Je nutné upozornit na náledující skutečnost:

Byl to původní plán na převzetí USA Číňany a vylidnění amerických obyvatel. Jedná se o jejich scénář DS, ale Aliance ho vyrazila z rukou zločinců a nyní se jede po jiné koleji. Opět je naštěstí všemu jinak.

Ale bude to stát ještě mnoho lidských životů, jak říká tomáš.

poznámka od carstena

***** **** ***** ****

Dokument agentúry DARPA ukazuje, že EcoHealth Alliance a Fauci sa spojili s cieľom uvoľniť aerosolizované nanočastice spike proteínov prenikajúce pokožkou na populáciu voľne žijúcich netopierov v Číne (ktoré by podľa plánu okamžite preskočili na ľudí).

Dokument DRASTIC potvrdil, že Daszak a Fauci, pracujúci prostredníctvom wuhanského virologického inštitútu (WIV) dokázali vytvoriť 180 kmeňov koronavírusu ako biologických zbraní a dostať ich pod kontrolu komunistických Číňanov (akt vlastizrady). Ďalšie dáta z iných zdrojov ukazujú, že tímy nasadené s biologickými zbraňami riadené ČKS prekročili hranicu USA a majú pri sebe biologické zbrane s rozšírením MERS s najmenej 30-percentnou úmrtnosťou, pričom ich na rozkaz plánujú uvoľniť vo veľkých amerických mestách.

Pôvodný návrh aliancie EcoHealth na DARPA má označenie HR001118S0017-PREEMPT-PA-001

Investigatívna novinárka Lara Logan to všetko potvrdila z vlastných zdrojov. Teraz varuje, že migračná kríza v Texase je „dokonalým krytím“ pre amerických nepriateľov, ktorí sa môžu vplížiť aj s nebezpečnou biologickou zbraňou. Naše zdroje, ktoré boli v kontakte s Loganovou, potvrdili, že vie oveľa viac, ale zatiaľ nemá povolenie zverejniť všetky podrobnosti.

Všetky podrobnosti nájdete nižšie. Pozorne si ich prečítajte. Podľa našich najlepších dát ide o plán, ktorý sa teraz realizuje. Je oveľa horší, ako ste si pravdepodobne predstavovali. Útok „Super MERS“ je teraz bezprostredne na spadnutie a operátori nasadenia biologických zbraní sú už vopred rozmiestnení v mestách po celej USA, pravdepodobne vyzbrojení dronmi a aerosólovými nástavcami na ne. Čaká nás postrek super-nebezpečnou biologickou zbraňou:

