Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

„Bidenovi“ loutkovodiči žádají o mír po tajné dohodě mezi Východem a Západem

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 27.9.2Q21

Podle zednářských zdrojů z P3 se kontroloři falešného režimu „Joe Bidena“ přou o mír. Žádají, aby se „brzy“ konala konference v Lichtenštejnsku. Důvodem je skutečnost, že podle zdrojů zapojených do jednání bylo minulý týden dosaženo tajné dohody mezi Východem a Západem, která v zásadě znamená odpojení „Bidenova“ režimu. Po řízené implozi tohoto hrůzného režimu by měl následovat rozsáhlý východo-západní projekt v hodnotě několika bilionů dolarů na zlepšení stavu planety, uvedly zdroje.

Zde je zpráva od asijského tajného spolku, jehož členem je čínský prezident Si Ťin-pching: „Urychlíme naše jednání, abychom stihli termín 30. září [k odstřihnutí Bidenova režimu], ale načasování je náhlé, takže – i když se nemusí stát nic, co by bylo viditelné pro běžnou společnost – pod povrchem jistě dojde k velkým pohybům.“

Podrobnější informace o jednáních SBD (Společnosti bílého draka) a dohodě s Asiaty budou zveřejněny níže v tomto článku.

Je však zajímavé, že kanadské banky budou 30. září zavřeny na „národní den pravdy a usmíření“. Podle našich zdrojů je to proto, aby je Bidenovi kontroloři nevyrabovali, protože se zoufale snaží dodržet termíny plateb.

V každém případě tato dohoda v zásadě navazuje na nejrůznější mezinárodní úskoky a skutečné špionážní příběhy, které jistě poskytnou námět pro filmy na další desetiletí.

Začněme tím, že se znovu podíváme na to, co stálo za takzvanou dohodou o australských ponorkách, která tak záhadně rozzuřila Peking.

Americké, australské a britské úřady přijaly v Austrálii opatření poté, co se ukázalo, že nejrůznější politici byli vydíráni a nebo upláceni, aby předali zemi Číně, a to kombinací intrik čínských komunistů a Rothschildů / Rockefellerů. Jednalo se o součást dohody, kterou uzavřeli s cílem předat Austrálii Číně výměnou za pokračující podporu „Bidenova“ režimu.

Zde je konkrétní příklad: Premiér státu Victoria Daniel Andrews se za zády federální vlády přihlásil k čínské iniciativě Belt and Road Infrastructure. Rovněž poté, co utrpěl „zranění zad při pádu ze schodů“, podrobil svůj stát nejdelším a nejtvrdším „Covidovým“ omezením na světě. ODKAZ, ODKAZ

Toto je pravdivý příběh, který odhalily australské zpravodajské zdroje:

„Daniel Andrews má v pozadí čínského mafiánského obchodního partnera. Andrewsovi bylo převedeno několik milionů za to, že dal zelenou mnoha projektům ve Viktorii (finanční prostředky od jeho čínských spojenců).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Andrews byl přistižen v hotelovém pokoji s mladou dcerou svého čínského šéfa. (Mohla to být léčka?) Byl téměř ubit k smrti. Měl těžce pohmožděnou hlavu, což mělo za následek zlomeninu lebky. Měl zlomené obratle a několik žeber. Byl téměř ochrnutý. Řekli mu, že od toho dne je jejich chlapec a musí dělat všechno, co mu řeknou. (Jeho žena ví, co se stalo). Neuposlechnutí příkazů jeho nadřízených z ČKS znamená pro něj a jeho rodinu jistou likvidaci. Jak bylo Andrewsovi řečeno, „nehody se stávají každý den“.

