Komunistická Čína žádá Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), aby jí umožnila vybudovat globální systém sledování „očkovacích pasů“, o němž autoritářský režim tvrdí, že by jej mohl zprovoznit během týdne, pokud by dostal zelenou.

Komunistická strana Číny (The Communist Party of China, CPC) již v Číně zavedla systém očkovacích pasů, který je přímo napojen na její systém sociálního kreditního skóre.

Obyvatelé Číny, kteří se nechají očkovat proti wuhanskému koronaviru (Covid-19), mohou cestovat a podnikat jako „normální“ lidé v rámci systému, zatímco ti, kteří naočkováni nebyli, jsou z těchto aktivit vyloučeni, dokud nedají souhlas k injekci.

Číselné „skóre“ dostávají čínští obyvatelé na základě spolupráce s agendou režimu. Pokud CPC vaše chování schválí, dostanete vyšší „skóre.“ Pokud říkáte špatné věci o režimu, pak se vaše skóre snižuje.

Cílem Číny je rozšířit tento systém řízení a kontroly po celém světě. Ti, kteří se nechají očkovat proti čínskému viru, dostanou do očkovacího pasu „razítko,“ které jim umožní nastoupit do vlaků a letadel, zatímco ti, kdo očkování odmítnou, budou muset zůstat doma.

WHO výslovně nařídila členským státům, aby takový systém nevytvářely, protože dostupnost vakcín zatím není „spravedlivá.“ Komunistická Čína však WHO vzdoruje a prosazuje celosvětové přijetí jejího systému očkovacích pasů.

 

 

„Čínští odborníci v úterý konstatovali, že Čína může pomoci tím, že se podělí o své zkušenosti s WHO a poskytne jí technickou podporu při organizaci problému,” uvedly Global Times, propagandistické noviny řízené Komunistickou stranou Číny.

„… Čína je nejzkušenější zemí v používání zdravotnických kódových systémů na světě, zatímco WHO je nejvhodnějším organizátorem pro tuto záležitost, aby zajistila nezávislost, spravedlnost a bezpečnost údajů,” dodal zdroj.

Komunistická Čína chce řídit svět?

Čína už dlouho střeží, kontroluje a porušuje lidská práva svých občanů, kteří nemají téměř žádnou svobodu pohybu bez „povolení“ svých vládců. Režim by si nepřál nic jiného, než rozšířit tento systém nevolnictví na všechny ostatní národy na zemi.

„Pokud jde o technologii, věřím, že čínské společnosti dokážou vybudovat mezinárodní platformu během jediného týdne,“ prohlásil komunistický čínský „odborník“, který byl citován v článku Global Times ohledně toho, jak snadné by bylo systém globalizovat.

„WHO může navrhnout pravidla, postupy a rozměr údajů,” řekl tento odborník, který stojí v čele skupiny nazvané „Information Consumption Alliance,” a dále je citován takto: „Čína je velmi ochotná poskytnout podporu při sdílení zkušeností a technik při zřizování takové platformy, neboť tato země s tím má bohaté zkušenosti.”

Global Times trvají na tom, že globální sledovací systém řízený komunistickou Čínou by jistým způsobem „zaručil důvěru veřejnosti.” WHO mezitím kapitulovala před většinou dalších požadavků Číny během celé této „pandemie,” a má obavy o to, co by mohlo přijít dál.

Spojené státy už nyní získávají neformální náhled na toto komunistické spiknutí na sociálních médiích, kde jsou například uživatelé Facebooku široce sledováni a dostávají „skóre“ na základě svého chování na internetu.

Komunistická Čína také tlačí na Joea Bidena, alias „China Joe,” aby uznal „domácí“ očkovací látky režimu jako „bezpečnou a účinnou“ možnost splnění navrhovaného globálního programu očkovacích pasů.

„Čínští odborníci uvedli, že je velmi příhodné a praktické, aby Čína zahájila vzájemné uznávání se zeměmi, které schválily čínské vakcíny, jako jsou Malajsie, Singapur a Indonésie,” uvedly Global Times.

Přeložila jena | Převzato z Survelliance News

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.