pracoval jako tajný agent. German tvrdí, že kdyby je nechala FBI na pokoji, tito takzvaní „teroristé“ by nikomu neublížili. Nicméně, FBI s tím samozřejmě nesouhlasí a oponuje, že pokud pouze okolo místa „akce“ čekají a nic nedělají, tato individua s teroristickými sklony budou jednat podle svých vlastních plánů a impulzů.

Je ironické, že soudní analytik z Fox News, Napolitano, s tím souhlasí. Promluvil o kontroverzních praktikách FBI, jako je využívání emocionálně nestabilních jedinců, kdy obětem podává falešnou ruku přátelství, přesvědčuje je, aby sehrávali její teroristické scénáře a různými formami nátlaku je donucuje k uskutečňování kriminálních činů. Ve videu níže můžete zhlédnout segment:

[wp_ad_camp_1]

Když to spojíme dohromady, Assangův tweet v kombinaci se zprávou levicového New York Times a pravicového Fox News, se nám začíná mozaika hezky skládat. Levice, pravice i nezávislí jsou si vědomi toho, jak nebezpečná FBI dokáže být.

Špatných herců je zapotřebí, aby pokračovali v nekonečné Válce Teroru a pro příjmy FBI jsou užiteční. Assange dodává, že jsou potřební hlavně kvůli „daním“ a předtavují „stabilní“ a legitimní „hrozbu“. Tak vypadá současný „business model“ FBI. Bez něj jejich business končí.

[wp_ad_camp_1]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.