…..pravda začíná rychle vylézat na povrch. Odhalují zločince, kteří vládnou světu a snaží se lidi naprosto zotročit. Oblbováním lidí a vymýváním mozků klasickými mediálními sračkomety se snaží o poslední křečovité jednání, kterým už ale nemohou zabránit procitnutí lidí po celé planetě….

09:54

BBC chystá premiéru šokujúceho filmu: Malajzijský Boeing na Ukrajine zostrelila ukrajinská stíhačka a na výbuchu sa podieľali aj agenti CIA

[wp_ad_camp_1]

Vo Veľkej Británii o týždeň vybuchne obrovská mediálna a politická bomba. Svetoznáma Britská informačná agentúra BBC totiž uvedie film „Tajné spisy: kto zostrelil Boeing MH 17?“

Časti podvozku a ďalšie trosky lietadla Boeing 777 letu MH 17 Malajzijských aerolínii
Časti podvozku a ďalšie trosky lietadla Boeing 777 letu MH 17 Malajzijských aerolínii

Tento dokumentárny film britskej agentúry BBC si posvieti na fakty a chýry spojené so zostrelením malajzijského civilného Boeingu na Ukrajine ešte pred takmer 2 rokmi. Autori filmu sľubujú, že vo filme prezentujú nové šokujúce fakty a objavy, predložia aj konkrétne obvinenia – kto a prečo zapríčinil pád civilného lietadla.

Ako uvádzajú britské noviny Sunday Espress, autori filmu po mnohých mesiacoch vyšetrovania a zbierania faktov prezentujú dve hlavné verzie tragédie, ktoré dokonca môžu byť spojené. Prvá verzia je tá, že Boeing zostrelila ukrajinská stíhačka. Druhá verzia: bomby do lietadla podstrčili agenti americkej CIA na letisku v Holandsku. Do toho mohli byť zamiešané aj tajné služby z Holandska a Ukrajiny, aby skompromitovali Rusko a hodili na neho celú vinu v rámci takzvanej ukrajinskej „protiteroristickej operácie“. Preto Holanďania tak dlho „vyšetrujú“ príčiny pádu lietadla a predkladajú falošné verzie.

Autori filmu uvádzajú, že je absolútne dokázané, že v momente výbuchu sa vedľa Boeingu nachádzalo ešte jedno lietadlo. Potvrdzujú to aj mnohopočetní svedkovia tragédie. Ich výpovede uvádzajú vo filme BBC.

„Videli sme dve lietadlá. Počuli sme výbuch. Hneď na to druhé lietadlo sa otočilo a odletelo preč,“ svedčí obyvateľka Donbasu Natália Beroninová. Nemecký novinár Billy Siy vyspovedal siedmich svedkov, ktorí videli druhé lietadlo v blízkosti Boeingu. Niektorí dokonca videli, ako vypustil raketu na Boeing. Taktiež vo filme opakujú verziu, že možným vykonávateľom rozkazu o zostrelení Boeingu bol ukrajinský vojenský letec Vladislav Vološin. Ten však svoju vinu aj naďalej popiera.

Táto verzia vyšla na svetlo sveta hneď po zostrelení Boeingu. informovala o tom štátna ruská televízia a následné mnohé médiá po celom svete. Neskôr však verzia utíchla a zdalo sa, že sa pôvodné informácie nepotvrdili.

Možno najšokujúcejšie odhalenia zazneli z úst súkromného vyšetrovateľa Sergeja Sokolova. Ten zorganizoval rozsiahle vyšetrovanie, zamestnal viac ako 100 agentov, ktorí mu pomáhali v tejto práci. Pripomenul, že na úlomkoch Boeingu našli stopy po guľkách – odkiaľ sa tam vzali? Čo to bol za automat alebo guľomet, ktorý dokázal zasiahnuť lietadlo vo veľkej výške? Technicky je to absolútne vylúčené. To znamená, že na Boeing strieľala stíhačka: snažila sa v prvom rade zlikvidovať pilotov, aby nestihli vyslať signály SOS a oznámiť čo sa deje – zlikvidovali možných svedkov a stopy…

Na druhej strane, naopak, nenašlo sa tam to, čo podľa holandských a ukrajinských vyšetrovateľov malo byť za každú cenu. V úlomkoch Boeingu sa nenašli stopy po šrapneli, ktorý tvorí náplň rakety „zem – vzduch“. To znamená, že je vylúčené, že Boeing zostrelila podobná raketa „zem – vzduch“. Toto za 2 roky nezistili, alebo utajujú holandskí vyšetrovatelia. Prečo?…

Sergej Sokolov tiež trvá na tom, že možnými vinníkmi tragédie sú agenti americkej CIA. Prezradil, že sa mu podarilo získať telefonickú nahrávku rozhovoru dvoch agentov CIA, ktorí debatovali o tom, akým spôsobom sa dá podhodiť bombu do Boeingu. Zmieňujú sa aj o tom, že pomáhali ukrajinským tajným službám a zatiahli do toho aj niektorých holandských zamestnancov tajných služieb. Bombu naložili na letisku v Holandsku…

Autori filmu uvádzajú, že likvidáciu Boeingu plánovali hodiť na Rusko, obviniť ho z tejto tragédie a prezentovať túto krajinu ako bezcitného barbara a agresora. Samozrejme, CIA malo aj ďalšie plány: napomôcť tomu, aby sa zdvihla protiruská vlna vo svete a ospravedlniť tým rozmiestnenie vojsk a techniky NATO na hranici s Ruskom vrátane Ukrajiny.

Tento dokumentárny film „Tajné spisy: kto zostrelil Boeing MH 17?“ britská spoločnosť BBC uvedie 3. mája o 21. hodine. Verme, že i oficiálne sa raz verejnosť dopátra k pravde o tejto udalosti.

Eugen Rusnák

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.