Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Bleskovka carstena 31.Q5.2Q21. Pravda řečena v televizi. BOOOOOM
![Blesk na nebi1](https://tadesco.org/wp-content/uploads/2021/03/Blesk-na-nebi1.png)
V turecké VEŘEJNÉ televizi ATV zveřejnili lidem krutou pravdu o očkovací „VAKCÍNĚ COVID-19.“ Nejedná se o žádnou ochranu lidí, ale o biologickou zbraň.
***** **** ***** ****
Bývalý agent CIA Robert David Steele v turecké televizi ATV potvrdil skrývanou pravdu před světem o podvodné epidemii, která není žádnou epidemií!!!!!
Vakacína COVID-19 je vyráběna všemi farmaceutickými firmami jako BAKTERIOLOGICKÁ ZBRAŇ!!!!!
Zbytečné ke krátké reportáži cokoliv dodávat. Je v angličtině a můžete se ji všichni znalí jazyka poslechnout.
Všem, kteří uvěřili a nechali si ji píchnout, neprošli testem inteligence….
…..a končí
[wp_ad_camp_2]
***** **** ***** ****
Setkal jsem se v Zürichu s jedním známým právníkem (zná ho i tomáš). Dle jeho slov by všichni lidé měli zapisovat jména od všech lidí podílejících se na „CIRKUSU COVID-19,“ kteří doporučovali či dokonce nutili druhé se nechat testovat popřípadě očkovat. Jak hlasatele v rádiích, televizi, šéfů firem, kteří lidi vydírali a trvali na testech či očkování pod pohrůžkou vyhazovu z firmy. Dále lékaře, učitele, ředitele. Jednoduše řečeno, všechny lidi, kteří nutili druhé jakýmkoliv způsobem se nechat testovat či očkovat. Jména bude potřebovat Dr. Reiner Fuellmich při procesech Norimbergského tribunálu, který už začal.
***** **** ***** ****
Zároveň jsem dostal zprávu, že se v současné době nachází ve městě Nürnberg v Německu přes 29.000 amerických vojáků a SHAEF. Město má zhruba 500.000 obyvatel. Otázka zní: Proč tolik vojáků na jednom místě?
Pravděpodobně jsou zde umístěni kvůli Procesům, které zde začaly.
***** **** ***** ****
Prosím, zachovejte klid. Vše běží podle plánu. Elity, zednářské lóže a NWO jsou minulostí. To nejlepší nyní přijde. Slova v.v. putina.
***** **** ***** ****
Něco soukromého. Každý druhý den jezdím se svěřenými dětmi 275 km (z místa od Zermattu k Zürichu) za maminkou, po které teskní. Projevili zájem jí častěji vidět. Setkání pomáhá oběma stranám. Proto ta nechtěná odmlka. Děkuji za pochopení.
***** **** ***** ****
vložil carsten
Pravidla diskuze
Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.
Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.
Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.
Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.
Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.
Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.
L7dia tak ma napadlo ked vitate stale, ze vsetko dobre fopadne, sledujete film nie je to preto, ze niekto z bielych klobukov alebo sam trump bol v buducnosti a vie, ze toto bude pravda? Ked sa cestuje v case mozno prave preto pouzivaju tuto hlasku, ze uz videli a boli pri tom ked v buducnosti dobro vyhra.
Tot moj postreh 😉
Po Francii se přidávají i generálové v USA…
https://sdilej.cz/17113037/lavina-se-dava-do-pohybu.pdf
Možno príprava na to čo príde:
https://www.powercoin.it/en/oceania-south-pacific/5772-diana-princess-of-wales-1-oz-silver-coin-5-tokelau-2021.html
Len tá druhá strana mince je tam navyše.
dodatek k článku o moderně je zajímavé, jak odlišně se jednotliví čtenáři vyjádřili – myslím, že to může být cokoli, od záměrné dezinformace, přes konspiraci až po poslední varování – v každém případě je to (jako dnes všechno) jedna z hypotéz, protože nelze ověřit vyloučila bych z toho reklamu na očko, protože je tam jasně uvedeno, že přeživší čeká digitální koncentrák napadlo někoho, proč byl hned od počátku připraven celonárodní registr a proč někdo dostane termíny hned a jiní na ně čekají – zdá se, že o každém jednotlivci bylo dopředu rozhodnuto, protože o všech dnes vědí všechno, mají vybráno … moderna byla v čr použita v cca 10-ti % z celkového počtu proočkov. fakt je, že dosud jimi nebylo prezentováno jak přesně chtějí docílit záměru snížení na půl miliardy – a tento plán je geniální, protože nikoho napřímo nenutí, jen v lidech vyvolali strach a tím je dobrovolně-donutili a svého cíle by dosáhli v průběhu cca 2 let; viděla bych to tak, že letošek je „rok pravdy“ a vše se zjeví – aby ovce pochopily jak je s nimi zamýšleno jinak je třeba vzít v úvahu, že většina diskusí zde vedených posiluje to co nechceme, ale myslím, že to v určité míře může sloužit právě k tomu, aby účastníci analyzovali a spojovali informace a mohli se rozhodnout co chtějí a tvořit novou realitu –… Číst vice »
celest 2.6.2021 v 10:13
^jinak je třeba vzít v úvahu, že většina diskusí zde vedených posiluje to co nechceme, ale myslím, že to v určité míře může sloužit právě k tomu, aby účastníci analyzovali a spojovali informace a mohli se rozhodnout co chtějí a tvořit novou realitu – a aby všichni přestali chtít takové blbosti jako nové auto a změřili se na podstatu podmínek k životu^
chtělo by to konstruktivní komentáře, návrhy na spolupráci, – viz srazy Miradelete, aby se situace začala zlepšovat,….
