Poslednú dobu si túto otázku čoraz častejšie kladú špičky Izraela a čoraz viac z nich dochádza k záveru, že áno. Žiaľ, opatrenia ktoré činia aby zabránili tomuto scenáru v konečnom dôsledku napomáhajú uskutočniť finálny holokaust. Čo už kvôli globálnym politickým dopadom by bola pre zbytok ľudstva katastrofa.

Prečo otváram túto tému?

Reakcia Arabov, Turecka a EU na vyhlásenie Trumpa je jednoznačné ale primárnym cieľom bolo podkopať pozíciu USA/SŠA na BV odvolávajúc sa na predchádzajúcich prezidentov a nie začať holokaust, ktorý potrebuje náležitú prípravu. Pritom tento Trumpov čin sa dá takto interpretovať a dôvod vysvetlím.

[wp_ad_camp_2]

Prečo Zeman túto iniciatívu podporil?

Sú tu 2 hlavné dôvody:

  • znemožní svoju opozíciu, ku ktorým patrí aj židovská politická opozícia/politické špičky v ČR (sú za imigráciu a proamerická) lebo ich oddelí od židovskej komunity a vybuduje povesť xenofóbie v moslimských krajinách;

  • oddeľuje Vyšehradskú skupinu od zbytku EU.

Inými slovami zneužil Trumpovo vyhlásenie pre vlastné ciele.

Prečo treba rozlišovať medzi židovskými politickými špičkami a židovskými komunitami v Európe a všade vo svete?

Pretože, židovské komunity chápu, že imigrantská vlna je organizovaná aj židovskými politickými špičkami (ktorí sú sionisti) predstavuje aj pre nich nebezpečenstvo a čoraz viac spomedzi nich zaujíma anti-sionistické postoje. Zatiaľ je to minorita, ale vývoj v Európe a vo svete vo všeobecnosti donúti ich prehodnotiť svoje postoje a dôjdu k tomu, že prorokmi a Starým Zákonom sľubovaná svetovláda židov (Deuteronómium, 23:19, 20; Deuteronómium, 28:12; Izaiáš, 60:10 – 12) vo všetkých svojich modifikáciách je nielen smrteľná pasca, ale aj sľub daný nástroju na odpis.

V tomto prípade židovské politické špičky sú na odpis lebo z jednej strany čoraz viac ľudí židovského vyznania bude proti nim bojovať a z druhej strany kvôli ideologickej slepote lebo úprimne si myslia, že v tom chystanom kalifáte/reichu budú mať dlhodobú vedúcu úlohu, lebo nevidia kam smerujú. Pritom globálne zákulisie, ktoré stvorilo židov označilo ich za nepotrebný nástroj.

Inými slovami, viac-menej sa opakuje situácia zo začiatku 20. storočia, kedy väčšina ľudí židovského vyznania sa chcela asimilovať do väčšinovej spoločnosti ako stredná trieda toho-ktorého štátu. Tým rozdielom, že by aj židovské politické špičky zažili to, čo prichystali židovským komunitám (samozrejme o nejaký rok neskôr ale predsa) pretože globálne zákulisie o tom už dávno rozhodolo. Dodávam, že v našich končinách sa židia príliš nerozdeľujú na špičky a komunity, ale na Západe je situácia diametrálne odlišná kvôli prívalu migrantov. Pritom likvidácia židov na BV a v Európe bude prevažne fyzická, kým vo zbytku sveta bude prevažne kultúrna, dôkaz: existencia LGBTI rabínov.

[wp_ad_camp_2]

Prečo teraz židov odsúdilo globálne zákulisie?

Zle položená otázka, pretože nad židmi bol vyrieknutý ortieľ v dobe Sinajského pochodu a otázne bolo len časovanie ich konečnej likvidácie ako nástroja na presadenie globálneho otrokárskeho zriadenia. To je zmysel uvedených citátov zo starého zákona. Ide o to, že sociálny nástroj na presadenie určitého konceptu či politiky, ktorými súčasní židia sú (dôkaz: čínski židia z mesta Kaifeng) sú málokedy vhodným na niečo iné. A preto sa stávajú nebezpečnou prekážkou, ktorú treba čo najskôr odstrániť. Situácia je obzvlášť nepríjemná pre globálne zákulisie a židov už z toho dôvodu, že tie algoritmy podľa ktorých sa správali a vládli boli vymyslené pre dobu s oveľa pomalšou obmenou kultúry ako je dnes. Pred 1. svetovou vojnou technológia a čiastočne aj kultúra sa menila za niekoľko generácií a po 2. svetovej vojne aj niekoľkokrát za života napr. v IT je to asi 2-5 rokov. V tejto dobe presadiť dlhodobé politické ciele starými metódami a nástrojmi nejde, preto sa to došlo tak ďaleko, že židov chcú čo najskôr odstrániť a nahradiť ich Arménmi a scientológmi.

