…..jak jinak, musíme s pravdou ven jako vždy, když nadešel čas na určitá data….

12:54

[wp_ad_camp_1]

Poslední týdny má mnoho lidí zdravotní problémy záhadného původu. Hlavně děti, ale i čím dál tím více dospělých si stěžuje na bolesti břicha které přecházejí až do křečí v břiše a také bolesti žaludku či bolesti přecházející z přední části postupně přes játra až do zadní části zad, kde se nacházejí ledviny. Z dešťové vody a vzduchových vzorků v Evropě (také z České republiky) bylo zjištěno jednou laboratoří ve Švýcarsku výskyt dvou zajímavých patogenů. Ve vzduchu nemají naprosto co hledat.

Jedná se o Escherichia coli a druhý patogen, který je daleko nebezpečnější je právě Yersinia.

Několik známých, kteří mně kontaktovali nebo navštívili, a sdělili mně problémy jejich potomků nebo svoje vlastní mají pravděpodobně jednoho a toho stejného původce. Je to právě zmíněná Yersinia. Co přesně dělají v těle si můžete přečíst níže.

Jeden známý říkal, že dvě ze tří jeho dcer měli v noci šílené křeče v břiše. V nemocnici rozborem z krve jim nezjistili naprosto nic, řekli že jsou naprosto zdravé. Úsměv, že ano. Křeče v břiše s pláčem asi jen tak hráli?????!!!! Poradil  jsem mu braní (na lačný žaludek) silného koloidního střibra a aktivaci 3% peroxidem vodíku. Stříbro zmíněnou aktivací stoupne v potenci  na 500 násobek původní hodnoty.

Netvrdím, že se u lidí může jednat o následující patogení gramnegativní baktérii, ale je velmi podobná co se týče popisovaným příznakům. (i když byla zjištěna ve vzduchu, kde nemá co dělat!!!!!)

Na wikipedii nám napsali následující:

Yersinia pestis (původně Pasteurella pestis) je patogenní gramnegativní bakterie z čeledi Enterobacteriaceae. Jedná se o fakultativní anaerobní bakterii, která je přenositelná na zvíře i na člověka.

Lidská infekce Y. pestis, způsobující morovou nemoc, se dělí do tří hlavních forem: dýmějový, septický (sepse, otrava krve) a plicní černý mor.[1] Všechny tyto tři formy jsou odpovědné za vysokou úmrtnost během epidemií v lidské historii, včetně tzv. Černého moru, jenž zahubil nejméně třetinu evropské populace v letech 13471353.

Dne 13. září 2009 zemřel profesor molekulární genetiky na Chicagské univerzitě, Malcolm J. Casadaban, který se zabýval výzkumem zahrnujícím Y. pestis a jeho smrt byla později dána v souvislost s touto bakterií, kterou se mohl pravděpodobně nakazit ve své vlastní laboratoři.[2]

Y. pestis také nedávno upoutala pozornost jako možná biologická zbraň a americká CDC (Center for Disease Control and Prevention) ji označilo jako patogen kategorie A vyžadující přípravu k ochraně před případným teroristickým útokem.

Další část najdete ZDE

Jak se projevuje yersinióza, nákaza yersinií – příznaky, projevy, symptomy

jak-se-projevuje-yersinioza-priznaky-projevy-symptomy

Yersinie jsou vesměs zvířecí patogeny a k lidským nákazám dochází buď kontaktem se zvířaty nebo konzumací jejich produktů, především masa. Zajímavostí je, že yersinia pestis je původce moru. Onemocnění yersinie enterocolitica – způsobuje horečnaté průjmovité onemocnění, častěji v zimě a typicky děti a mladé dospělé.  Zdrojem nákaz je především vepř a výrobky z jeho masa.

 

yersinioza-priznaky-projevy-yersinia-enterocolitica-bakterie-obrazek-fotografie

Mezilidský přenos je nepravděpodobný. Průjmovité onemocnění může připomínat apendicitidu (zánět červovitého výběžku slepého střeva). Inkubační doba (doba od infikování do prvních příznaků) je 3-7 dní.  Diagnostika pomocí klinického obrazu. Kultivace ze stolice, protilátky v krvi. Léčba: při lehčím průběhu je terapie pouze symptomatická, v těžším případě antibiotická terapie (doxycyklin, co-tromoxazol).

Jak se projevuje yersinióza – příznaky, projevy, symptomy

  • začátek s vysokou horečkou
  • bolesti v břiše
  • bolestivý průjem – leckdy s příměsí krve
  • mezenteriální lymfadenitida (zduření břišních uzlin)
  • u žen rozvoj erythema nodosum
  • reaktivní artritida (zánět kloubů)

Zdroj (1)

Opět opakuji, netvrdím, že se jená u lidí o nákazu Yersinií, ale vše je poslední dobou velice zvláštní, proto musíme být velmi obezřetní a dávat pozor na vývoj situace. Jedná se jenom o informační článek, který by měl lidem otevřít oči a začít se sám zajímat o své zdraví!!!!! Nic nenechávat na náhodě.

Prosím napište, jestli někdo z Vaší rodiny má podobné problémy?????

Napsal tm

 

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.