…a v tom případě, zde diskuze v podstatě nejspíše zanikne….
***** ****
pro schvalující komentářů – jeden koment mi spadl do koše – možná by stál za exhumaci…..
Pratele tak jsem mluvila s mym naockovanym otcem a rika jej zase lidi pojedou na dovolenou kdovi co zase dovlecou s dovolene a my co trcime doma a nikam nejedeme to odskaceme.Nejdriv jsem byla zticha a rikam si s kym to mluvim to neni muj tata co vzdy pouzivat selsky rozum…Pak jsem se zeptala ze jestli se neboji jet za mnou na navstevu do Rakouska ze i tu kdo vi co je a muze byt tak i on ten co pak doveze domu kdo vi co.Na to jsem mela jedinou odpoved no vsak jeste uvidime jak to vse bude…
Tu je videt jak vakcina ukradne cloveku jeho mysleni a clovek ztrati sam nadsebou kontrolu.
WWG1WGA
Mám takýto problém. Pri užívaní 4 ingrediencií ma je veľmi cítiť. Už mi to vyčíta celá rodina,že smrdím. A začala som chodiť aj do práce ( síce prichádzam do styku s málo ľuďmi,ale predsa). Dá sa to nejako eliminovať ? Je to len dočasné ? terezka, carsten poraďte.
Je to následek odbourávání položky č.1 z těla. Údajně, čím je člověk více zatoxikovaný, tím je více cítit. Po přerušení kůry trvá až dva dny, než odér odezní, ale přerušit to nelze, kvůli ochraně.
Jediné, co mě napadá, je nosit s sebou parfém. 🙂
Ďakujem terezka , zrejme s tým zatoxikovaním to bude pravda. Lebo pred 3 rokmi mi stále opúchala pravá noha na členku a nárte. Zistili mi malý tromb v lýtku. Vybrala som vtedy fragmin, ale ďalšie lieky na riedenie som už odmietla a liečila som sa sama kurkumou s čiernym korením, cesnakom …. Opuch prešiel, ale keď je teplo, hlavne v lete mi stále opúcha nárt. Bola som u liečiteľky, tá mi povedala, že pravú dolnú stranu od pása dolu mám celú oslabenú. Prečistila mi ladviny. Ale nárt mi opúcha. Zrejme to bude lymfa. Tak verím, že táto kúra mi pomôže aj na tento neduh.
Již jsem to zde psal, ale musím jen potvrdit, také mi kolegové vyčítali že páchnu. Již vím, že je to položka č.1 na 100%. Parfén, neparfém ani ten to bohužel nepřebije.
a mna po2týźdnoch ešte neni cìtiť.nebude to tìm,źe č2 mam len 3’/,???
*****
Odér způsobuje č.1. Ale není to pravidlem. Někdo bude cítit více, někdo méně a někdo téměř vůbec ne.
tereza
Jsem psala, že je to dost drahé, protože je k tomu potřeba nakoupit ještě i parfémy. To jsem udělala s nákupem ingrediencí. Voním se jako parfumérie, zatím nikdo nic neříkal, ale těžko říct, jestli to je ze mne na dálku cítit, protože věřím tomu, že by mi nic neřekli.
Akorát když musím mít roušku – to ji mám max. na špičce nosu, tak cítím, jak vdechuju jakoby výpary z chemikálií a je to vážně síla!
Doporučuju arabské olejové parfémy, nejčastěji prodávají arabské – potřít tím místa za ušima, na krku, zápěstí, loketní jamky, pod koleny. Kdo snese ty aromatické smradlavé aviváže, tak má výhodu, jinak ještě oblečení chce pak postříkat nějakou voňavkou, když se nám ty chemické látky mají prostřednictvím kůže z těla vypařovat….