Teď už chápete důvod, proč bylo v celé Victorii na dva týdny zastaveno stavebnictví. Podívejte se na nepokoje, které se odehrávají. Pozorně sledujte, jaká skupina se vrátí do práce. Andrews musí všem obyvatelům Victorie vnutit očkování. Toto jsou jeho velitelské rozkazy.“

Teď už víte, proč se v Austrálii každý den odehrávají takovéto scény (v propagandistických médiích nezveřejněné).

https://twitter.com/supergranlinz/status/1441745273483677697?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1441745273483677697%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.rumormillnews.com%2Fcgi-bin%2Fforum.cgi%3Fread%3D183363

 

S tím souvisí i náhlá vlna mělkých zemětřesení v Austrálii. Podle zdrojů z Pentagonu všechna zemětřesení souvisejí s ničením tamních podzemních základen. Zdroj australské agentury vysvětluje: „V Austrálii se nacházejí hlavní podzemní zařízení na světě, která jsou postavena jako podzemní hotely, kam se Globální elita plánovala ukrýt poté, co uskuteční svůj původní plán globálního vyhlazení, a pak vyjít ven, až se usadí prach.“ Více se již nedozvíme.

Austrálie není jedinou zemí, která není předána Číně, jak slibovala Rockefellerova / Rothschildova mafie a jejich „Bidenův“ avatar.

Například i v Japonsku se toho pod povrchem děje hodně. Pro ilustraci uvádím fotografii vězeňské lodi amerického námořnictva, která dorazila na americkou základnu v Jokosuce.

Podle japonských pravicových zdrojů a zdrojů MI6 se vězeňská loď plní čínskými komunistickými agenty a těmi, kteří prosazují vakcíny. Ačkoli z důvodů zajištění operační bezpečnosti zatím nelze mnoho říci, můžeme potvrdit, že japonské organizace Ninkyo (hanlivě označované jako Jakuza) se mobilizují proti očkovací mafii a jejím pohůnkům.

Japonská armáda zase dala jasně najevo, že pokud nebudou přijata opatření, obsadí parlament, úřad premiéra, Japonskou národní banku a národní vysílací společnost NHK. Nakonec se rozhodli jednat poté, co se prokázalo, že 3,6 milionu dávek vakcín určených pro Japonce obsahovalo jed. ODKAZ, ODKAZ

Podívejme se nyní, proč byla finanční ředitelka společnosti Huawei Meng Wan-čou umístěna do domácího vězení v kanadském Vancouveru. Její zadržení nemá nic společného s Íránem a vše souvisí s praním peněz chazarské mafie na instalaci nebezpečných zařízení 5G po celém světě.

Čína se nechala oklamat a uvěřila, že útok na Huawei je namířen proti Číně. Mnoho mocných Číňanů se také podílelo na zastírací operaci, aby skryli svou účast na masovém vražedném útoku na čínský Wuhan na začátku roku 2020. K úmrtí ve Wuhanu, která pravděpodobně šla do milionů, došlo pouze v oblastech, kde bylo aktivováno 10 000 vysílacích věží 5G. Pokud by smrt způsobila pandemie, měli by zemřít i lidé na předměstích a v okolních městech, ale nestalo se tak. Podle zdrojů CIA byla Meng propuštěna, protože Čína na to konečně přišla a souhlasila s tím, že přestane prosazovat 5G.

Asijským tajným společnostem byly také poskytnuty důkazy, že celá pandemie byla útokem na všechny lidi, a ne jen na Číňany. Byly jim poskytnuty podrobné organizační schémata skupin, které stály za falešnou pandemií a velmi reálnou a nebezpečnou očkovací kampaní.

„Toto je západní analýza velezrady – všichni budou popraveni,“ slibuje MI6.

Rezignace německé kancléřky Angely Hitler Merkelové odstranila poslední významnou ochranu, kterou tito zločinci měli.

V každém případě její odstranění umožnilo očistu od šiřitelů vakcín tím, že odstranilo nejvyššího politika chazarské mafie, tvrdí zdroje. Můžete si být jisti, že její poskok Emmanuelle Macron ji bude brzy následovat do politického zapomnění (ne-li rovnou na popravu).

Netřeba dodávat, že němečtí a francouzští milionáři teď houfně prchají do Švýcarska, když jejich vůdce odešel.

To je také důvod, proč loutkovodiči falešného Bidena, včetně Hillary Rockefellerové – Clintonové, požádali o setkání v Lichtenštejnsku, které hostí skupinu známou jako Guilderberg. „Guilderberg je 570 let stará společnost významných osobností, která pochází z lichtenštejnského knížectví v Evropě“. ODKAZ

SBD vysílá zástupce do lvích brlohů, takže se pravděpodobně někdo z nich setkání zúčastní. Pokud a kdy se takové setkání uskuteční, budeme čtenáře informovat.

