;

Skupina přátel z Českých Budějovic podala dne 24.3.2021 Trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu Těžké ublížení na zdraví podle § 145 Trestního zákoníku č. 40/2009 Sb., v důsledku nařízení o nošení roušek a zvláště respirátorů, a to konkrétně na všechny tři ministry zdravotnictví od počátku nouzových stavů, tedy Adama Vojtěcha, Romana Prymulu a Jana Blatného.

Jsme přesvědčení, že dlouhodobé nošení roušek a zvláště respirátorů poškozuje lidské zdraví v důsledku
– snížení hladiny kyslíku v krvi
– zvýšené koncentrace CO2
– opětovného vdechování virů a bakterií

 

 

Zvláště na děti a mladou generaci může být nepříznivý vliv fatální a může se projevit i po mnoha letech. Není dostatečně doložen účinek roušek pro zabránění šíření viru a už vůbec není doložen a zhodnocen nepříznivý účinek dlouhodobého nošení roušek a hlavně respirátorů.

Představte si, že by někdo přišel s tím, že z nějakého důvodu zabraňuje šíření viru třeba cigaretový kouř. Pak by nás tedy nutili kouřit a to i děti, abychom zabránili šíření epidemie… Důsledky na lidské zdraví si zhodnotí každý sám. Každý rozumný lékař, který ještě nerezignoval na Hippokratovu přísahu, musí přiznat, že dlouhodobé nošení roušek škodí zdraví. Argument, že lékaři také nosí roušky je lichý. Za prvé nenosí respirátory, za druhé se nepohybují a za třetí sami přiznávají mnoho problémů. Existují studie, které dokazují, že nošení roušek nesnižuje procento infekčnosti u operací.

Měli bychom si uvědomit, že příkaz nošení roušek a respirátorů je opravdu trestným činem a pokusem o těžké ublížení na zdraví. Možná by se k nám chtěl někdo připojit a také podat trestní oznámení – dokud nám to ještě zákony umožňují. Nošení roušek a respirátorů by mělo být založené na dobrovolnosti.

skupina občanů z ČB

Odkaz na originál T.O. v PDF ZDE.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.