Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to
  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

 • Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje
  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

 • PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin
  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

 • Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky
  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

Bill Gates a neofeudalismus: Bližší pohled na farmáře Billa. Část 3/3

Gates, GAVI a GAIN

Gates modeloval svůj projekt GAIN podle svého miliardového globálního vakcinačního programu (GAVI). Tím, že se maskoval za agenturu pro veřejné zdraví, GAVI úspěšně mobilizovala veřejné agentury a soukromý průmysl, aby se výhodně zbavily nevyzkoušených, experimentálních či zdiskreditovaných a často smrtících vakcín na očkování chudých dětí v rozvojových zemích.

Po vzoru GAVI, Gates zahájil svůj program GAIN za 70 milionů dolarů na zvláštním zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů věnovaném dětem. Jeho spolupráce zahrnuje agentury OSN, které Gates kontroluje, jako je Světová banka, Světová zdravotnická organizace a UNICEF, a velké společnosti zabývající se zpracovanými potravinami, jako jsou Philip Morris a Kraft, do nichž investuje.

Podle Vandany Shivy, cílem GAIN je „koordinovat kampaně, které tlačí na africké a asijské země, aby poskytovaly obscénní dotace, daňové úlevy a celní výjimky a další preference pro zpracované potraviny.”

Některé experty znepokojuje myšlenka, že by se Bill Gates a nadnárodní potravinářské společnosti spojili, aby kolonizovali potravinové systémy v málo rozvinutých zemích, a ukořistili zpracované potraviny pod vlajkou veřejného zdraví.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Doktor Mark Hyman, autor bestsellerů podle New York Times a vedoucí oddělení strategie a inovací Cleveland Clinic Center for Functional Medicine, mi řekl:

…přes příležitostné obohacení vitaminy a minerály jsou zpracované potraviny naloženy cukrem, škrobem, zpracovanými oleji, umělými barvivy, konzervačními látkami, pesticidy a sodíkem, které přispívají k dvojímu zatížení obezitou a podvýživou a k epidemii chronických onemocnění. Celosvětově zemře každý rok 11 milionů lidí v důsledku nadbytku ultrazpracovaných potravin a nedostatku ochranných celých potravin, což činí zpracované potraviny zabijákem číslo jedna na světě.”

Doktor Hyman tyto potraviny označuje za „opačné“ než výživu. Shiva souhlasí. „Program GAIN,” říká Shiva, „není to ani tak o řešení podvýživy, jako spíš o těžkopádném způsobu, jak přinutit chudé státy, aby si otevřely přístup na své trhy a vyhladily místní producenty.”

„Obohacené potraviny jsou iluzorním technickým řešením složitých socioekonomických problémů. Sociální a ekonomická řešení by z dlouhodobého hlediska fungovala lépe,„ argumentuje profesorka Marion Nestle. Nestle je uctívanou ikonou potravin a výživy, která obývá Paulette Goddard Chair Nutrition and Food Studies na New York University. Nestle, autorka knihy Potravinová politika: Jak potravinářský průmysl ovlivňuje výživu a zdraví, mi řekla:

Až na jednu výjimku stojí jodizovaná sůl, obohacené potraviny příliš mnoho, nedosáhnou zamýšlených cílů nebo jsou příliš omezené na to, aby dokázaly to, k čemu jsou určeny. Vnímám tyto zákony jako řešení problému společností, které tyto výrobky vyrábějí, nikoli jako řešení nedostatku živin a kalorií. Nejsem fanoušek obohacených potravin. Chci širokou škálu skutečných potravin, které budou dostupnější a levnější a budou se vyrábět na místní úrovni. Takže souhlasím s kritiky. Přála bych si, aby Gatesova nadace investovala do projektů na podporu malé místní produkce potravin.”

Umělá inteligence (AI): zbavit svět farmářů

Gates říká, že chce oživit zemědělské ekonomiky transformací zemědělství pomocí superefektivní, high-tech AI, aby vytvořil „farmy budoucnosti.” Podle Gatese:

Kdysi jsme všichni museli chodit ven a farmařit. Sotva jsme měli dost jídla, když bylo špatné počasí, lidé hladověli. Nyní díky lepším semenům, hnojivům, spoustě věcí, většina lidí nejsou zemědělci. A tak nám umělá inteligence přinese ohromnou novou produktivitu.”

