…..jak jinak, jim totiž nic jiného nezbývá….

11:54

[wp_ad_camp_1]

Správa Benjamina Fulforda z 12. 6. 2017

Upozornenie pre čitateľov: Keďže autor tejto správy bude tento týždeň na ostrove Bougainville a preto off-line, táto správa bola napísaná o tri dni skôr ako zvyčajne a neobsahuje preto najaktuálnejšie správy. Zato budúci týždeň by malo prísť z Bougainville množstvo zaujímavých informácií.

Chazarská mafia si ešte stále plne neuvedomuje svoju pokračujúcu historickú porážku a opäť sa fanaticky pokúša vyvolať 3. svetovú vojnu, zhodne informujú rozličné zdroje. Chazarská mafia vládla ľudstvu, alebo prinajmenšom Západu, už tisíce rokov a dodnes sa drží pri moci v Japonsku, Izraeli, Saudskej Arábii, častiach Európy a v časti mocenskej elity SŠA. Napriek tomu sa jazýček na váhach svetovej moci teraz definitívne posunul proti nej. Majúc svoju porážku ustavične pred očami, zúfalo sa snažia rozpútať 3. svetovú vojnu na Ukrajine, Strednom východe alebo v Severnej Kórei, len aby ostali pri moci a dotiahli tak svoj plán, vyhladiť 90 % ľudstva, do úspešného konca. 

Držia sa ilúzie, že nejako odstavia prezidenta SŠA Donalda Trumpa, aby tak opäť obnovili svoju moc nad vojensko-priemyselným komplexom. Ich bezmocnosť vo Washingtone DC vyšla na svetlo minulý týždeň, kedy vykopnutý riaditeľ FBI James Comey nielen nedokázal predložiť žiadne dôkazy proti Trumpovi na jeho zbavenie funkcie, ale dokonca ešte viac namočil sám seba a establišment Demokratickej strany. Comey to urobil tým, že dosvedčil, že počas úradu prezidenta Obamu ho vtedajšia generálna prokurátorka Loretta Lynchová vyzvala, aby klamal ohľadom skutočnosti, že proti Hillary Clintonovej bolo začaté trestnoprávne vyšetrovanie (odkaz).

Comey tiež vyvolal diskusiu v kruhoch tých, ktorí tvrdia, že Chazari nie sú ani len ľudské bytosti tým, že povedal, že vraj „za tie roky viedol mnoho rozhovorov s ľuďmi.“

Jeho svedecká výpoveď okrem toho opäť raz odhalila verejnosti, že Chazarskou mafiou ovládané spravodajské denníky ako New York Times zverejnili bohapusté klamstvá, v tomto prípade o takzvanom ruskom vplyve na prezidentské voľby v SŠA.

Korporačné médiá Chazarov tiež ukázali, ako hlboko medzičasom osprosteli, keď s plnou vážnosťou zverejnili článok o takzvanom informátorovi NSA pod názvom „Reality Leigh Winner“. Táto osôbka očividne vyhrala súťaž v rámci NSA o napísanie najnehanebnejšej falošnej správy [fake news].

Niet preto divu, že už iba 6 % Američanov dôveruje korporačným médiám (odkaz).

Mosad so svojou filozofiou „Povedú vojny na základe falošných informácií“ sa nepoučil z príbehu o chlapcovi, ktorý kričal „vlk!“. Toľko klamali a podvádzali, že už im nikto nič neverí.

Preto ich útoky pod falošnou zástavou napriek hysterickým titulkám v správach ihneď prepadnú.

