Dostávám zajímavá data o dění ve světě. Je nutné ještě zachovat „chvíli“ klid, pozorovat SHOW a soustředit se na podstatné.

V podstatě vynikající data.

První vynikající zpráva je, že tm se vrátil. Nemohu ale zaručit, že následující týden něco napíše. Asi má více jiných úkolů, než je zdrávo.

A nyní k další důležité skutečnosti.

Dostal jsem zprávy, které vylézají pomalu na povrch v určitých „kruzích“.

Prezident trump a melanie jsou údajně děti z rodiny Romanovců. To stejné má platit i o prezidentu putinovi.

 

[wp_ad_camp_2]

 

I když všichni víme (čtenáři tadesco.org), odkud pocházejí, je to jen jeden další kousíček do skládačky a mozaiky celé gigantické akce na konci časů lidstva. Je to zakončení armageddonu úspěšnou světelnou energií pro veškeré lidstvo.

Budeme se držet pouze podstatného bez omáček.

Čtenáři jakýchkoliv MSM, popřípadě i alternativních skupin po celém světě, si mohli všimnout velkého tlaku Prezidenta trumpa na vakcinaci. Že ano? Nikdo nezasvěcený nechápal. Čtenáři, kteří neměli pevné základy, obrátili mínění a „zkolabovali“.

Naskýtá se otázka, proč to dělá tak okatě, když v roce 2014 silně tlačil a byl proti jakýmkoliv vakcínám. Proč? Proč to udělal? Proč se nyní tak změnil? Ve skutečnosti nám dává tento obrat na podpatku větší logiku a smysl, než mnozí mohou domyslet.

Lidé, kteří mají vědění a jdou neustále jednou a tou stejnou správnou cestou do cíle, se nenechají nikdy nikým z cesty odradit a svést. Tak tomu je u Prezidenta putina a Prezidenta trumpa.

(Pro čtenáře: Ti, kteří vědění nemají a nechají se silně ovlivňovat druhými, musejí se neustále ujišťovat a přesvědčovat, že tomu či onomu tak skutečně je. Musejí to slyšet každý den, jinak sejdou z cesty. Hra na konci časů – Armageddon – je pro vědoucí lidi a pevně stojící lidi na pevných základech. V opačném případě je na….. `doplňte si sami`.)

Proč Prezident trump MUSEL schválit tyhle smrtící vakcíny?

Vyslovená souvětí o vakcínách jsou mnohdy dvojsmyslná až trojsmyslná. Nikdo neví, co znamenají. Pro jedny skutečnou vakcinaci, pro druhé vojenskou operaci nebo poslání vojáků na určitá místa. Tak si vyberte.

Globalisté měli zájem vyhladit lidstvo těmito vakcínami. Počítali s vítězstvím KILLARY CLINTONOVÉ. Vše se mělo odstartovat v roce 2016 po volbách. Protože jim udělal Prezident trump čáru přes veškeré jejich snahy, počkali na poslední rok jeho volebního období.

Akce COVID-19 měla krýt volební podvody DEEP STATE, zahájit vylidňování planety Země, zavést kontrolu nad lidstvem pomocí strachu.

Prezident trump věděl, že vakcína nemůže být schválena a proto mohla být jenom doporučena a uvedena na trh jako experimentální, jako vakcína, která nemůže být nařízena. O všem Prezident věděl a musel se rozhodnout, jak správně nastavit léčku globalistům, zločincům proti lidskosti, a s co nejmenšími ztrátami zvítězit.

Měl tedy na výběr pouze dvě možnosti. Pamatujte, volba je problém. Ve válce WWIII, ve které žijeme, bylo nutné okamžité rozhodnutí. Neexistují války bez obětí.

První z nich byla možnost varovat přes média veřejnost. Před vakcínou. Reakce médií by byla okamžitá, udělala by z něho prokazatelného blázna a akce by se minula účinkem. S tím právě DEEP STATE počítal. S jeho odstavením díky chybě, na kterou dlouho čekají. Ale marně. Díky této chybě by nebyl schopen odhalit volební podvody. Nemohl by tak zabránit občanské válce a chaosu, který by nastal.

Druhá z možností, kterou Prezident trump využil, byla začít hrát jejich hru. Právě to byla jeho léčka, nepochopená ze strany DS, kterou Prezident začal hrát. Věděl, že tak maximálně sníží počet obětí a prokáže tímto činem lidstvu nezaplatitelnou službu. Vzhledem k okolnostem ohledně nové techniky, reversní fyziky, která má být lidstvu představena, přistoupil na tuhle hru. Znal účinky vakcín.

Dle vynálezce mRNA technologie každá podaná injekce vyvolá do dvou až tří let stav neslučitelný se životem a lidé odejdou do jiné dimenze. Spíše dříve než později. I s tím se počítalo. Možnost poopravení vakcinovaných lidí na Medbeds postelích je možná. Problém jsou ale čipy ve vakcíně, kdy člověk odevzdal svoji duši. Na posteli by shořeli na bílý prášek.

Není tedy vyloučeno, že bude použita určitá technologie uvedená ve WingMakers, která umožní i očkovaným lidem s čipem přežít. Těm, kteří ještě žijí. Pozor. Není ale rozhodnuto, jestli bude použita!! Cesta bude hodně náročná pro všechny.

Prosím, mně za článek neděkujte, dostal jsem ho s prosbou o zveřejnění od toma.

vložil carsten

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.