;

…..jak jinak, musíme s pravdou ven jako vždy, když nadešel čas na určitá data….

12:54

Poslední týdny má mnoho lidí zdravotní problémy záhadného původu. Hlavně děti, ale i čím dál tím více dospělých si stěžuje na bolesti břicha které přecházejí až do křečí v břiše a také bolesti žaludku či bolesti přecházející z přední části postupně přes játra až do zadní části zad, kde se nacházejí ledviny. Z dešťové vody a vzduchových vzorků v Evropě (také z České republiky) bylo zjištěno jednou laboratoří ve Švýcarsku výskyt dvou zajímavých patogenů. Ve vzduchu nemají naprosto co hledat.

Jedná se o Escherichia coli a druhý patogen, který je daleko nebezpečnější je právě Yersinia.

Několik známých, kteří mně kontaktovali nebo navštívili, a sdělili mně problémy jejich potomků nebo svoje vlastní mají pravděpodobně jednoho a toho stejného původce. Je to právě zmíněná Yersinia. Co přesně dělají v těle si můžete přečíst níže.

Jeden známý říkal, že dvě ze tří jeho dcer měli v noci šílené křeče v břiše. V nemocnici rozborem z krve jim nezjistili naprosto nic, řekli že jsou naprosto zdravé. Úsměv, že ano. Křeče v břiše s pláčem asi jen tak hráli?????!!!! Poradil  jsem mu braní (na lačný žaludek) silného koloidního střibra a aktivaci 3% peroxidem vodíku. Stříbro zmíněnou aktivací stoupne v potenci  na 500 násobek původní hodnoty.

Netvrdím, že se u lidí může jednat o následující patogení gramnegativní baktérii, ale je velmi podobná co se týče popisovaným příznakům. (i když byla zjištěna ve vzduchu, kde nemá co dělat!!!!!)

Na wikipedii nám napsali následující:

Yersinia pestis (původně Pasteurella pestis) je patogenní gramnegativní bakterie z čeledi Enterobacteriaceae. Jedná se o fakultativní anaerobní bakterii, která je přenositelná na zvíře i na člověka.

Lidská infekce Y. pestis, způsobující morovou nemoc, se dělí do tří hlavních forem: dýmějový, septický (sepse, otrava krve) a plicní černý mor.[1] Všechny tyto tři formy jsou odpovědné za vysokou úmrtnost během epidemií v lidské historii, včetně tzv. Černého moru, jenž zahubil nejméně třetinu evropské populace v letech 13471353.

Dne 13. září 2009 zemřel profesor molekulární genetiky na Chicagské univerzitě, Malcolm J. Casadaban, který se zabýval výzkumem zahrnujícím Y. pestis a jeho smrt byla později dána v souvislost s touto bakterií, kterou se mohl pravděpodobně nakazit ve své vlastní laboratoři.[2]

Y. pestis také nedávno upoutala pozornost jako možná biologická zbraň a americká CDC (Center for Disease Control and Prevention) ji označilo jako patogen kategorie A vyžadující přípravu k ochraně před případným teroristickým útokem.

Další část najdete ZDE

Jak se projevuje yersinióza, nákaza yersinií – příznaky, projevy, symptomy

jak-se-projevuje-yersinioza-priznaky-projevy-symptomy

Yersinie jsou vesměs zvířecí patogeny a k lidským nákazám dochází buď kontaktem se zvířaty nebo konzumací jejich produktů, především masa. Zajímavostí je, že yersinia pestis je původce moru. Onemocnění yersinie enterocolitica – způsobuje horečnaté průjmovité onemocnění, častěji v zimě a typicky děti a mladé dospělé.  Zdrojem nákaz je především vepř a výrobky z jeho masa.

 

yersinioza-priznaky-projevy-yersinia-enterocolitica-bakterie-obrazek-fotografie

Mezilidský přenos je nepravděpodobný. Průjmovité onemocnění může připomínat apendicitidu (zánět červovitého výběžku slepého střeva). Inkubační doba (doba od infikování do prvních příznaků) je 3-7 dní.  Diagnostika pomocí klinického obrazu. Kultivace ze stolice, protilátky v krvi. Léčba: při lehčím průběhu je terapie pouze symptomatická, v těžším případě antibiotická terapie (doxycyklin, co-tromoxazol).

Jak se projevuje yersinióza – příznaky, projevy, symptomy

  • začátek s vysokou horečkou
  • bolesti v břiše
  • bolestivý průjem – leckdy s příměsí krve
  • mezenteriální lymfadenitida (zduření břišních uzlin)
  • u žen rozvoj erythema nodosum
  • reaktivní artritida (zánět kloubů)

Zdroj (1)

Opět opakuji, netvrdím, že se jená u lidí o nákazu Yersinií, ale vše je poslední dobou velice zvláštní, proto musíme být velmi obezřetní a dávat pozor na vývoj situace. Jedná se jenom o informační článek, který by měl lidem otevřít oči a začít se sám zajímat o své zdraví!!!!! Nic nenechávat na náhodě.

Prosím napište, jestli někdo z Vaší rodiny má podobné problémy?????

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.