Lékař a doktor chemie Dr. Helmut Gustav Lindemann, pracoval pro Deep State na tajných a nelegálních výzkumných projektech. Když si uvědomil, že jeho vášeň pro vědu a jeho brilantní mysl byly bezostyšně zneužity, bylo v zásadě již příliš pozdě, protože ten, kdo toho ví příliš, už nikdy nebude podle jeho zkušeností a zkušeností dalších svědků propuštěn.

Přestože se mu před více než dvaceti lety podařil téměř nemožný útěk, který přirovnává k dramatickému románu Josefa Bauera „So weit die Füsse tragen“, zjistil při svém traumatickém návratu do své rodné vlasti, že jeho celá rodina byla mrtvá. (Předpokládá, že jeho rodinní příslušníci byli zavražděni zločineckou organizací, pro kterou pracoval.)

Od té doby, navzdory obrovským překážkám, používá neúnavně svůj dar ve službách lidstva. Měl jsem tu čest a velké potěšení setkat se s 72letým Dr. Lindemannem a natočit s ním rozhovor. Znám ho už asi čtyři roky a mohu říct, že je to brilantní vědec a svědomitý člověk s fenomenální pokladnicí znalostí.

Tím, že pracoval pro Deep State, získal hluboké vhledy do světa, který je (stále) většině lidí zcela neznámý, ale který skutečně existuje. Kromě strašidelných experimentů na nevinných lidech, zahrnovala jeho práce také spolupráci se Šediváky.

Titulní obrázek je symbolem z jednoho výbušného článku o zlověstné bitvě mezi jednotkou Delta Force a Šediváky. (2018 v Daily Express: „US-Delta-Streitkräfte kämpften mit ALIENS in einer unterirdischen Schlacht in New Mexico – Zeuge“ – Americká jednotka Delta Force bojovala s mimozemšťany v podzemní bitvě v Novém Mexiku.) Úchvatná odhalení učinil stavební inženýr Phil Schneider, který pracoval hluboko v podzemí v tajných vojenských projektech v Dulce v Novém Mexiku. V rozhovoru s Dr. Lindemannem mimo jiné také osvětluje svou spolupráci se Šediváky, ale jeho znalosti v oblasti skutečné medicíny a zkušenosti s Med Beds jsou ještě zajímavější.

>>>>>VIDEO

Poznámka: Dr. Lindemann již laskavě souhlasil s provedením dalšího rozhovoru. Máte-li tedy jakékoli další dotazy, neváhejte je sdílet v komentářích, abychom o nich mohli v rámci možností pohovořit.

Přeložila marki | Zdroj: legitim.ch

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.