…..upozorňuji že článek je z roku 2009. Na zajímavosti nic neztratil, naopak. Znovu bych rád zopakoval větu, která se k tématu jak v předešlých dnech tak dnes hodí….

…..Říkat někomu pravdu je stejné, jako mu tvrdit, že je debil…..

11:54

Na dotazy v diskuzi ohledně následujícího obrázku:

Snímek obrazovky 2016-01-16 v 23.43.11

ano máte pravdu, nachází se tam 4 šestky. Ta poslední šestka je z čtyřdimenzionálního světa ve kterém žijeme a značí VÁKUUM, z kterého je člověk právě z 999,9% složen.

A zde článek:

V Kremlu dnes koluje zajímavá zpráva, která tvrdí, že masivní výpadek proudu, který zasáhl minulý týden jižní Ameriku. Byl důsledkem „časové vlny“, která vyšla ze záhadné bolivijské andské oblasti zvané Tiahuanaco, kde se nachází záhadná 10 tunový monolit „sluneční brány“ (vytesaný z jediného bloku andezitové žuly, a byla vybuzena“ „anomální událostí“ u největšího světového urychlovače vysokoenergetických částic, velkým hadronovým urychlovačem (LHC) ve Švýcarsku, provozovaném Evropskou organizací jaderného výzkumu (CERN), a prošla tisíci starobylými pyramidovými komplexy, nacházejícími se po celé Brazílii a v dalších zemích jižní Ameriky.

 

(Pozn. Časové vlny, o kterých se tyto zprávy zmiňují, jsou běžněji v západním světě známé jako gravitační vlny, což jsou fluktuace prostoročasu).

Podle těchto zpráv 1. listopadu začali vědci CERN na velkém urychlovači řadu experimentů, v rámci příprav na opětovné spuštění operací, když „k velkému šoku“ objevili, že jejich testy narušovaly zemské magnetické pole a vystřelily“ „časovou vlnu“ směrem k jádru naší planety, a jejich sledovací mechanismy ukázaly, že se „otočila přesně“ ke „sluneční bráně“, vysoko v bolivijských Andách.

Nicméně bohužel když počáteční „časová vlna“, zplozená LHC, „vyšlehla“ ze „sluneční brány“ a namířila si to do prostoru nad jižní Amerikou, (doslova) se „postavila„ do cesty Airbusu A330-300 Iberworld, provozovaného Air Comet, když se chystal na sestup do Santa Cruz v Bolívii, ale pak se náhle „okamžitě a záhadně“ ocitl nad Santa Cruz ve Španělsku, více než 8,900 km daleko. (Pozn. Všech 170 cestujících a posádka letu A7-301 bylo v bezpečí a po 17 hodinách na zemi ve Španělsku odcestovalo zpět do Bolívie, kam dorazili živí a zdraví.)

Po této záhadné události vědci CERN LHC vypnuli a vinu za svůj selhavší experiment svalili na ptáka, který na venkovní zařízení upustil kousek chleba, kdy následně jejich ředitel výzkumu a vědeckých výpočtů, Sergio Bertolucci, varoval, že obří stroj LHC může možná vytvořit nebo objevit dříve nepředstavitelný vědecký fenomén, či „neznámé neznámo“, jako „další dimenzi“.

Ale dokonce i po vypnutí LHC byly „dimenzionální poruchy“ vytvořené v jižní Americe touto „časovou vlnou“ nadále pociťovány a vedly k tomu, že monolit „sluneční brány“ vyslal to, co ruští vědci přirovnali k digitální komunikaci“, k tisícům pyramid v Brazílii a dalších „starodávných míst“ v celé oblasti And a vedlo to k masivnímu výpadku proudu, který poslal desítky milionů lidí do tmy.

 

Představitelé brazilské vlády ve snaze zakrýt skutečnou příčinu tohoto masivního výpadku proudu to původně svalili na „atmosférické výboje související se silným deštěm a větrem“, tvrzení, které bylo okamžitě odvoláno státními vyšetřovateli, kteří se dožadují, aby byla veřejnosti do konce týdne řečena pravda.

Co je pro tyto oblasti jižní Ameriky ještě horší, pokračuje se v těchto zprávách, je, že „důsledky“ této „časové vlny“ zřejmě ještě „ani zdaleka neskončily“, a to podle ruských vědců, kteří zaznamenali značný nárůst v seizmické aktivitě na všech místech se starodávnými stavbami v Chile, Bolívii, Paraguaji, Brazílii a Argentině.