Především chce, aby to fungovalo rychle. Gatesova „zrychlení ve výpočetní technice“ urychlí přijetí těchto přínosných inovací, aby dosáhl svých ambiciózních plánů, jež mají malým zemědělcům přinést vědecké průlomy dříve, než změna klimatu zničí jejich výnosy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Šiva však varuje americké farmáře, kteří se už topí v dluzích, aby se měli na pozoru před Gatesovými sliby:

Když Bill Gates vnutil indickým farmářům své ďábelské ,záchranné‘ technologie, jediný, kdo z toho měl prospěch, byl Gates a jeho nadnárodní partneři. Dal peníze vládě a společnosti Digital Green a dal extravagantní sliby, že digitálně transformuje indické zemědělství. Pak ve spolupráci s jeho koupenými vládními úředníky:

Bill Gates umístil kamery a elektronické senzory do domů a polí indických farmářů. Používal jejich mobilní telefony, které jim dával zdarma, a své optické a 5G instalace – když přesvědčil Indian Telecom Company, aby je financovala – ke katalogizaci, studiu a kradení údajů o zemědělských plodinách, domorodých praktikách a zemědělských znalostech zemědělců zdarma. Pak jim to prodal zpátky jako nová data. Místo digitální transformace farem, jak slíbil, proměnil indické zemědělce v digitální informace. Privatizoval jejich semena a sklidil práci veřejného systému. Vytrhal jejich vědomostní aktiva a dědičnou genetiku a nainstaloval semínka GMO a další směšné praktiky.” Shiva dodává, „Jeho jasnou agendou bylo vyhnat malé zemědělce z půdy a nakonec mechanizovat a privatizovat výrobu potravin.”

Christian Westbrook, zemědělský výzkumník a zakladatel online podcastu, „Farmář z doby ledové,” utěšuje, že američtí farmáři znají Gatesovu historii v Indii a Africe: „Víme, kdo je Bill Gates, a víme, jakou neplechu způsobil malým farmářům v Mexiku, Africe a Indii. Víme, že jeho nedávné nákupy pozemků jsou jen začátkem zelené revoluce 3.0. Chce vysát demokratickou podstatu americké pastevecké krajiny a našich zemědělských rodin — ukrást nám živobytí, znalosti, semena a půdu.”

Westbrook si všímá faktu, že jako všichni jestřábi, Gates je pořád ve spěchu:

Jeho strategií je udržet všechny ve spěchu, aby ten podvod neviděli. Vždycky nám říká, že změna klimatu nemůže počkat, že musíme urychlit přístup k těmto produktům a přijetí jeho technologií, že výzkum neprobíhá dostatečně rychle.”

Westbrook mi řekl, že Gatesovy nekonečné řeči o „urychlení procesu“ a jeho marnotratné sliby o zázračných nových technologiích, o „investicích“ a „partnerství veřejného a soukromého sektoru“, to vše je součástí jeho podvodu. „Pořád všem říká, že musíme zrychlit, zrychlit, zrychlit.“

Mnoho farmářů říká, že nestojí o to, aby je Gates zachránil. Westbrook říká, že si myslí, že Gates zamýšlí, aby jeho U.S. baroni sloužili jako vlajkové lodě – jako ukázka pro jeho družinu digitálních technologií pro americké farmáře. „Dělá to ze stejných důvodů, proč přinesl svou technologii na indické farmy — aby jim ukradl vědomosti a přesunul je ze země.”

Trent Loos, šestá generace středozápadního rančera a farmářského aktivisty, mi řekl, že farmáři mají „kolenní reakci“ proti miliardářům, kteří „hrají monopol“ s americkou zemědělskou půdou:

Ztěžuje to mladým zemědělcům nebo i těm, kteří hospodaří po generace, soutěžit s tak hlubokými kapsami. Rozhodně to pro ně vytváří bariéru. Když lidé s tímto typem bohatství začnou kupovat farmy, nutí nás to přemýšlet, co mají skutečně za lubem. Nikdo si nechce pronajmout půdu od Billa Gatese, ani pracovat jako jeho pachtýř.”

Westbrook říká, že věří, že Gates sleduje temnější agendu. Stejně jako Shiva, se Westbrook domnívá, že Gates a další loupeživí baroni využívají záminky klimatu, biologické rozmanitosti a zoonotické pandemické hrozby, aby dostali lidské bytosti z agrokulturního obchodu a z farmy. A existují důkazy, které ho podporují. Nadace Gatesových významně investuje do Alphabetu, Mateřská společnost společnosti Google. Alphabet v rámci svého projektu „Mineral“ vynalezl roboty „čmuchající úrodu“, kteří mají nahradit farmáře a rančery. Jeho projekt „Moonshot“ je „vývojem a testováním řady softwarových a hardwarových prototypů založených na průlomech v oblasti umělé inteligence, simulace, senzorů, robotiky a dalších.”

