AKTUALIZACE 21:27

Dnes důležitá data pro vás.

Víte, jak můžete někomu dát vědět, když jste v nebezpečí a nemůžete křičet? Možná že pro dnešní dobu vic než užitečné. Mezinárodní symbol, kterému rozumí každý, který se zajímá o symboliku a symboliku gest, je znázorněn v následujícím videu. Proto rozšiřte mezi známé co nejvíce.

Video najdete zde

Pro všechny nedočkavce, (nějaký problém v cizím systému – má za pár hodin fungovat) dávám z jiné  stránky možnost k zhlédnutí. Najdete ZDE.

***** ****

 

[wp_ad_camp_3]

 

Skutečně se nic neděje? Od pondělka 15.Q3.2Q21 by měla být po celém světě zavedena Nesara Gesara a postupně se nejpozději do 31.Q3.2Q21 zavést v celém světě. Rovněž tak dluhy by dle našich zdrojů měly být anulovány. Nevím jak ve které zemi. Určitě to bude. Někde dřív, někde později.

***** ****

Víte proč elity celého světa nenávidí Prezidenta trumpa? Je to jednoduché. Stačí se podívat na následují film ze stránek zem a věk, který vše potřebné odhaluje. Dozvíte se co vše bylo na lidstvo připraveno a co se naštěstí neuskuteční až do trpkého konce.

Video najdete zde

***** ****

Zajímavé video od naší čtenářky, která pro vás udělala překlad. VIDEO

***** ****

V Evropě se stahují z obchodů roušky FFP2. Důvod jsou škodlivé látky v nich. Zde máte potvrzení z Rakouska.

***** ****

Zde pro všechny čtenáře tadesca posílám exkluzivní lístek na SHOW  THE STORM. Přeji příjemné prožití bouře. Pijte vodu, nejezte popcorn. I když Prezident trump nabádá k jezení popcornu.

***** ****

***** ****

Vložil carsten

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.