….. stačí jeden jediný pohled do novin, nic nemusíte číst a výsledek je pro znalce naprosto jasný. Ne, není to náhoda….

12:27

Do oka každého člověka musí píchnout „zcela náhodné,“ rozumějte zmanipulované číslice. Vyhrál MACRON procentuálně 66,06 oproti 99,99% odevzdaných hlasů. Pro MACRONA hlasovalo také 20,4 miliónu voličů. Což je další 6. Zde byl dán jasný symbol o manipulaci a otočení o 180°, jak jinak. Je to ale pouze pro znalce, kteří se zabývali symbolikou. Ti vědí. Málá domů. Jak jinak, když za tím stojí opět 6 padlých andělů a chystaná NWO. Jdou tvrdě po moci. A jak si myslíte, že provedou volby v ČR?

A o tom, jak drží MACRONY ruku na své hrudi, nebudeme vůbec diskutovat, je jasný, komu bude oddaný a dle jejich nařízení bude také jednat. Je možná ale lepší, že byl zvolen, protože jeho protějšek marine le pen by mohla se svým programem dopadnout jako J.F.Kenedy.

Komedie o odstoupení SOBOTKY, komediální scény na hradě, nejsou z jeho hlavy. Kdopak chtěl v ČR udělat takový novodobý majdan????? Ale kdopak by tomu věřil, že ano, všechno jsou přece jenom nesmysly, velké náhody a babské povídačky.

Článek dole nemusíte ani číst. Stačí se podívat na číslice a je vymalováno…..

tm

 

French President elect Emmanuel Macron and his wife Brigitte Trogneux celebrate on the stage at his victory rally near the Louvre in Paris, France May 7, 2017.

[wp_ad_camp_1]

Macron Wins French Presidential Run-Off

© REUTERS/ Benoit Tessier

Europe

Get short URL
Macron Wins French Presidential Election (12)
221713339

Emmanuel Macron has won in the Sunday French presidential election according to final results in metropolitan France.

Centrist Emmanuel Macron has won in the Sunday French presidential election with 66.06 percent of votes after 99.99 percent of all ballots counted, French Interior ministry data revealed.Earlier the ministry reported that a total of 20.4 million voters cast their ballots for Macron.

Right-wing candidate Marine Le Pen though has gathered 33.94 percent of votes.

[wp_ad_camp_1]

Preliminary Results of the French Presidential Election
© Sputnik/
Preliminary Results of the French Presidential Election

Le Pen has already congratulated her rival after the first results‘ announcement.

The polling stations opened in France at 8 a.m. local time on Sunday. In the second round of the vote, two candidates faced each other: independent Emmanuel Macron, the leader of „En Marche!“ movement, who got 24 percent of the votes in the first round, and right-wing Marine Le Pen, who came second with 21 percent of the votes.

https://sputniknews.com/europe/201705081053370564-macron-wins-election/

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.