Do jednoho roku od nákupu Whole Foods Jeff Bezos – Gates má značnou investici v Amazonu – také hodně investoval do vertikálních farem řízených roboty, které také minimalizují zapojení lidí do zemědělství.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Westbrook říká, „Chce dostat lidi z farem, dostat pryč zvířata a přimět nás, abychom všichni jedli jeho rostlinné maso a proteiny z brouků.”

„Gates mluví o zemědělství jako o archaickém, kuriózním, špinavém, nebezpečném, neefektivním, barbarském pozůstatku z minulosti, který nás ohrožuje tím, že zvyšuje hrozbu klimatických změn a rizika globálních pandemií tím, že uvádí člověka do nebezpečného kontaktu s mikroby,“ říká Howard Vlieger, farmář z Iowy, který od roku 1992 pracuje jako poradce v oblasti plodin a chovu dobytka v USA a Kanadě.

Vlieger je odborníkem na dopady pesticidů a GMO na potravinářské produkty a půdu. Cílem „Gatese“ je odklonit svět „od udržitelného a humánního živočišného zemědělství, které oslavuje náš kontakt s půdou a nachází dobré zdraví v našich uctivých interakcích s přírodou — a směrem k umělým kravám a ponurému chemickému paradigmatu, což jsou všechno rysy dystopie shora dolů. Jeho vize je jedna z kontaminovaných a nechutných potravin a oddělení člověka od přírody.”

„Gates zřejmě nemá představu o radosti, kterou obyčejní lidé – lidé jako naše rodina – mají z farmaření, řekla mi Nicolette Nimanová. Niman je kalifornský rančer a farmář a autor knih „Righteous Porkchop“ a „Defending Beef“.Její manžel Bill je zakladatelem ranče Niman, družstva stovek malých udržitelných amerických pěstitelů skotu a prasat, kteří prodávají vysoce kvalitní ekologické hovězí a vepřové maso z udržitelných travinných provozů.

„Regenerativní zemědělství a ranč nesmírně obohacuje lidské životy. Je to náročná práce, založená na našem intimním kontaktu se Zemí. Dobré zemědělství je v nejlepším případě snahou pochopit a následovat modely přírody, řekla Nimanová. Dále říká, že Gatese moudrost přírody zřejmě příliš nezajímá:

Zdá se, že nechápe, že naše zasnoubení s půdou a radost z našeho kontaktu se Zemí, náš složitý vztah s našimi zvířaty, dokonce i se všemi útrapami a těžkostmi, jsou zdrojem naší svobody, naší hrdosti a štěstí, že jsme pány svých osudů.”

Musíme vybudovat svět, který respektuje individuální sebeurčení, humánní zacházení se zvířaty a dobrou správu našich půd. Musíme pochopit, že zdravý vztah k přírodě je nejen životně důležitý pro naše zdraví a klima, ale je zdrojem důstojnosti, svobody a obohacení v naší postindustriální éře.”

Při využití rozsáhlých technologií, všichni tito aktivisté z různých kontinentů vyjádřili své znepokojení nad Gatesovou tendencí dívat se spíše na obyvatelstvo než na lidi a vnímat řízení populace jako problém, který naléhavě potřebuje jeho technologická řešení.

„Gates vidí les, ne stromy“, všímá si Vlieger. „A i když se podívá na les, zdá se mu, že vidí jen dřevěné tlapky na prknech – jak dokáže získat z krajiny peníze a oblafnout lidi.” Vlieger pokračuje:

Gatesův zvyk vidět každou lidskou potíž optikou nějakého technologického řešení, z něhož může těžit, je mimo krátkozrakost. Je to patologie – vlastně sociopatologie. Gates je nebezpečně mocný sociopat se 137 miliardami dolarů a vizí technokracie shora dolů. Dělá to někomu starosti?”

