V turecké VEŘEJNÉ televizi ATV zveřejnili lidem krutou pravdu o očkovací „VAKCÍNĚ COVID-19.“ Nejedná se o žádnou ochranu lidí, ale o biologickou zbraň.

***** **** ***** ****

Bývalý agent CIA Robert David Steele v turecké televizi ATV potvrdil skrývanou pravdu před světem o podvodné epidemii, která není žádnou epidemií!!!!!

Vakacína COVID-19 je vyráběna všemi farmaceutickými firmami jako BAKTERIOLOGICKÁ ZBRAŇ!!!!!

Zbytečné ke krátké reportáži cokoliv dodávat. Je v angličtině a můžete se ji všichni znalí jazyka poslechnout.

Všem, kteří uvěřili a nechali si ji píchnout, neprošli testem inteligence….

…..a končí

Zprávy v televizi zde

 

[wp_ad_camp_2]

 

***** **** ***** ****

Setkal jsem se v Zürichu s jedním známým právníkem (zná ho i tomáš). Dle jeho slov by všichni lidé měli zapisovat jména od všech lidí podílejících se na „CIRKUSU COVID-19,“ kteří doporučovali či dokonce nutili druhé se nechat testovat popřípadě očkovat. Jak hlasatele v rádiích, televizi, šéfů firem, kteří lidi vydírali a trvali na testech či očkování pod pohrůžkou vyhazovu z firmy. Dále lékaře, učitele, ředitele. Jednoduše řečeno, všechny lidi, kteří nutili druhé jakýmkoliv způsobem se nechat testovat či očkovat. Jména bude potřebovat Dr. Reiner Fuellmich při procesech Norimbergského tribunálu, který už začal.

***** **** ***** ****

Zároveň jsem dostal zprávu, že se v současné době nachází ve městě Nürnberg v Německu přes 29.000 amerických vojáků a SHAEF. Město má zhruba 500.000 obyvatel. Otázka zní: Proč tolik vojáků na jednom místě?

Pravděpodobně jsou zde umístěni kvůli Procesům, které zde začaly.

***** **** ***** ****

Prosím, zachovejte klid. Vše běží podle plánu. Elity, zednářské lóže a NWO jsou minulostí. To nejlepší nyní přijde. Slova v.v. putina.

***** **** ***** ****

Něco soukromého. Každý druhý den jezdím se svěřenými dětmi 275 km (z místa od Zermattu k Zürichu) za maminkou, po které teskní. Projevili zájem jí častěji vidět. Setkání pomáhá oběma stranám. Proto ta nechtěná odmlka. Děkuji za pochopení.

***** **** ***** ****

vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.