…..při pohledu na události na Slovensku v politickém dění všichni musí vidět rukopis USA FAKE NEWS. Vytváří se dokumenty, prodávají se za pravé a hlavně jenom aby se odvrátila pozornost od loutky SOROSE. Slovensky sice umím, ale nevím proč ji někteří nazývají pučatová….

13:45

Může mi to někdo objasnit? A uvidíte kolik pamfletů zase vyleze napovrch kvůli Matoviči a jiným, kteří ukazují lidem pravdu. Ale nebude to už trvat dlouho, deep state je pomalu na lopatkách…..

Matovič ponúkol milión eur za zverejnenie nahrávky jeho komunikácie s Kočnerom, údajný prepis rozhovoru popiera

05.04.2019 | 15:04 Prepis označil za pamflet a blud. Na orgány činné v trestnom konaní sa však obrátiť neplánuje. Nedôverujem ľuďom, ktorí stoja na čele Generálnej prokuratúry, povedal Matovič.

O dvadsiatich milónoch, Plešatom, Mirovi, Fedorovi, ktorý má vplyv na ješitného plešatého, Mikim, Rišovi, Radičovej či Majskom sa mal zhovárať líder OĽaNO Igor Matovič s Marianom Kočnerom. Prepis údajnej komunikácie zverejnil vo štvrtok samotný Matovič na sociálnej sieti. Označuje ho za podvrh. Matovičove odpovede ku kauze sú však nejednoznačné.

[wp_ad_camp_2]

Matovič v piatok na tlačovej konferencii vyzval „mafiu“, aby zverejnila originálnu nahrávku rozhovoru medzi ním a Kočnerom. Ponúkol odmenu milión eur. Matovičovi, ktorý sám svojho času zverejnil informácie od anonymu, sa nepáči, že médiá zverejnili údajný prepis ich rozhovoru. Podľa neho ho neprávom spájajú s človekom, ktorý je obvinený z objednávky vraždy novinára.

Prepis označil za pamflet a blud. Na orgány činné v trestnom konaní sa však obrátiť neplánuje. Nedôverujem ľuďom, ktorí stoja na čele Generálnej prokuratúry, povedal Matovič.

„Je to absolútny výmysel. Čisté bludy, toto nie je rozhovor, ktorý som absolvoval s Marianom K. Je to podvrh. Do nedele do večera, keď prídu, nech ho doručia. Majú milión eur, keď tam bude to, čo napísali,“ povedal Matovič. Potvrdil, že s Kočnerom sa stretol iba raz.

„Mal som s ním jedno stretnutie. Písal mi, jednu SMS si pamätám, písal mi, že chce byť 150-ka na našej kandidátke. Nemal som žiadny aktívny kontakt,“ doplnil Matovič.

Anton Železník v piatok poprel tvrdenia Matoviča, že stojí za prepisom údajného rozhovoru s Kočnerom. Vyzval ho na vzdanie sa mandátu. Tvrdí, že je v konflikte záujmu.

Avizoval, že podá podnet na inšpekciu Ministerstva vnútra (MV) SR, pretože podľa jeho slov na obvodnom oddelení polície v Trnave „neprechádzajú a sú zastavené, prerušené, odmietnuté“ trestné stíhania voči Matovičovi.

[wp_ad_camp_2]

Pokus o srandu?

Podľa prepisu Kočner povedal Matovičovi, že „Plešatý s Mirom boli na vás pekne nasraní“. Odpoveď: „Jakože za tých 20? Myslel som si. Vy by ste to položili za 20? Ja nebudem nikomu žrať z ruky a tolko krmiva ani nemajú.“ Kočner sa ďalej pýta, koľko by bolo treba, 50? Matovič sa mal počudovať, či by toľko dali. Podnikateľ naznačuje, že by sa vedel spýtať a teda zrejme aj 50 miliónov zohnať. Politik pokračoval, že ho „Radičová totálne vytočila, jak nás obišla pri programovom vyhlásení vlády“.

Táto časť rozhovoru sa zrejme týka situácie z júna 2010, keď Matovič ako čerstvý poslanec Národnej rady vyhlásil, že dostal ponuku od človeka, s ktorým sa dobre pozná, aby za úplatok 20 miliónov položil novú vládu Ivety Radičovej. Matoviča sa vtedy verejne zastal aj Richard Sulík, predseda SaS, na ktorej kandidátke sa dovtedy podnikateľ dostal do parlamentu.

Tri dni po tomto vyhlásení však Matovič vyhlásil, že išlo o žart. Hoci mu kamarát peniaze ponúkol, malo ísť len o vtip. „Neberiem to ako pokus o podplácanie, ale ako pokus o srandu,“ vyhlásil vtedy Matovič.

Od politiky k Majskému

Podľa prepisu sa údajný rozhovor Matoviča s Kočnerom ďalej točil okolo vtedy aktuálnej politickej situácii, novej vláde, nezhodách medzi Radičovou a Mikulášom Dzurindom z SDKÚ. Spomínali aj Sulíka a Juraja Miškova, ktorý bol ministrom hospodárstva za SaS.

Hovorili aj o ďalšom kontroverznom podnikateľovi Jozefovi Majskom. Kočner sa chváli, že len vďaka nemu nie je Majský „v diere“, teda vo väzení. Pár slov venovali aj Pavlovi Ruskovi, „nejakom Doležajovi“, ktorého má Pavol Rusko v Trnave a Matovič ho pozná.

Ten sa ďalej posťažoval, že chcú s manželkou investovať do nehnuteľností. A nakoniec Kočner pozval politika na svoju chatu na Donovaloch. „Príďte niekedy ku nám na Donovaly, s rodinkou na víkend. Je tam slušná spoločnosť, však uvidíte,“ mal povedať Kočner. „Uvidzíme, ale ešte vám zavolám, ked móžem, néčo by ma zaujímalo ohladom toho Marhulu (Marhula je pôvodné meno Majského – pozn. red.) a tak,“ tak znela Matovičova odpoveď.

 

[wp_ad_camp_2]

Matovič: Je to pomsta za Šufliarskeho

Matovič na sociálnej sieti nepoprel, že sa s Kočnerom rozprával. „Ide o bludy a evidentne mal niekto tvorivú chvíľku,“ napísal. A dodal: „Zverejnite nahrávku, určite ju máte, nešírte bludy. Nevážení členovia slovenskej mafie, je mi ľúto, ale mňa nezastrašíte a ja vás raz zavrem všetkých dojedného“. Podľa neho ide o pomstu za to, že zverejnil časť komunikácie medzi Kočnerom a prvým námestníkom generálneho prokurátora Petra Šufliarskeho. „Malý odvážny chlapec im s prakom a jednou dobre mierenou zostrelil ich kámoša Šufliarskeho a majú preveliký strach z toho, čo bude nasledovať… a tak zvolili cestu šírenia výmyslov,“ komentoval Matovič na sociálnej sieti.

Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/matovic-ponukol-milion-eur-za-zverejnenie-nahravky-jeho-komunikacie-s-kocnerom-udajny-prepis-rozhovoru-popiera

Zdroj: pravda.sk / ta3.com

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.