Westbrook říká, že Gates, Cargill a Tyson jsou mocný kartel na misi, jejímž cílem je ukončit živočišné zemědělství a vyhnat lidské bytosti z farem. „Je to náhradní zemědělství,” říká Westbrook. „Dokonce používají to slovo, alternativní zemědělství.“

Westbrookův pohled na dystopickou budoucnost technokratické totality, který si představuje Bill Gates, zní jako nepodložená konspirační teorie, pokud člověk ignoruje všechny důkazy, které ho podporují. Předpovídá, že velmi brzy – v měsících, nikoli letech – uvidíme uměle vytvořený nedostatek potravin a tlaky na vyprázdnění a „zlepšení“ venkovské krajiny zahálením zemědělské půdy a nahrazením pracovních míst v zemědělství roboty a umělou inteligencí.

Westbrook předpovídá vládní snahy zatlačit obyvatelstvo do megaměst a chytrých měst, kde jsou podniky zavřené, pracovních míst málo a většina z nás se bude spoléhat na všeobecný základní příjem placený v digitálních měnách – samozřejmě odvolatelný v případech nedodržování pravidel a neposlušnosti. Westbrook předpovídá scénář, „kdy je lidský dobytek zcela závislý na vládě, pokud jde o peníze a potraviny, a všichni lidé jsou na jednom místě v chytrých městech a jsou snadno monitorováni technokraty z Gatesova Velkého resetu.“ Westbrook pokračoval:

Zastavují výrobu potravin a vlastně, obecněji řečeno, zastavují veškerou hospodářskou činnost, veškerou lidskou činnost, kormidlují nás do svých chytrých měst. Je to dost otřesné. A teď, když máme tyhle pandemie, jsme museli zavést lékařské stanné právo, a protože je to všechno zdravotní krize, budeme také muset převzít všechny vaše produkce potravin a vaše nutriční potřeby. Tyhle dvě věci si vzali.”

Čas nám ukáže, jestli je Westbrookova noční můra pouhou paranoidní konspirační teorií – doufám, že ano.

[wp_ad_camp_2]

Summit o potravinových systémech

V roce 2009 Bill Gates, nezvolený miliardář bez vládního úřadu a diplomatického portfolia, zahájil svůj globální vakcinační podnik projevem v OSN. Oznámil dar ve výši 10 miliard dolarů a vyhlásil zahájení své „Dekády vakcín“.Jeho plán se odvíjel jako hodinky. Gatesovy příspěvky mu zajistily pevnou kontrolu nad WHO. Jak informovaly Foreign Affairs, „Jen málo politických iniciativ nebo normativních standardů stanovených Světovou zdravotnickou organizací je oznámeno dříve, než je zaměstnanci Gatesovy nadace neoficiálně prověří.”

Gates vytvořil a financoval mocné falešné-governmentální agentury jako PATH, GAVI, CEPI a Brighton Collaboration, aby protlačily vakcíny v rozvojových zemích, upevnily jeho kontrolu nad veřejným zdravím a připravily základy globálního vakcinačního puče, který předem naplánoval na rok 2020.

V lednu 2019 WHO poslušně prohlásila – bez uvedení konkrétních důkazů – že „váhání nad očkováním“ je jednou z hlavních hrozeb pro globální zdraví. Lékařský kartel Gatesových na toto prohlášení navázal organizovanými kampaněmi ve všech státech USA a v zemích po celém světě, kdy farmaceuticky financovaní politici zaváděli zákony, které nařizovaly očkovací látky a ukončovaly výjimky.

O dva měsíce později, mocný předseda výboru pro zpravodajské služby, Adam Schiff – další z Gatesových finančních příjemců – požadoval, aby sociální média a mediální společnosti začaly cenzurovat „dezinformace o očkování“ – eufemismus pro každé tvrzení, které se odchyluje od oficiálních farmak a vládních prohlášení. Gates má obří sázky v Googlu, Applu, Amazonu a Facebooku. Všechny tyto společnosti začaly nadšeně cenzurovat kritiku vakcín.

O rok později epidemie COVID-19 poskytla Gatesovi a jeho vakcinačnímu kartelu příležitost k upevnění kontroly nad lidstvem. Článek Derricka Brozea z května 2020 v The Last American Vagabond poznamenal, „Tím, že sledujeme investice nadace a Gatesovy vztahy, vidíme, že téměř každý člověk zapojený do boje proti COVID-19 je s Gatesem nebo jeho Nadací více či méně svázán.“ Jejich vztah dal Billu Gatesovi a jeho Nadaci nezpochybnitelný vliv na reakci na pandemii.

