Myslíte, že kryptografie je neprůstřelná? Zamyslete se znovu…

Pokud si myslíte, že šifrování kryptoměny je bezpečné a zcela neprůstřelné, zvažte přečtení článku z The Hacker News, který uvádí: „Útok umožní hackerům ze systému extrahovat tajný šifrovaný klíč – pomocí analýzy využití paměti nebo elektromagnetických výstupů zařízení, které jsou emitovány během procesu dešifrování.“

[wp_ad_camp_2]

Je důležité poznamenat, že u Bicoinu se jedná o 1024bitový šifrovací systém. Stejná technika je však údajně schopna prolomit i 2048bitové šifrování. Ve skutečnosti jsou šifrované vrstvy hackery prolomovány dnes a denně. Některé z těchto šifrovaných vrstev právě teď zajišťují ochranu různým kryptoměnám. Pokud nejste vysoce pokročilý matematik, nemáte absolutně žádnou šanci s určitostí zjistit, zda je nějaká kryptoměna skutečně „ne-hacknutelná“.

Ve skutečnosti se s vynálezem pokročilých kvantových výpočtů stává každá kryptografická měna zastaralou. Jakmile se Číně podaří sestavit funkční 256bitový kvantový počítač, může snadno vykrást všechny Bitcoiny světa (plus ukrást většinu národních tajemství a dle libosti působit chaos na globální scéně).

10 kroků ke krypto-tyranii aneb velký plán globalistů (a jak do toho zapadá Bitcoin)

Když si to shrneme, zde je možný plán globalistů na převzetí totální kontroly nad světovými zásobami peněz, úsporami, daněmi a finančními transakcemi, a tedy plán na zotročení lidstva. (A vše začíná u Bitcoinu.)

[wp_ad_camp_2]

1) Představení Bitcoinu, vytvořeného NSA, aby se veřejnost nadchla pro digitální měnu.

2) V tichosti připravit globalisty ovládanou kryptoměnu a dosadit ji na místo Bitcoinu.

3) Iniciovat masivní operaci globálního rozměru pod falešnou vlajkou, která způsobí pád světových dluhových trhů. (Hoax mimozemská invaze, hoax EMP útok Severní Koreje, masová distribuce teroristických sítí, atd.)

4) Obvinit jakéhokoli vyhovujícího nepřítele je politicky přijatelné (Severní Koreu, Rusko, malé zelené mužíčky, nebo koho bude potřeba.)

5) Umožnit pád dluhové pyramidy fiatových měn a vyčkat, dokud situace nebude v zoufalém stavu.

6) S velkou slávou oznámit, že je připravena vládou podepřená kryptoměna, která má nahradit veškeré měny s nuceným oběhem. Tím budou všechny vlády vyzdviženy na pozice ZACHRÁNCŮ lidstva. Umožnit zoufalé veřejnosti obchodovat v jejich fiatové měně s oficiální kryptoměnou.

7) Zakázat hotovost a kriminalizovat vlastnictví zlata a stříbra soukromými osobami. To vše ve jménu „bezpečnosti“, přirozeně.

[wp_ad_camp_2]

8) Kriminalizovat všechny neoficiální kryptoměny jako je Bitcoin, ze dne na den virtuálně srazit jejich hodnotu a zasvětit všechny občany do používání jediné světové vládní kryptoměny, zatímco NSA bude kontrolovat blockchain. (Blockchain je přední světová softwarová platforma pro digitální aktiva.) Toho lze snadno dosáhnout svalením viny, za již zmíněnou událost pod falešnou vlajkou, na nějaký národ či skupinu, která je údajně financována Bitcoiny – měnou používanou teroristy.“

9) Požadovat integrované RFID či biometrické identifikátory u všech transakcí za účelem „ověření“ všech aktivit s novou digitální kryptoměnou. Znamení šelmy se stává realitou. Nikomu není dovoleno jíst, cestovat nebo získat mzdu bez toho, aniž by jím byl označen.

10) Jakmile bude dosaženo absolutní kontroly nad novou celosvětovou digitální měnou, přijde na řadu vládou ovládaný blockchain. S jeho pomocí budou moci kontrolovat všechny transakce, investice i obchodní aktivity. Zkonfiskovat část všech digitálních peněz pod rouškou „automatického zdanění“ – proč ne. V případě nouze může vláda dokonce oznámit záporné úrokové sazby, kdy se váš majetek bude každý den automaticky zmenšovat.

Jakmile toho všeho dosáhnou, mohou globalisté zahájit novou éru. Éru, ve které budou vládnout totalitní kontrolou nad veškerými aspekty vašich soukromých životů. Kdo bude vládu kritizovat, bude mu „udělen“ tzv. finanční blackout – vláda mu vysaje digitální peněženku. Mohou zavést automatické odečítání za porušení pravidel silničního provozu, poplatky za elektřinu a tisíc dalších zotročujících daní, které pochází z chytrých hlav byrokratů. S automatickým odečítáním digitálních peněz vládou občané nebudou mít možnost, jak tuto nekonečnou konfiskaci „peněz“, vedenou totalitními byrokraty a jejich posluhovači z deep state, zastavit.

[wp_ad_camp_2]

Jaký názor máte na Bitcoin teď?

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.