Když si zrekapitulujeme, kdo vše dostal podezřelé balíčky a výbušniny, tak to jsou: George Soros, Bill Clinton a jeho manželka Hillary Clintonová, Joe Biden (bývalý americký více prezident za éry Obamy), John Brennan (bývalý šéf CIA), Andrew Cuomo (guvernér státu New York), Holder (bývalý ministr spravedlnosti), Kamala Harrisová (senátorka za Demokratickou stranu), Maxine Watersová (poslankyně Sněmovny reprezentantů), Robert De Niro (holywoodský herec). Dále redakce CNN v New Yorku, mediální společnost Time Warner.

Podle zprávy Benjamina Fulforda ze dne 22.10.2018 je Joe Biden spolupachatel střelby ve škole na Krymu, kde na střílejícího studenta byla použita technologie kontroly mysli MK Ultra. Když se podíváme na ten seznam adresátů, tak to jsou členové chazarské mafie a Deep state. Robert De Niro, jakožto hvězda Hollywood, může být spojen s tamními satanskými či pedofilními rituály. Každopádně, zaslané výbušniny, i kdyby nebyly funkční, jsou jasným vzkazem pro Chazary. Některé osoby byly odvezeny do bezpečí. Otázkou je, zda v tom bezpečí nezůstanou do konce života, a jestli to bezpečí se nejmenuje Guantanamo? Uvidíme, co přinesou další dny. Jsem zvědavá na pondělní report Fulforda.


Newyorská policie dnes zasahovala na Manhattanu, kde byl nalezen podezřelý předmět v domě, v němž se nachází restaurace a produkční firma herce Roberta De Nira. Balíček byl podle policie adresován přímo jemu. Další výbušnina, celkem už devátá, přišla dnes ve státě Delaware na adresu bývalého viceprezidenta Joea Bidena.

[wp_ad_camp_2]

 

Speciální jednotka newyorské policie odstranila podezřelý předmět z budovy ve čtvrti Tribeca na Manhattanu a odvezla ho pryč. Podle zasahujících policistů byl předmět podobný zásilkám, které v minulých dnech dostali přední politici Demokratické strany. Podobné bylo údajně i výbušné zařízení uložené uvnitř.

De Niro se letos v létě dostal na stránky amerických médií kvůli útočným výrokům na adresu prezidenta Donalda Trumpa při předávání divadelních cen Tony. Oscarový herec, který už předtím prohlásil, že by Trumpovi nejraději dal pěstí, na udílení ceny za použití vulgárního anglického slova „fuck“ urazil prezidenta. Trump ho pak označil za „individuum s velmi nízkým IQ“.

Balík s možnou výbušninou byl lokalizován v sedmém poschodí budovy, tedy v místech, kde jsou kanceláře De Nirovy společnosti Tribeca Productions.

Policisté se dnes rovněž dostavili na poštovní úřad ve městě New Castle ve státě Delaware, aby analyzovali další dnes doručený balíček. Adresován byl bývalému viceprezidentu Joeu Bidenovi, který nedaleko bydlí. Podle agentury AP bylo zjištěno, že i tato zásilka se podobá balíčkům s trhavinou, které dostaly jiné osobnosti demokratů.

[wp_ad_camp_2]

 

Prezident Trump dnes na twitteru napsal, že zloba šířící se Amerikou je z velké části způsobena záměrně zfalšovanými a nepřesnými zprávami mainstreamových médií. „Stal jsem se tak špatným a nenáviděným, že se to nedá popsat,“ napsal Trump a vyzval média, aby RYCHLE napravila své chování.

Výbušné zařízení bylo také nalezeno v poštovní zásilce, která byla odeslána na adresu kanceláře bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy a též do kanceláře bývalé americké ministryně zahraničí Hillary Clintonové. V pondělí bylo nalezeno výbušné zařízení u domu amerického miliardáře George Sorose. Soros v tuto dobu doma nebyl.

zdroj: ČTK, cnn.com

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.