Gates opakovaně prohlásil, ve vystoupeních prakticky ve všech televizních a kabelových show a na všech mediálních platformách, že veškerá ekonomická činnost musí skončit, dokud nebude všech 7 miliard lidí očkováno a nebude mít imunizační pasy. Jeho desetiletá Dekáda očkovacích látek, která začala jeho vystoupením v OSN, odstartovala bez problémů. Pod vedením Gatesova starého chráněnce a loajalisty Fauciho, US. Ministerstvo zdravotnictví a lidských služeb zajistilo imunitu proti odpovědnosti za vakcíny COVID a vyčlenilo 48 miliard dolarů z peněz daňových poplatníků na nákup a distribuci družiny nových experimentálních vakcín, z nichž mnohé vlastnil Gates.

Gatesova kontrola nad tímto procesem byla dokončena. Jeho provedení vakcinační předpovědi bylo elegantní a bezchybné. A teď Gatesovi zástupci vydávají stejnou příručku, aby protlačili jeho totalitní potravinovou agendu.

Během 14. a 18. října na plenárním zasedání 46. zasedání Výboru OSN pro světové zajišťování potravin, generální tajemník OSN, António Guterres oznámil svolání summitu OSN o potravinových systémech v roce 2021. Guterres uznal, že o summit společně požádaly Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO), Mezinárodní fond pro zemědělský rozvoj (IFAD), Světový potravinový program (WFP) a Světové ekonomické fórum (WEF). Bill Gates a jeho nadace štědře financují a kontrolují všechny čtyři organizace.

Summit OSN o potravinových systémech fakticky oznámil paralelní agendu, kterou zahájila WEF, když v červnu hostila konferenci Great Reset, 2020. Ve svém výzkumu summitu OSN o potravinových systémech AGRA Watch (občanská advokacie, která následuje po neúspěšné zelené revoluci Gatese a jeho nadace v Africe) zjistila, že z 12 jednotlivců zapojených do summitu, 11 má silné vazby na Gatesovu nadaci.

Podle Heather Dayové z AGRA Watch byly tyto organizace v některých případech přímo financovány Gatesovou nadací a dalšími Gatesovými specifickými programy, které měly hlavní role: „Takže v něm nejsou jen jeho prsty; téměř každý z účastníků pracuje pro Billa Gatese. To jsou autoři summitu OSN o potravinových systémech.” Summit o potravinových systémech je na 1000% Gatesův projekt.

Je to ještě horší: Koordinátorem Gatesovy „Dekády zajišťování potravin“ je dr. Agnes Kalibatová. Kalibatová je prezidentem Gatesova/Rockefellerova programu AGRA, který zorganizoval Gatesovu nechvalně známou neúspěšnou zelenou revoluci v Africe. Kalibatová je dokonalý vůdce, který přivede AGRA na svět. Podle jejích předpovědí se na summitu sejdou všechny hlavní zúčastněné strany v partnerství veřejného a soukromého sektoru, „aby se potravinové systémy staly inkluzivními, klimaticky přizpůsobenými a odolnými a aby se podpořil udržitelný mír.”

Kalibatová účastníkům summitu o potravinových systémech připomněla naléhavost. Podle ní jim zbývá už jen 10 let, aby urychlili transformaci našich potravinových systémů a splnili tak Cíle udržitelného rozvoje v oblasti klimatu, výživy a pandemické reakce.

Summit OSN o potravinových systémech představí Gatesův plán „Dekády potravin“ pro globální potravinovou agendu, která má být dokončena do roku 2030. Můžeme se jen modlit, aby Gatesův příští nový zdravotní plán pro lidstvo nezahrnoval stejnou míru traumatického násilí vůči našim občanským právům, vůči naší globální ekonomice, vůči tradicím naší civilizace, vůči idealismu demokracií a vůči našemu sebeurčení, které doprovázelo jeho 2020 „Dekádu vakcín.“

 

[wp_ad_camp_2]

Den je pesimistický: „Gatesův plán bude plánem, jak nahradit vše, co je na farmaření dobré, vlastními systémy technokratů pro farmaření nezaměstnaných, chemické potraviny a bílkoviny z brouků,” předpovídá Day.

Závěr

Gatesova nadace není konvenční filantropie. Poskytuje nepatrnou, pokud vůbec nějakou podporu populárním věcem, jako je Nadace raněných bojovníků, ASPCA, environmentální nebo hlasovací práva nebo skupiny pro občanská práva.

Jedná se o ozbrojenou filantropii, kterou Gates zahájil v roce 1994, aby resuscitoval svou pověst poté, co ho antimonopolní případ Microsoftu odhalil jako prolhaného, podvádějícího, zlodějského a manipulátora se záměrem zločinného monopolního ovládání globálních informačních kanálů.

Gates od té doby investoval 36 miliard dolarů do Nadace Gatesových, která má hodnotu 46,9 miliard dolarů, nad nimiž on a jeho žena vykonávají naprostou kontrolu. Nadace rozdala pouze 23,6 miliardy dolarů na dobročinné granty a mezi tyto „dárky“ patří miliardy z daňově uznatelných darů společnostem, do nichž Gates investuje, jako je Merck, GlaxoSmithKline, Novartis, Sanofi.

Gatesova brilantní mysl vymyslela tento plán, aby vytvořila nadaci, která chrání jeho příjmy a umožňuje mu zadlužit dolary daňových poplatníků investováním příjmů nadace do projektů, které znásobí jeho bohatství a rozšíří jeho moc a veřejnou prestiž, přičemž se vyhýbá daním.

Pomocí této struktury může poskytovat daňově uznatelné dary společnostem, které částečně vlastní, a sklízet osobní a nadační zisky, přičemž se vyhýbá daním – a umožňuje mu skrýt své peníze nesčetnými způsoby. Je to výhra pro obě strany! Gates nasadil svou nadaci jako ztělesnění svých základních instinktů monopolu a kontroly — jako prostředek nelítostného filanthrokapitalismu, který unáší přístup veřejnosti a stírá hranice mezi firemními a veřejnými zájmy, halí soukromé ziskové agendy vznešenou veřejně prospěšnou rétorikou a dává si monopolní kontrolu nad veřejným zdravím, systémy podpory života na naší planetě, naší ekonomikou a lidmi.

Gates udělal ze své nadace nástroj pro upevnění úsilí svých kolegů miliardářů, zajatých regulátorů a svých obchodních partnerů z Big Pharma, Dirty Energy, GMO potravin, Telecomu a Big Data a koupení mozkově mrtvých novinářů, kteří společně profitují z množících se bíd dystopického světa, který zařídili pro nás ostatní. Gates a jeho kumpáni, ropuchy a přisluhovači rozdmýchávají strach z pandemií, klimatických změn, masového vymírání — a nabízejí svou vizi nových technologií jako spásy, na jejíž nasazení má génia jen on sám.

I když upevňuje kontrolu nad našimi zdravotními a potravinovými systémy, Gates propaguje digitalizované měny a tyto systémy označuje za „globální humanitární prioritu.„ (Kissingerova závěrečná přísaha zní: „Kdo ovládá peníze, může ovládat svět“) při financování pozemních a vesmírných infrastruktur založených na 5G, analytických center velikosti města a biometrických čipů k těžbě a sběru našich dat a biodat a jako mechanismů dohledu, zisku a kontroly.

Gates plánuje satelitní flotilu, která bude schopná prohlížet každý čtvereční centimetr planety 24 hodin denně. Takové systémy budou bezpochyby užitečné, pokud by se obyvatelstvo stalo neklidným vůči politickým a ekonomickým strukturám, které zbavují občany moci, přesouvají bohatství stále vzhůru a odsuzují většinu lidstva k bezvýznamnému a beznadějnému přežití.

Obhájce demokracie a svobody zemědělství dr. Vandana Shiva říká, že Gatesův filanthrokapitalismus je „destruktivní síla s potenciálem posunout budoucnost naší planety směrem k zániku a ekologickému kolapsu.” Shiva obviňuje Gatese, že využívá filantropický kapitalismus k urychlení převzetí našich semen, zemědělství, potravin, znalostí a globálních zdravotnických systémů firmami. „Financuje manipulaci s informacemi a podporuje erozi demokracie – to vše v honbě za osobní mocí a zisky.”

Shiva říká, že Gatesova nadace poháněla „nesvaté spojenectví“ mezi velkým kapitálem, vědeckými a technologickými institucemi a vládami s cílem vytvořit globální impérium po celý život, a to prostřednictvím monokultur, patentů a monopolů, jejichž cílem je zničit přirozený svět rozmanitosti, sebeorganizace a svobody.

„Viděli jste, jakou špatnost mohou udělat s vakcínami ve jménu veřejného zdraví,“ řekla mi Shiva. „No, teď ovládá zemi. Ovládá semena. On kontroluje jídlo. Má nejvyšší moc nechat nás všechny vyhladovět k smrti.”

Robert F. Kennedy, Jr.

https://twitter.com/RobertKennedyJr/status/1357436042475941888

Pro tadesco přeložil jura | Zdroj: The Defender

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
5 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře