IDLIB | V Idlibu se za účasti Bílých přileb (teroristická organizace financována Spojenými státy, přímo z prostředků Bílého domu, pozn. ed.) odehrála schůzka teroristický organizací, informoval tiskový mluvčí ruského ministerstva obrany generál Igor Jevgenějevič Konašenkov, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

 

 

„Na základě nezpochybnitelné informace, kterou má k dispozici ruské ministerstvo obrany, 7. září došlo v Idlibu ve velitelském stanovišti teroristů, jenž se nachází v oblasti školy Al-Vachda, ke schůzce lídrů organizací: Tahrír aš-Šám (Fronta an-Nusra) a Hizb ut-Tahrir (Islámské hnutí Uzbekistánu) za účasti místních koordinátorů Syrské civilní obrany (Bílé přilby),“ informoval generálmajor Konašenkov, Igor Jevgenějevič o koordinační schůzce třech teroristických organizací.

„Na setkání byly definitivně odsouhlaseny a schváleny scénáře provedení natáčení fingovaných ‚incidentů‘ s údajným použitím otravných látek ze strany syrských vládních vojsk proti civilním obyvatelům v obcích Džisr aš-Šugúr, Serakab, Taftanaz a Sarmin,“ dodal ruský tiskový mluvčí resortu obrany.

Podle informací Ministerstva obrany Ruska bude jako signál pro začátek provádění provokace sloužit speciální příkaz od jistých zahraničních přátel syrské revoluce, kdy takto obvinil nepřímo Spojené státy – Donald John Trump v červenci podepsal dekret o poskytnutí 6,6 miliónů dolarů pro Bílé přilby, tak jako amerických pohůnků – Britové a Francouzi.

 

 

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...