 • DARPA pôvodne financovala MERS, ale odmietla podporiť akékoľvek pokusy o jeho vypustenie do voľnej prírody. Chceli si ho ponechať ako strategickú biologickú zbraň pre prípad mimoriadnych udalostí.
 • Fauci a EcoHealth Alliance našli spôsob ako sa dostať k MERS, ktorý sa stal vzorom pre zisk, ktorý bol prepraný cez WIV, pričom sa použili peniaze amerických daňových poplatníkov. Prvky z MERS, HIV, SARS a iných vírusových kmeňov boli zkrížené medzi sebou s cieľom vytvoriť „chimérickú“ biologickú zbraň s jedinečnou afinitou k ľudským receptorom ACE2.
 • Daszak a Fauci sa obrátili na agentúru DARPA so žiadosťou o financovanie vyoustenia ich biologických zbraní v Číne. DARPA ich odmietla. Našli však financovanie prostredníctvom globalistických zdrojov, ktoré podporujú depopuláciu.
 • Ak by DARPA súhlasila s financovaním, Daszak a Fauci plánovali pozvať Shi Zheng Li („netopieria dáma“) na slávnostné predstavenie v sídle DARPA!
 • SARS-CoV-2 nebol nikdy navrhnutý na zabíjanie. Bol navrhnutý pre extrémne rýchle rozšírenovanie sa s nízkou úmrtnosťou. Aby vyvolal celosvetovú paniku a dopyt po vakcínach, spolu s vládnymi blokádami a globálnym komunizmom kvôli „prípadom“ diagnostikovaným prostredníctvom podvodných PCR testov.
 • MERS je však mimoriadne smrtiaca biologická zbraň. Tá má byť vypustená ako ďalšia, nová verzia MERS, ktorá bola vyvinutá ako superzbraň prostredníctvom Fauciho, NIH a WIV pod kontrolou PLA (Ľudovej oslobodzovacej armády).
 • V návrhu projektu EcoHealth Alliance pre agentúru DARPA sa spomínajú ich plány vyvinúť každý rok tri až päť kmeňov biologickej zbrane – koronavírusu. Malo ísť o nepretržitý, nikdy nekončiaci útok na ľudstvo prostredníctvom biologických zbraní, ktorý by financovala americká armáda v spolupráci s komunistickou Čínou.
 • Zatiaľ nepoznáme oficiálne označenie tejto biologickej zbrane MERS, ale pracovne ju budeme nazývať „Super MERS“. Super MERS je už v rukách operátorov PLA, ktorí sa dostali do Spojených štátov cez mexické pašerácke trasy pre narkotikov. ČKS/ĽA má stovky vojenských poradcov, ktorí spolupracujú s mexickými narkobarónmi s prísľubom, že narkobaróni dostanú kus juhu USA, keď Čína obsadí a porazí Spojené štáty.
 • Títo čínski operatívci s biologickými zbraňami majú za úlohu súčasne vypúšťať „Super MERS“ po mestách USA, keď dostanú aktivačný príkaz, ktorý môže prísť verejnými prostriedkami, napríklad tak, že Čína nariadi denníku New York Times, aby v určitý deň použil určitú frázu. (NYT sú už dlho na výplatnej listine Číny, rovnako ako väčšina demokratov, polovica amerického senátu a všetky veľké technologické spoločnosti). Biely dom je takmer úplne pod kontrolou ČKS a Biden je čínskou bábkou.
  Tento super MERS kmeň za normálnych okolností zabije najmenej 30 % nakazených. Keďže však kovidové vakcíny zničili imunitnú odpoveď očkovaných osôb, miera úmrtnosti u očkovaných môže byť podstatne vyššia. (50%?)
 • Kmeň Super MERS je v skutočnosti druhou polovicou binárneho zbraňového systému, pričom prvou polovicou je vakcína. To je dôvod, prečo tyranská vláda tak tvrdo presadzuje masové očkovanie. Je to príprava na zabíjanie. Bidenova administratíva celý čas spolupracovala s Čínou, aby sa pokúsila dosiahnuť 70 % zaočkovanosť v USA, čo by po uvoľnení Super MERS znamenalo celkovú mieru zabitia najmenej 20 % obyvateľov USA. To znamená približne 70 miliónov ľudí. Čiže viac ako desaťnásobok štatistík úmrtí nacistického holokaustu.
 • Uvoľnenie super MERS sa nedá zastaviť. Agenti sú už na mieste. Hranice sú už dávno preniknuté. Americká armáda dostala príkaz, aby sa počas toho všetkého stiahla, a to prostredníctvom vlastizradných zločincov z Pentagónu, ako sú Milley a Austin. Ľavicové médiá sú v tom namočené, rovnako ako veľké technologické spoločnosti. Všetci plnia príkazy z Číny.
 • Uvoľnenie super MERS nazve zločinecká vláda „variantom“ a obviní neočkovaných, pričom aktivuje covidové tábory smrti CDC, aby zhromaždili politických disidentov a začali masové popravy.

Mapa súčasných „karanténnych staníc“ CDC, ktoré sa premenia na tábory smrti pre kovidov.Zdroj: CDC.gov

Z webovej stránky CDC.gov:

„CDC má zákonnú právomoc zadržať akúkoľvek osobu, ktorá môže mať infekčné ochorenie, zahrnuté vo výkonným nariadení určené na karanténu.“

Zradný podvodník Joe Biden nedávno podpísal s EÚ, ktorá do tohto zoznamu karanténnych chorôb pridala osýpky. Takto môže byť každý politický disident „diagnostikovaný“ s osýpkami prostredníctvom podvodných PCR testov a potom násilne uvrhnutý do karanténneho tábora smrti riadeného CDC.