Nyní si dovolíme předložit podrobnější zprávu o schůzce SBD a Asijské tajné společnosti, která se konala minulý týden, jak nám ji poskytl svědek schůzky:

Jednání mezi představitelem SBD a zástupcem významné Asijské tajné společnosti minulý týden proběhlo dobře. Došlo k celkové dohodě o spolupráci ve prospěch světového míru a zahájení masivní kampaně za ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí.

Zástupce asijské strany však uvedl, že předchozí jednání o světové agentuře pro plánování budoucnosti se setkala s odporem mnoha lidí, protože, cituji: „Evropané mluví rozeklaným jazykem a nedá se jim věřit“. Místo toho chtěli postupovat prostřednictvím BRICS a stávajících asijských rozvojových bank. Bylo jim vysvětleno, že většina takzvaných lídrů BRICS jsou jen slouhové a že postup přes ně není možný.

Vyjednavač SBD dále reagoval podobenstvím o žábě a štírovi. V něm se vypráví, že štír přišel na břeh řeky a požádal žábu, aby ho přenesla na zádech přes řeku. Žába řekla: „Ale nechceš mě bodnout?“. Štír slíbil, že ne, a tak ho žába přenesla na zádech přes řeku. Když byli v polovině cesty přes řeku, štír žábu bodl. „Proč jsi to udělal?“ zeptala se žába. Štír odpověděl: „Protože to je moje přirozenost.“

Zástupce SBD proto vysvětlil: „Musíte si uvědomit, že při kontaktu se štírem je třeba zajistit, aby neměl šanci bodnout.“ Asijský zástupce se zasmál a řekl: „Samozřejmě, takže použijeme jedovatou žábu, abychom se ujistili, že oba zemřou, pokud jeden druhého zradí“.

Konečným výsledkem bylo, že čínskému prezidentovi Si Ťin-pchingovi bude brzy předložen návrh na vytvoření nové mezinárodní organizace, která se bude starat o problémy, jež se týkají celé planety. Podrobnosti budou dolaďovat diplomaté.

Zástupce asijské společnosti se rovněž dohodl, že prověří fakta a podnikne příslušné kroky, aby potvrdil, že falešná pandemie byla záminkou k očkování lidstva vakcínami měnícími DNA a možná i smrtelnými. Uvedli také, že Číňané a další Asiaté brzy přestanou nosit masky.

Zástupce asijské společnosti měl také zajímavé informace o USA. Řekli, že již bylo rozhodnuto vytáhnout zástrčku z falešné Bidenovy administrativy, a to ještě předtím, než o to SBD požádala. Číňané uvedli, že očekávají návrat Donalda Trumpa do funkce prezidenta USA.

SBD doporučila, že k „vysušení bažiny“ je třeba 30. září odpojit celou vládu USA. Naznačovali, že návrat Trumpa by byl dobrý, ale pouze v případě, že by upustil od svého naléhání na prosazování vakcín. V opačném případě doporučili jako příštího prezidenta USA generála Mikea Flynna, který by měl předsedat vyčištění bordelu, v nějž se země proměnila.

Další věcí, kterou potvrdili japonští stoupenci pravice i asijský představitel, bylo, že příštím japonským premiérem bude Takaiši Sanae. Stala by se první japonskou premiérkou. SBD uvedla, že Sanae by mohla být premiérkou, ale pouze v případě, že bude předsedat skutečným změnám.

Aby se SBD ujistila, že se věci skutečně změní, sejde se podle tohoto zdroje v příštích dnech se zástupci dalších tajných společností, jako je Třínohá vrána a rodina draka.

Na esoteričtější úrovni byly tomuto autorovi minulý týden zaslány zašifrované zprávy, že „parazitické entity, které se živí strachem, nenávistí a dalšími negativními emocemi“, nedávno vylezly ze skříně, protože jsou zoufalé, hladové a ztrácejí kontrolu nad lidstvem. I kdybyste to brali jako metaforu, jistě bylo dosaženo bodu zvratu, kdy konstruktivní myšlení a láska vyhrávají bitvu o planetu Zemi. Zůstaňte naladěni, přátelé.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
58 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře