Americký prezident na Twitteru prohlásil, že rozhodl o udělení své slibované ceny za „falešné zprávy“.

„A vítězi FAKE NEWS (falešných zpráv — red.) jsou…,“ napsal Trump na Twitteru a přiložil odkaz na stránky Republikánské stránky.

Celkově je jedenáct vítězů, na čele stojí Paul Krugman z The New York Times, který v den vítězství Trumpa v prezidentských volbách prohlásil, že americká ekonomika (se z toho — red.) nikdy nevzpamatuje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Hned za Krugmanem je ABC News, která falešně informovala ohledně Trumpa a Ruska a tím poslala trhy do spirálovitého pádu. Své místo v žebříčku sdílí s TIME, který tvrdil, že Trump odebral bustu Martina Luthera Kinga z Oválné pracovny Bílého domu.

Bronz vyhrála CNN s příběhem, který obviňoval Trumpa a jeho syna Donalda Trumpa juniora z toho, že měli přístup k hacknutým dokumentů z WikiLeaks. Nehledě na to, že CNN nevyhrála „zlato“, je „favoritem“ celého soupisu, jelikož se tam nachází hned čtyřikrát. Dalšími vítězi jsou The Washington Post, Time a Newsweek.

Toto vyhlášení způsobilo na Twitteru velký rozruch. Jedni zpochybňují Trumpův výběr, jelikož některá média se následně omluvila poté, co publikovala falešné zprávy, jiní prohlásili, že tento krok se zaměřuje proti svobodě médií.

​(Ceny za falešné zprávy je tak populární událost, že doslova rozbila stránku Demokratické strany, na které se nachází! Neuvěřitelné ratingy)

(Sdílejte, pokud souhlasíte s tím, že CNN je největší fake news (falešné zprávy) ze všech!)

(Prezident Trump se vysmívá fake news idiotům vytvářením ceny za falešné zprávy a vytváří trendovou bouři na Twitteru. Je to marketingový génius! A gratulace CNN, vy jste zdaleka nejdůvěryhodnější jméno ve falešných zprávách! Vsadím se, že Donna Lemonová je v hysterii)

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

​(Řekl bych, že dnešní udělování cen za falešné zprávy bylo naprostým úspěchem a stálo za to na to čekat! Nemůžu se dočkat dalšího kola!)

 

​(Když prezident Spojených států útočí na svobodu tisku, stáváme se méně a méně zemí svobodných. Stáváme se více a více zemí tyranie)

„Nehledě na velmi zkorumpované a nečestné informování v médiích, existuje mnoho výborných reportérů, kterých si vážím, a hodně dobrých zpráv, na které může být hrdý americký národ,“ dodal Trump.

Zdroj: 1

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.