Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Chemtraily máte potvrzené i v televizi.
…..mikroplastik se nachází skoro ve všech jídlech, která požíváme, ale nikdo v podstatě neví co způsobují v těle. Ta nejhorší situace ale nastává, když jsou na nás rozprašovány z letadel a nachází se kompletně všude v ATMOSFÉŘE, kterou vdechujeme…..
12:54
[wp_ad_camp_1]V níže uvedeném filmu švýcarské televize máte potvrzeny chemtraily a to i ve veřejnoprávní televizi. Vzhledem k tomu, že je v němčině, přeložím (né doslovně ale smyslově) o co se jedná.
Všichni lidé, kteří ještě tvrdí, že se jedná o bludy a chemtraily neexistují, měli by se probudit, jinak brzy může být pro ně konečná. Dokonce Vám to píší (i když bez vysvětlení, z čeho to je) v českých novinách!!!!!
tak tedy
máte chuť k snídani si dát plastikové kuličky? Asi těžko, že ano, ale pravděpodobně je jíte. Nenacházejí se jenom v zubní pastě, krémech, ale také častěji v potravinách, medu, vodě a jiných. Nejsou vidět pouhým okem, jenom pod mikroskopem.
Náši kolegové z NDR redakce MARKT naše nano plastikové částečky potvrdili.
Jsou v medu, mléce, pitné vodě. a také v jiných potravinách. Mikroskopicky malé plastické mikronano kuličky pod hromadným názvem „mikroplastik“. Do potravin se dostaly pravděpodobně vzduchem a následně vodou.
Gerd Liebezeit – chemik vypovídá:
Zkoumali jsme dešťovou vodu. V dešťovce se nacházejí obrovské kvanta tohoto materiálu. Zkoumali jsme „vysušenou vodu“ ve které se nachází právě vláknitý materiál a také plastikové kuličky, které se dávají do chemických krémů. V atmosféře, kterou jem také zkoumali, jsou velké množství těchto látek.
V kosmetikách májí tyto částice mechanicky čistit, a jsou udávány pod názvy polyethylén. Jsou v šampónech, gelech na sprchování, zubních pastách a jinde. Jsou levné a dobře zpracovatelné. Mezi výrobci hodně oblíbené. V některých produktech se nachází až 10% těchto částic.
Působení na lidský organismus je údajně ještě neprobádaný.
tm dodává: v pyramidách byly nalezeny velké rakve zalité asfaltem. Bylo na nich hieroglify napsáno NIKDY NEOTEVÍRAT, JSOU ZDE NANOČÁSTICE POSTUPNĚ SMRTÍCÍ PRO LIDI A PŘÍRODU!!!!!
Výzkumy s plastickými mikročásticemi v mušlích způsobovaly silné záněty ve tkáni.
Angela Köhler pracující v ústavu Alfred-Wegener toxikologického výzkumu říká:
Jsem toho mínění, že by se měla veškerá palstiková plnidla do jakýchkoliv produktů OKAMŽITĚ ZAKÁZAT.
Zatím jsou plastiková plnidla povolena. Ministerstvo pro životní prostředí v Německu řeklo NDR (Nord Deutche Rundfung – spolkové televizní společnosti), že by měl být dobrovolný výstup všech zúčastněných firem na trhu po celé EU. Do budoucna „prý chtějí“ tyto materiály nahradit jinými!!!!!
tm: Ha ha ha možná ještě nebezpečnějšími.
Momentálně máte mikroplastické materiály všude!!!!!
V ATMOSFÉŘE!!!!!
VZTLAK JAKO U PRACHU!!!!!
A nakonec v televizních novinách ZDF heute DIPLOMOVANÁ-METROLOŽKA INGE NIEDEK, paní která uvádí počasí hovoří o „kondenzačních kolejích“ od letadel, což prý je vzhledem k vysoké vlhkosti vzduchu. NEVZDĚLANÁ metroložka (název tm) ani neví při svém vzdělání, že kondenzační koleje se mohou za letadly tvořit od 8500 metrů a výš a nikoliv ve 2-3 kilometrech. Za letadly ale zůstávají většinou pár vteřin a nikoliv celý den. Nechal bych jí vrátit „DIPLOM“. Vhodná poznámka tm.
Ať zanikne další vymývání mozků veřejnoprávními televizemi a oblbování lidí – další poznámka tm.
Zde najdete film v němčině.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=b4N8D4zZgGw
tm a co z toho plyne:
Princip je jednoduchý, protože mikročástice způsobují v těle záněty. Dostanou se do nich další baktérie a viry zároveň rozprašované v chemtrailech a ty pak způsobují dlouhodobé zdravotní problémy, na které se těší farmamafie.
V dnešní době stále častější zápaly plic a dušnost nejen starších ale i mladých lidí, potom vede při nevědomosti k neopravitelným a likvidačním poruchám lidského těla…..
——————————————————————————————————-
A tak jak neustále opakuji, je nutné si zakoupit zvlhčovač vzduchu professor najdete ZDE, do jednoho litru vody rozpustit 2 polévkové lžíce KCl (KCl nesmí být nehrudkující, tedy s přídavky protihrudkující směsi) a 2 polévkové lžíce himalájské soli, nalít do profesora a dýchat ráno v poledne a večer. Sůl způsobí vyloučení těchto částic z plic a dutin v hlavě.