Poslední z těchto starodávných míst, která budou důsledky této „časové vlny“ zasažena, jsou předácké ruiny poblíž Calama, na pobřeží řeky Loa, které byly dnes zasaženy silným zemětřesením o síle 6,5 stupně, a bolivijské oblasti Tiahuanaca, zasažené krátce poté otřesy o síle 5,8 stupně.

Většina lidí na západě neví, že Ameriky mají jednu z největších koncentrací starodávných posvátných míst a pyramid na světě, obzvláště v Brazílii, kde v r. 1996 byla objevena nejstarší z těchto struktur, která měla být postavena o staletí dříve, než pyramidy v Egyptě.

Nicméně na rozdíl od egyptských protějšků stavitelé pyramid v Amerikách známi nejsou, a v případě 12 brazilských pyramid, nacházejících se poblíž peruánských And (nejdelšího a nejstaršího pohoří na světě) jsou doposud neprozkoumané.

 

Ještě zajímavější je si povšimnout starobylého původu lidí v jižní Americe, a že základ všech jejich jazyků má vazbu na Evropu, v období, které ruští vědci charakterizují jako „předpotopní“ období lidské civilizace, předtím, než zhruba před 5,000 lety došlo na naší Zemi posledním velkým kataklyzmatickým změnám.

Nyní, kdy je stáří jihoamerických And známo, a když se to zkombinuje s tisíci starodávných pyramid a měst tam vybudovaných (s přesností, které stále nejsme schopno v našich moderních městech dosáhnout), se mnoho ruských vědců domnívá, že tyto velehory se staly domovem nejvyspělejších příslušníků předpotopní civilizace, kteří se sem uchýlili, když se Země převrátila.

Ještě zajímavější jsou však teorie, které uvádí, že starodávní přeživší těchto kataklyzmatických pozemských změn vytvořili „varovný systém“ po celé jižní Americe (její rozsáhlá amazonská oblast je známa jako „plíce našeho světa“), který je napojen na celou naši planetu, aby varoval budoucí generace lidstva, když se k nám tyto děsivé události budou opět blížit. A jejich „metodou“ vytváření tohoto „varovného systému“ bylo zakódování vzpomínek/záznamů o nejstarší minulosti naší Země prostřednictvím vytvoření pyramid, po celém světě, z na křemík bohatých kamenů, jako žula a pískovec.

Mnozí však nevědí, že základem našeho moderního technologického věku je na naší Zemi nejhojnější polokov, křemík, po kyslíku druhý nejhojnější prvek naší planety, který tvoří plných 25,7% zemské krusty, a bez kterého bychom neměli sklo, beton, cement nebo jakékoliv elektrické zařízení, obzvláště počítače. A ještě důležitější je schopnost křemíku jak ukládat, tak přenášet proud, což je pro dlouhodobé přežití naší planety po plundrování a téměř dvousetletém používání fosilních paliv, životně důležité.

Dnešní vědci však nevědí, jak účinný/výkonný tento starodávný „křemíkový varovný systém“ skutečně je, nebo nakolik je stále nedotčen. Ale nyní, po zásahu touto novou „časovou vlnou“, se začíná bázlivě tušit, jak opravdu nepředstavitelná síla je v něm stále skryta. Jaký účel má pro náš stávající svět? To dnešní vědci nevědí, vědí to pouze ti z dávné minulosti naší lidské minulosti, kteří po staletí před nadcházejícími věcmi varovali.

Je nanejvýš smutné, že starodávných varování dbali jen nemnozí, natož aby snažili ochránit před nadcházejícími katastrofickými děsy činem.

Ale ti, kteří hledají nejpravdivější znalosti těchto věcí, by se měli znovu naučit, jak naslouchat kamenům, tedy něco, čemu se převážná většina těchto lidí zcela jistě vysměje, i když zároveň poslouchají hudbu na „upravených kamenech“, kterým říkají rádio, nebo „upravených kamenech“, kterým říkají televize, nebo „upravených kamenech“ pro psaní, kterým říkají počítače.

Zdroj translation OSUD.cz 2009

A zde další velice zajímavý článek k tématu. Pro ty, kteří neznají anglicky, je nutné použít překladač.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.