Prezident Trump vypouští „farmaceutickou bažinu“. Systém zdravotní péče ve Spojených státech je zamořen nekontrolovatelnými podvody, zneužíváním a nečestnými farmaceuty a lékaři. V boji proti farmaceutické mafii Ministerstvo spravedlnosti USA vyhlásilo bezprecedentní zákrok proti lékařským podvodům a obvinilo 600 lidí z trestné činnosti, díky které si přišli na více než 2 miliardy dolarů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ministr spravedlnosti Spojených států Jeff Sessions sdělil: „V letošním roce jsme obvinili 601 lidí, z toho 76 lékařů, 23 farmaceutů, 19 zdravotních sester a jiného zdravotnického personálu, který se podílel na lékařských podvodech, kterými proteklo více než 2 miliardy dolarů. V této poslední operaci jsme za pomoci našich báječných partnerů v HHS obvinili dalších 162 lidí – včetně 32 lékařů – za nelegální distribucí opiátů. Jedná se o většinu lékařů, zdravotnických pracovníků a většinu podvodů, které ministerstvo spravedlnosti vůbec přijalo v rámci kteréhokoli jednorázového vymáhání práva. Jedná se o nejvíce obžalovaných, které jsme kdy obvinili z podvodů v oblasti zdravotní péče.“

Sessions uvedl, že jeden doktor ošidil Medicare o více než 112 milionů dolarů, a to díky tomu, že předepsal 2.2 milionu zbytečných dávek léků jako je oxycodone a fentanyl.

Další důkazy o tom, že systém zdravotní péče je ve skutečnosti farma-mafie 

Tento masivní zátah ukazuje, že americký systém zdravotní péče je prohnilá mafie vedená kriminálními doktory a farmaceutickými firmami, a ti všichni profitují z hromadného trávení amerického lidu. Fakt, že v těchto obžalobách je uvedeno 76 lékařů a 23 farmaceutů, je dalším důkazem toho, že takzvaní odborníci na „zdravotní péči“ nejsou nic jiného než velebení drogoví dealeři.

„Všem zločincům z celé země tímto posíláme jasnou zprávu,“ dodal Sessions. „Najdeme vás a předvedeme před spravedlnost. A za vše, co jste způsobili, zaplatíte vysokou cenu.“

Pokud by se Sessions pustil i do zločinů napáchaných nadací Clintonové nebo deep state, pak bychom v této zemi byli svědky skutečného pokroku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.