27 nádechú ústy, 27 nádechů nosem, jak jsem psal ráno, v poledne a večer.
tm: A nakonec si zase musím rýpnout. Méně duševně zámožní lidé, neustále tvrdí, že chemtraily neexistují i když je to v televizi potvrzeno!!!!!
K tomu všemu byl včera uveden článek na novinkách.cz s následujícím nadpisem:
Zákeřná nemoc, která ničí plíce a bez včasné léčby rychle zabíjí
Idiopatická plicní fibróza (IPF) poškozuje plicní sklípky, jizví je, čímž se zmenšuje plocha k dýchání, plíce tuhnou a člověk se nemůže nadechnout. Postup nemoci brzdí účinná léčba, ale řada nemocných ji nestihne využít, protože lékaři nemoc odhalí příliš pozdě. Každým rokem tak v ČR na toto onemocnění umírají desítky lidí.
Prvotním příznakem nemoci je pokašlávání a zadýchávání se.
FOTO: Profimedia.cz
Včera 7:21
Samotní lékaři toto onemocnění mnohdy zaměňují za chronickou obstrukční plicní nemoc, zápal plic či srdeční selhání. Prvotní příznaky IPF jsou totiž velmi podobné. Obvykle se jedná o pokašlávání a zadýchávání se, což se může dít i v důsledku věku, ztráty kondice či kouření.
Pokud se nemocnému včas nedostane správné léčby, do tří let umírá. Se správnou léčbou ale může nemoci vzdorovat roky, navíc má naději, že se dočká transplantace plic.
„Nicméně farmakologická léčba sama o sobě bez úpravy životního stylu není všemocná. Obézní pacient bude pravděpodobně dušný i navzdory terapii, nemocný s výraznou dekondicí a malou svalovou silou se zadýchá i z tohoto důvodu. Proto je důležité také přestat kouřit, upravit svou hmotnost (jedinec nesmí být ani příliš silný, ani příliš hubený) a životní prostředí,” dodává MUDr. Martina Šterclová, PhD.
S touto zákeřnou nemocí má vlastní zkušenost bývalý tiskař Radim Souček (73), který sám návštěvu u lékaře poměrně odkládal. Myslel si, že je starší, a své špatné dýchání tedy přisuzoval věku. Potíže s dýcháním se však zhoršovaly a tak pan Souček vyrazil za plicní lékařkou.
„Když jsem jí o tom řekl, že hůř dýchám, původně tomu nepřikládala větší důraz, ještě jsme na téma žertovali, že potíže s dýcháním má i ona. Po čase jí to však nedalo a poslala mě na specializované oddělení do nemocnice v Krči. A tam už padla finální diagnóza – plicní fibróza,“ vzpomíná pacient.
Lékaři nemoc často diagnostikují pozdě, v pokročilém stadiu
„IPF je možné jasně určit při poslechu – lékař slyší charakteristický zvuk připomínající odepínání suchého zipu. Lidé, kteří nemocí trpí, mívají také tzv. paličkovité prsty s nehty tvaru hodinového sklíčka,” upozorňuje prof. MUDr. Martina Vašáková, PhD, přednostka Pneumologické kliniky 1. lékařské fakulty UK a Thomayerovy nemocnice v Praze a předsedkyně Sekce pro intersticiální plicní procesy (SIPP) České pneumologické a ftizeologické společnosti.
Nemoc se ohlašuje zprvu nenápadně, člověk se začne zadýchávat do schodů, později i při chůzi či hovoru, v pokročilém stadiu má pocit nedostatku vzduchu při běžných denních činnostech. V závěru věnuje veškerou energii tomu, aby se nadechl. Častá je únava, nevýkonnost, někdy i hubnutí.
„Pacienti s pokročilou plicní fibrózou mohou být po komplexním přešetření kandidáty transplantace plic. V konečných fázích nemoci jsou pacienti zcela odkázáni na kyslík, případně pocit nedostatku kyslíku můžeme mírnit i opiáty,“ vysvětluje Vašáková.
Rychlost a včasnost diagnózy je tak pro další průběh nemoci naprosto klíčová. Pro časné a málo pokročilé fáze onemocnění dnes existují účinné léky, u pozdních fází ale již nic nezabírá.
Specializovaná centra a dny otevřených ambulancí
Ambulantní lékaři by tak měli při prvním podezření okamžitě pacienta odeslat do některého ze 17 Center pro diagnostiku a léčbu intersticiálních plicních procesů. Co nejpřesnější informace o nemoci má přinést i registr idiopatické plicní fibrózy – EMPIRE, do něhož se připojují evropské země, jako například Slovensko, Maďarsko, Polsko, Srbsko či Chorvatsko.
V současné době je v registru 984 pacientů, z toho 610 z ČR, 71 z Maďarska, 184 z Polska, 28 ze Srbska a 91 ze Slovenska. Odhadem nemocí ve světě trpí pět miliónů lidí. IPF se převážně vyskytuje u osob starších 45 let, spíše mužů. Důvody vzniku nemoci nejsou dosud známy.
„Víme o vlivu genetiky, kouření či dlouhodobém pobytu v prašných prostorách,“ dodává Vašáková.
Odborníci se rozhodli vyjít lidem vstříc a zorganizovali na období od 17. 9. do 25. 9. 2016 dny otevřených ambulancí, kam mohou přijít lidé bez doporučení, poradit se a nechat vyšetřit plicními lékaři. Více informací včetně adres ambulancí najdete na www.plicnifibroza.cz.
[wp_ad_camp_2]
Pravidla diskuze
Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.
Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.
Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.
Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.
Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.
Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.