Video, ktoré bude katalyzátorom lavíny odhalení…
https://gloria.tv/post/QAcy6JFd4kSL4ysKqggBfWBMC
Zdroj: gloria.tv
MUDr. Igor Bukovský, PhD.: Dezinformácie a demagógia MZ SR pokračujú. Porovnávať „chémiu“ v sladkostiach s „chémiou“ vo vakcíne proti C19 je nebezpečná devalvácia jazyka a ponižovanie zdravého rozumu verejnosti.
Zároveň prináša aj užitočné informácie ako urýchliť regeneráciu čuchu v prípade, že ste pri infekcii koronavírusom prechodne prišli o dôležitý zmyslový vnem.
https://www.infovojna.sk/article/video-dezinformacie-a-demagogia-rezortu-zdravotnictva-na-pokracovanie-alebo-porovnavanie-chemie-v-sladkostiach-s-chemiou-vo-vakcine-proti-covid-19
Zdroj: jútub, Dr. Igor Bukovský – AKV
Milá rodinko:
O pár komentářů dál píše mysak znovu o sbírce pro carstena nebo možná spíš pro maminku dětí o které se teď carsten s manželkou starají. A mysak má pravdu,zamysleme se nad tím co pro nás carsten i přes obrovské vytížení dělá. Já myslím,že pár korun (co kdo může) nikoho nepoloží. Takže jak,jsme rodina (i když ne pokrevní) nebo nejsme. A myslím,že by stačilo poprosit terezku,určitě by nám poradila kam peníze poslat (nebo samozřejmě se zeptat přímo carstena)
izairi ja se pripojuji a souhlasim lidicky uvedome si ze nikdo nikdy nevi kdy bude potrebovat pomoc.Pojdme a pomozme mamince a detem o ktere se carsten stara nebudme sobecti co se penez tyce.Takze terezko prosim te mas nejaky napad kam zasilat penize me napadlo poslat je na ucet ktery je uvedem zde na tadescu vymyslet pod jakym heslem nazvem penize se poslou napr.dar mama a děti nebo tak neco.
WWG1WGA
*****
Je od vás hezké, že chcete pomoci. Kdo chce pomoci, napište prosím adminovi. Ten vám sdělí info. Předmět mailu: „carsten“
I když od carstena vím, že největší problém je nedostatek času a spánku. 🙂
tereza
Chtěla bych taky ráda pomoct.
izairi, mysaku, já jsem pro a moc ráda se připojím, taky jsem carstenovi vděčná za to, co dělá, pro nás i pro děcka…. Třeba by šlo nechat číslo účtu v nějakém příspěvku nebo v sidebaru?
*****
Pište adminovi. Díky.
tereza
Srdečně zdravím celou rodinku, jsem tu poprvé, velmi děkuji za registraci a za poslání hesla k návodu. Čtu tadesco už rok a půl, jste nevyčerpatelným zdrojem dat, povzbuzení a cenných rad, zároveň pročítám starší články a komentáře. Netušíte, jak často čtu s očima plnýma slz, ale jsou to slzy štěstí a vděčnosti za to, že jsou takoví lidé jako vy a celá redakce, kolik úsilí a času věnujete práci pro ostatní. Začínám novou etapu života coby čerstvá důchodkyně, velkou kamarádku a parťačku mám ve své mamince (přes 80), která nepotřebovala žádné vysvětlování ani přesvědčování, testy a očkování zásadně odmítá, na rozdíl od jiných členů rodiny, kde bohužel nepomohlo nic, přes vztek a lítost jsme se obě smířily s tím, že je to jejich život a jejich volba. Vidím tady, že stejné zkušenosti má většina z vás. Ráda se připojím ke sbírce pro carstena, jak tady zmiňuje izairi, on a jeho rodina jsou všem příkladem a vzorem, jak by se lidi k sobě měli chovat. Všem přeji jen samé konstruktivní myšlenky, spoustu radosti, lásky a světla. Zapomeňte na všechen strach, nenechte se ničím a nikým vyděsit, mysleme na to, že jsme mocní tvůrci, tvoříme si pořád svou každodenní realitu, tak ať je náš svět nádherný.
podporuji tento super nápad, díky
Upozornění pro všechny co ještě nemají položku č.1 , měli by si pospíšit s nákupem, protože Penta už vyprodala zásoby a další už nebude “ prý potíže s dodavatelem“, takže je zřejmě otázka času kdy zmizí z prodeje.
ještě můžete poslat objednávky na č. 1 a na č. 2 mě dnes volat prodejce, že mohu případně poslat hromadnou objednávku – je to ten pán, kam dávám odkazy, že je to šílený nával a že uvítá, když to pošlu za více lidí, že již tam mám prohlášení, tak pokud někdo ode mne objednává, objednával a nemá, tak pište, případně ještě i vy, co potřebujete SOS. jana
Moc ráda bych se připojila, potřebuju nutně č.1, pošlu terezce nový mail a poprosím ji, aby ti ho přeposlala. Jestli je to možné, budu moc ráda.
Díky moc, šlakolem.