Ďalší nezanedbateľný motív je, že globálne zákulisie potrebuje zamiesť stopy t.j. hodiť všetky svoje hriechy na niekoho a židia, ktorí kvôli svojim algoritmom správania a zo štatútu nástroja boli zaplatení do kdečoho, predstavujú ideálny obetný baránok. Pritom najprv globálne zákulisie vytlče politický kapitál z finálneho holokaustu tým, že predhodí davu židov a potom po druhý krát cez kolektívny pocit viny, keď poukážu na to, že väčšina židov bolo nevinných.

Kto pracuje na tom aby zabránil tomuto scenári?

Okrem iného aj Putin, lebo Putin pracuje na tom, aby k finálnemu holokaustu nedošlo tým, že radí Izraelcom a aj Arabom. Pritom tá vojna, ktorá by vypukla na BV, by začala agresiou Izraelu a skončila by finálnym holokaustom. Musím povedať 2 veci: vyprovokovať agresiu zo strany Izraelu ako som v úvode uviedol, nie je problém. Globálne zákulisie má špecifické modus operandy (ktorý už nestačí), najprv dá na pre cieľ kľúčové pozície vhodné kádre resp. vytvára riadiace štruktúry, následne vytvorí informačné pole, ktoré potom donúti zmienené kádre správať tak, ako oni chcú. Pritom globálnemu zákulisiu stačí tu i tam korigovať. Problém s týmto modus operandy je, že bol vymyslený pre oveľa pomalšiu obmenu kultúry preto dnes nestíha korigovať. To neznamená, že sa im nikto ešte nevymkol kontrole napr. Alexander Veľký je toho príkladom. A to celé znamená: že židia dostali šancu vymaniť sa z područia globálneho zákulisia a tým pádom zachrániť sa. Ďalším dopadom toho že nestíhajú je to, že musia spoliehať na Putina, ktorého len trpia lebo on stabilizuje dosť nahnutú globálnu situáciu.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Komu ešte stále nedošlo, ja som zásadne PROTI holokaustu a akémukoľvek typu genocídy. Nechcem, aby táto epizóda ľudskej histórie sa opakovala v akejkoľvek forme. Preto obviňovať mňa z antisemitizmu je prejavom klinickej debility.

Zdroj: 9

TAKÉ ČTĚTE:

Danko predložil parlamentu jasnú definíciu antisemitizmu: Pomôže to prokuratúre i polícii

Predseda Národnej rady SR Andrej Danko dnes predložil návrh na prijatie uznesenia NR SR k definícii antisemitizmu. Informoval o tom Odbor komunikácie s verejnosťou a médiami Kancelárie NR SR. V správe sa uvádza, že prvýkrát v histórii sa tak na pôde parlamentu jasne definuje pojem antisemitizmus.[wp_ad_camp_2]

Práve absencia pojmov, akými sú antisemitizmus a holokaust, spôsobovali prokuratúre a orgánom činným v trestnom konaní problémy pri riešení závažnej trestnej činnosti. „Žijeme v ťažkej dobe, keď sa popierajú základné ľudské práva. Máme aj v politike ľudí, ktorí popierajú holokaust. História nás ma učiť, nemáme ňou žiť. Je našou povinnosťou vyriešiť problém s definíciou holokaustu a definíciou antisemitizmu,“ hovorí predkladateľ uznesenia, predseda parlamentu Andrej Danko. „Je to aj môj osobný záväzok, ktorý som dal svojmu kolegovi a priateľovi, predsedovi Knesetu štátu Izrael J. J Edelsteinovi,“ uviedol.

Národná rada SR bude o danom uznesení rokovať už na najbližšej októbrovej schôdzi. Predseda parlamentu Andrej Danko verí, že nájde širokú podporu nielen koaličných poslancov. „Slovensko je historickým dlžníkom Izraela. Slovensko musí byť príkladom v legislatívnych postupoch pri prijímaní danej normy,“ vyzval na podporu uznesenia predseda zákonodarného zboru.

Zdroj: 5

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.