Útoky pod falošnou zástavou v Londýne mali na voľby vo Veľkej Británii presne opačný vplyv, ako sa zamýšľalo, pretože voliči sa odvrátili od konzervatívnej premiérky Theresy Mayovej. Mayová je teraz nútená, obrátiť sa na kreacionisticko-fundamentalistickú DUP (Demokratická unionistická strana), aby ostala pri moci. Médiá Chazarov skúšajú prezentovať jej ústup ako víťazstvo proti brexitu. Avšak Mayovej protivník, vodca labouristov Jeremy Corbyn, zožal u tých istých chazarských médií 75 % negatívnych titulkov, pretože chce vytiahnuť na svetlo také veci, ako je pravda o 11. septembri 2001 odkaz1, odkaz2).

[wp_ad_camp_1]

Anglosaské národy sa búrili proti nadvláde Chazarov.

Chazari klamú sami seba, ak veria tomu, že atentát na Donalda Trumpa by ukončil túto vzburu. Spravodajské služby amerického námorníctva informujú, že istý prestížny nájomný vrah menom Charles McCarry a jeho „Pluribus International Corporation“ uzatvorili zmluvu v hodnote viac ako 150 miliónov dolárov, s cieľom zabiť Trumpa prostredníctvom ženských atentátničiek. nasledujúca správa spravodajskej služby námorníctva „Sorcha Faal“ je pravdepodobne na 80 % správna (odkaz).

Na chazarskom zozname osôb, ktoré majú byť odstránené, je okrem Trumpa aj množstvo ďalších osôb. Veľmajster Gnostických iluminátov Alexander Romanov sa ukrýva na neznámom mieste, aby unikol atentátnikom. Istý taliansky televízny reportér autorovi tejto správy minulý týždeň povedal: „Som prekvapený, že vás vidím živého. Ustavične hľadám v novinách správu o vašom úmrtí.“

Neuvedomujú si, že zabiť niekoho, ako som ja, by bolo medzičasom to isté, ako zabiť dieťa, ktoré povedalo pred cisárom, že cisár je nahý. Takéto vraždy by mali teraz presne opačný dôsledok, než aký od nich očakávajú.

Rovnako aj pokusy Chazarov rozpútať 3. svetovú vojnu sú stále viac nehanebné a zúfalé.

Henry Kissinger sa v poslednom týždni pokúšal získať pôžičku v hodnote 4,3 biliardy s tým, že sľúbil odovzdať peniaze Ázijčanom, ako protihodnotu za ochranu Chazarov, informovali zdroje Pravého krídla z prostredia japonského cisára. Podľa tohto zdroja Kissinger sľúbil, že tieto peniaze odovzdá nielen Chazarom, ale aj AIIB [Ázijská banka pre investície do infraštruktúry], banka BRICS [Nová rozvojová banka] a ADB [Ázijská rozvojová banka]. Problém je však v tom, že Kissinger je masovo vraždiaci vojnový zločinec, ktorý už od čias Nixonovej aféry využíval podvod na to, aby udržal chazarskú moc nad peniazmi sveta.

To, čo Chazari kontrolujú, je známe ako „celosvetový dlhový nástroj“, a nie je to nič iné ako ilúzia babylonského dlhového otroctva, použitá na zotročenie ľudstva. Nad týmto „celosvetovým dlhovým nástrojom“, ktorý nie je podložený ničím, stoji „celosvetový úverový nástroj“, ktorý je podložený reálnym majetkom, najmä ázijským zlatom. Keďže AIIB, banka BRICS a ADB sú zariadenia s dobrou povesťou, nemajú potrebu operovať pod chazarskými otrokármi. Budú plne podporované novým finančným systémom.

Tento systém sa odvíja od kryptomien, zlata a reálne napredujúceho svetového hospodárstva, ktoré vystačí bez podvodných chazarských finančných nástrojov.

Potom ako zlyhal Kissingerov najnovší pokus získať peniaze, on a jeho chazarskí kumpáni sa pokúsili podnietiť svojich satanských bratov v Saudskej Arábii k rozpútaniu 3. svetovej vojny a k vyhrážkam, že vpadnú do Kataru. Pritom Donald Trump v poslednom týždni dokázal svetu, že v skutočnosti nie je na čele SŠA, pretože najskôr pochválil vyhrážky Saudov proti Kataru na sociálnej sieti, aby ho hneď na druhý deň americká armáda donútila zmeniť postoj o 180 stupňov.

Okrem toho Turci ihneď presunuli svoje jednotky na obranu Kataru, čím ukázali, že najväčšia vojenská jednotka na Strednom východe je kontrolovaná moslimami a nie salafistickými satanskými pseudo-moslimami.

Zdroje z čínskeho vojenského spravodajstva informovali SŠA aj o plánovanom vojnovom scenári Chazarov, do ktorého by bola zapletená Severná Kórea. Súčasťou plánu bola evakuácia rodiny Kima pred vojnou do severnej Číny. Potom mali Kórejčania vyprovokovať SŠA tým, že by na ich lietadlové lode, ktoré hliadkujú v oblasti, zaútočili samovražedným kamikadze útokom, takže americké jednotky by vpochodovali do Severnej Kórey. Hneď ako by Američania boli v Severnej Kórei, mala sa začať rozsiahla kampaň, s cieľom rozdrobiť ich sily. Ku koncu tejto operácie by Severokórejčania nasadili jadrové zbrane v rámci Severnej Kórey, z čoho by Číňania verejne obvinili Američanov.

Číňania by sa napokon pokúsili získať podporu ázijských a európskych krajín tým, že by vystúpili ako mediátor konfliktu a vyrokovali koniec tejto vojny. Čínska armáda, umiestnená v severnom obvode, je najsilnejšia časť armády tejto krajiny, jej bojovníci sú Mongoli, Mandžuovia a Kórejčania, uvádzajú čínske zdroje.

Nie je potrebné spomenúť, že tento scenár bol zrušený, vďaka komunikácii na najvyššej úrovni medzi americkými a čínskymi vojenskými a spravodajskými agentúrami.

Aj v Japonsku sa situácia pre Chazarov zhoršuje stále viac. Aj keď otrokom v parlamente sa podarilo presadiť zákon s obsahom, že cisár má do troch rokov odstúpiť, ich hra sa skončí ešte skôr, ako budú mať príležitosť dosadiť zástupcu cisára. Ďaleko väčšie odnože podsvetia v Japonsku sú medzičasom ochotné odstrániť zástupcov Chazarov. Zástupcovia spoločnosti Bieleho draka sa stretli s vodcami týchto rozličných odnoží, pričom bolo dohodnuté, že bude vytvorená aliancia s cieľom vytvoriť z Japonska opäť nezávislú krajinu, prvý raz od roku 1863.

Hneď ako bude Japonsko oslobodené, pod kontrolou chazarskej mafie ostávajú už iba Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Izrael a Saudská Arábia.

To by mohla byť dobrá príležitosť pripomenúť židovskému národu, že sa nikdy od Babylonu neoslobodil, a že pád chazarskej čvargy bude preň znamenať, že prvý raz po tisícoch rokov bude skutočne slobodný. Izraelčania napokon budú smieť uzatvoriť so svojimi susedmi mier a nanovo postaviť svoj chrám, pokiaľ Skalný dóm nechajú neporušený. Okrem toho musí celému svetu dať jasne najavo, že chrám je zasvätený Jahvemu a nie Satanovi. V chráme nebudú dovolené žiadne ľudské alebo zvieracie obety.

Napriek týmto dobrým správam tu však stále nie je konečné víťazstvo, a musíme počítať s nejakými zákernými akciami Chazarov na poslednú minútu. Letný slnovrat 21. júna je ich tradičný dátum na holokaust alebo zápalnú obetu, takže musíme ostať mimoriadne ostražití.

Nepochybujme však o tom, že ľudstvo zvíťazí.

Preklad z nemčiny ďurino, jún 2017

Zdroj: benjaminfulfordtranslations.blogspot.com

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.