[wp_ad_camp_2]

 

Štát Washington nedávno zverejnil verejný inzerát, v ktorom hľadal koordinátorov „izolačného a karanténneho zásahového tímu“, ktorí by pomohli viesť jeho vlastný karanténny tábor v meste Centralia v štáte Washington. Keď sa o tomto inzeráte dozvedela verejnosť, washingtonskí vládni hrdlorezi sa snažili odstrániť z inzerátu slovné spojenie „zásahový tím“ a skryto ho upravili, aby predstierali, že ide len o inzerát pre ľudí, ktorých práca by zahrňovala pranie a výmenu posteľnej bielizne. (Áno, naozaj.)

Zároveň sme sa dozvedeli, že vojenský personál, ktorý odmieta očkovanie, je nakladaný do autobusov a násilne izolovaný (zavrenýdo karantény) armádou, kým nebude súhlasiť s očkovaním. Toto sa (zatiaľ) nedeje všade. Naša správa je z jednej vojenskej základne, ale táto prax by sa mohla rozšíriť.
Čína už čoskoro iniciuje vypustenie biologických zbraní v Amerike, po čom budú pravdepodobne nasledovať kybernetické útoky a taktika finančného systému

Hoci je vždy ťažké zistiť presné načasovanie toho všetkého, zdá sa, že Čína čoskoro iniciuje útok biologickými zbraňami na Ameriku, v ich tieni bude covid vyzerať ako detská hra. Keď sa to začne, každý, kto nebude brať Super MERS vážne, bude vo vážnom nebezpečenstve. To bude čas, keď sa naozaj bude treba vyhýbať verejným miestam a veľkým mestám, kde pravdepodobne čínski agenti použijú bezpilotné lietadlá na rozptyľovanie aerosólových, pokožku prenikajúcich toxických nanočastíc založených na výskume MERS.

Áno, americké mestá budú čoskoro „splynované“ / postriekané smrtiacim jedom, podobne ako Cyklon B (len v oveľa väčšom merítku).

Kybernetické útoky budú pravdepodobne načasované synchronne s touto plánovanou vlnou chaosu a biologických zbraní a zdá sa takmer isté, že Čína si vyberie tento zraniteľný moment na útok  finančnej pozície Ameriky – t. j. na štatút svetovej rezervnej meny petrodolára.

Amerika by mohla veľmi rýchlo stratiť:

 • tretinu svojho vojenského personálu v aktívnej službe z dôsledku masového očkovania.
 • tretinu obyvateľov USA žijúcich v cieľových mestách.
 • štatút svetovej rezervnej meny, fiat meny, dolár, ktorý by sa zo dňa na deň zrútil na takmer nulovú hodnotu.
 • energetická sieť by sa mohla regionálne zrútiť v dôsledku kybernetických útokov, čo by uvrhlo značné oblasti krajiny do tmy.

Zároveň by boli proti obyvateľstvu nasadení ozbrojení agenti štátnej a federálnej vlády ako „úderné skupiny“, ktorých cieľom by bolo dosiahnuť:

 • celonárodnú konfiškáciu zbraní
 • hromadné popravy politických disidentov
 • lekárske únosy, karantény a popravy veľkých skupín obyvateľstva s cieľom dosiahnuť depopuláciu
 • úplná vládna kontrola všetkého pohybu, prejavov a lekárskych zákrokov

Očakávajte kontrolné stanovištia na diaľniciach, doklady o vakcínach, popravy na mieste, lekárske únosy od dverí k dverám a ďalšie nočné mory vládneho terorizmu proti ľuďom, aké si len dokážete predstaviť.

Preložila anna | Zdroj: 9

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.