AKTUALIZACE 14:27

Po krátké odmlce jsem zase zde. Přečetl jsem si pár komentářů z předešlých dnů. Vaše vyjádření jsou jasná. Nechápete jak je možné, že mnozí z vašich známých, příbuzných či rodinných příslušníků najednou otočí na podpadku do proti směru.

Vše jste vašim blízkým vysvětlili, dokázali, ukázali, prodiskutovali a myslíte si, že dotyční chápou. Možná. Ale programy MK-ULTRA jsou silnější než si vůbec umíte představit. Lidstvo je dnes ovládáno televizí. Dokonce i když je vypnutá, vysílá na vás signály. Sotva co ji zapnete, nemyslíte vaším mozkem, ale jste ovládáni. Ovládáni neznámými vlnami a impulzy. To stejné platí o chytrých mobilech, rádiích a počítačích dle programů. Pokud si vzpomínám, tomáš v minulosti psal: VYHOĎTE TELEVIZE. Aspoň ke konci časů vyhoďte mobily a užívejte si SHOW. V diskuzi prosím předešlou větu nediskutujte, raději se zamyslete nad děním na planetě zemi v souvislostech.

Očkování není povinné. Ani testování. Neexistují žádné platné povolení k vakcínám a ani testům. Tímto je nutné argumentovat. Pořád se v diskuzích o tématu bavíte. Je nutné jednat.

Pokud nemáte pevnou víru v sebe a neovládáte svůj mozek dle vašich myšlenek, jste lehce programovatelní.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Podívejte se na kratičký film, ve kterém je vám vše řečeno. Je v angličtině a němčině. Slečna či paní dáv pádné důkazy. Proto vyhoďte televizi, nebuďte tele – na dálku a nenechte se programovat. Jinak skončíte špatně.

Na film se můžete podívat ZDE

Chlapec z následujícího obrázku nemá určitě ani mobil či televizi a myslí svým mozkem.

Když se lidé ptají proč se nenechám očkovat:

mRNA je experiment

nejsem laboratorní krysa

Poslední text si přeložte sami. Fuck you

A právě tak by měli jednat všichni lidé. Všechno odříct. A proč to neudělají? Jsou to ještě lidé? Myslící lidé? Odpovězte si sami. A přitom stačí tak málo.

***** **** ***** ****

Je naživu John F. Kenedy? tak jednoduchá odpověď. Důkazy nespočetněkrát předloženy. A mnozí ještě tápou. Obrázky vám zodpoví vše.

***** **** ***** ****

EXPLOZIVNÍ!!!!!

BOOM BOOM BOOM BOOM

Generál Flynn potvrzuje:  PANDEMIE byla zinscenována! Včetně DŮKAZŮ.

V rozhovoru se generál Patriot Flynn zmínil o brizantním dokumentu Univerzity Johnse Hopkinse, který ukazuje, jak byla pandemie od začátku zinscenována. Flynn ve svém svědectví také „rehabilituje“ alternativního novináře Alexe Jonese, který novinky nedávno objevil a před několika dny je publikoval.

Flynn v rozhovoru říká, že dokument je nesmírně důležitý, a že musí být adresován široké veřejnosti:

„Jedna z věcí, kterou chci lidem doporučit a je mi jedno, jaký máte názor na tohoto chlapíka, kterého hned zmíním. Včera jsem dostal video, které je v podstatě dokumentem a díval jsem se na něj včera večer a bylo natočeno Alexem Jonesem (Infowars) a média ho pošpinila nejrůznějšími jmény, jako jsou konspirační teoretici a žháři, ale vím o tom panu Alexi Jonesovi jednu věc. Miluje svou zemi, má bystrou mysl, věří 100% v to, co dělá, zkoumá a dělá domácí úkoly. Podíval jsem se na to, protože mi to doporučil přítel. Jmenuje se „NOUZOVÉ SOBOTNÍ VYSÍLÁNÍ: World Shocked By SPARS 2025-2028 Document“ a je založen na celé této covidské lži a Alex vede své diváky neuvěřitelnou úrovní detailů po dobu jedné a půl hodiny prostřednictvím válečné hry, kterou naše vláda plánovala pod jiným názvem mezi roky 2016 a 2017 – SPARS namísto Sars-Covid.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je prostě neuvěřitelné, jak všechno, co bylo naplánováno v této válečné hře asi před 4 nebo 5 lety, běží paralelně s tím, co se děje právě nyní. Dokonce připravili věci na sociálních médiích, jako jsou tweety a podobně, a stejné tweety, které byly plánovány ve válečné hře před pěti lety, byly v uplynulém roce použity jedna ku jedné. Mám na mysli ta samá slova a úplně stejné „hashtagy“. Je to jako velký podvod. Takže ta věc s Alexem Jonsem musí být ukázána široké veřejnosti! A opakuji, je mi jedno, co si o něm myslíte. Zkoumá neuvěřitelně pečlivě, miluje svou zemi, je to vlastenec a je to někdo, koho bychom raději poslouchali, a je to také důvod, proč mainstreamová média urážejí lidi, jako je on, jako žháře nebo konspirační teoretiky, protože se bojí pravd, které Alex  šíří.

Pokračování článku s mnoha důkazy najdete na Legitim.ch

***** **** ***** ****

Nehody kvůli maskám FFP2 jsou každý den na programu policie. Příliš málo kyslíku a mnoho CO2. A co očkovaní? Vyčkáme na očkované důchodce za volantem, řidiče kamionů a záchranek, policejních složek a další. Raději ani nedomyslet. ODKAZ

***** **** ***** ****

Pro všechny nově příchozí. Pro ty, kteří nevědí, co je skryto pod názvem MK-ULTRA na programování lidí, aniž by to tušili. Zde si můžete vybrat některý film a článek

***** **** ***** ****

V Itálii zakázali očkování smrtící „vakcínou“ Astra Zeneca

Poté, co 57letý muž zemřel několik hodin po očkování, nařídilo státní zastupitelství v italské Bielle zabavení téměř 400 000 vakcín Astra Zeneca a zahájilo vyšetřování vraždy.

V pondělí prokurátor města Biella v severoitalském regionu Piemont nařídil v této oblasti preventivní zabavení celé šarže vakcín „ABV5811“ z Vakcíny Oxford – Astra Zeneca. Příkaz prokurátorky Teresy Angely Cameliové se týká téměř 400 000 dávek vakcíny.

Camelio uvedl, že rozhodnutí o zabavení šarže bylo učiněno do doby, než ministerstvo spravedlnosti a Dozorčí komise pro léčivé přípravky vyšetří smrt Sandra Tognattiho, učitele hudby, který zemřel v sobotu večer jen několik hodin po dodání vakcíny vyrobené společností AstraZeneca.

Tato případná (obezřetná) aktivita, pro kterou v současné době neexistuje přímá souvislost s hlášenými úmrtími, se provádí jako preventivní opatření, aby se vyvrátilo nebezpečí léku vhodnými klinickými analýzami.

Žalobci také zahájili trestní řízení proti neznámému pachateli za usmrcení z nedbalosti po smrti pana Tognattiho. K šetření a příkazu k zabavení očkovacích látek došlo poté, co se region Piemont rozhodl dočasně pozastavit používání šarží dávek ABV5811.

Italská národní agentura pro léčivé přípravky v pondělí oznámila, že v zemi přestane používat vakcínu AstraZeneca.

pozn překladatele: Dle mého názoru udělali první rozumný krok ve prospěch lidstva. carsten

Zdroj: https://uncutnews.ch

***** **** ***** ****

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.