Než půjdete kamkoliv k lékaři, rozmyslete si tento počin. Snažte se udělat léčbu raději alternativně. Ptáte se proč? Jakékoliv „LÉKY“, nazývejme je raději patáky, vám „pomohou“ pouze z 1-10% (někdy vůbec), zbytek jsou vedlejší život ohrožující účinky. Máte vše na příbalových letácích. Kdo dá „LÉK“ paták do úst, je v podstatě sebevrah. Nevěříte? Bude namístě si přečíst následující zákony, které vydala sama FARMAMAFIE. O vaše zdraví vůbec nejde. Naopak. Tak se lidé konečně probuďte.

***** **** ***** ****

Zákony Farmaceutického průmyslu

Jakmile si tyto zákony přečtete a zamyslíte se nad nimi, budete se na jakýkoli zdravotní systém zaměřený na léčiva dívat úplně jinýma očima. Nyní vám přinášíme několik zajímavých informací:

1. Farmaceutický průmysl je investičním odvětvím, jehož jedinou hnací silou je zisk akcionářů. Zlepšení lidského zdraví není jednou z motivací tohoto odvětví.

2. Farmaceutický investiční průmysl byl uměle vytvořen a strategicky rozvíjen po celé století stejnými investičními skupinami, které ovládají petrochemický a chemický průmysl po celém světě.

3. Obrovské zisky farmaceutického průmyslu jsou založeny na patentovatelnosti nových léků. Právě tyto patenty v podstatě umožňují farmaceutickým společnostem libovolně stanovovat zisky za své výrobky.

4.Tržištěm pro farmaceutický průmysl je lidské tělo – ale jen když je nemocné. Z tohoto důvodu je udržování a šíření nemocí nezbytným předpokladem pro růst farmaceutického průmyslu.

5. Důležitou strategií k dosažení tohoto cíle je vývoj léků, které pouze maskují příznaky a zároveň zabraňují vyléčení nebo vymýcení nemoci. Tento přístup také vysvětluje, proč většina léků na předpis, které se dnes prodávají, nemá prokázanou účinnost a zaměřuje se pouze na symptomy.

6. Farmaceutické společnosti v zájmu dalšího rozšíření svého farmaceutického trhu neustále hledají nové aplikace (indikace) pro použití léků, které již prodávají. Například 50 milionů zdravých Američanů užívá lék proti bolesti Aspirin společnosti Bayer v naději, že zabrání srdečnímu infarktu.

7. Další důležitou strategií pro rozšiřování farmaceutických trhů je vytváření nových nemocí pomocí léků. Většina léků na předpis, které dnes užívají miliony pacientů, maskuje příznaky pouze krátkodobě, ale kvůli svým známým dlouhodobým vedlejším účinkům způsobuje řadu nových onemocnění. Například je známo, že všechny léky na snížení cholesterolu, které jsou v současné době na trhu, zvyšují riziko vzniku rakoviny – ale až po několika letech.

8. Známé smrtelné vedlejší účinky léků na předpis jsou čtvrtou nejčastější příčinou úmrtí v průmyslově vyspělém světě, předčí je pouze počet úmrtí na infarkt, rakovinu a mrtvici (Journal of the American Medical Association, 15. dubna 1998). Tato skutečnost není překvapivá, protože patenty na léčiva se udělují především na nové syntetické molekuly. Všechny syntetické molekuly musí být detoxikovány a odstraněny z těla, což je systém, který často selhává a má za následek skutečnou epidemii závažných a smrtelných vedlejších účinků.

9. Zatímco podpora a šíření nemocí činí trh farmaceutického investičního průmyslu stále větším, prevence a léčba základních příčin snižují dlouhodobou ziskovost, a proto se jim tento průmysl vyhýbá, nebo jim dokonce brání.

10. Nejzávažnější však je, že vymýcení nemocí je v zásadě neslučitelné se zájmy farmaceutického investičního průmyslu, a dokonce je s nimi v rozporu. Vymýcení nemocí jako potenciálních trhů s léky zničí miliardové investice a nakonec zlikviduje celé odvětví.

 

[wp_ad_camp_2]

 

11. Vitamíny a další účinné přírodní léčebné postupy, které optimalizují buněčný metabolismus, ohrožují „obchod s nemocemi“ farmaceutického průmyslu, protože se zaměřují na buněčnou příčinu nejčastějších současných nemocí – a tyto přírodní látky nelze patentovat.

12. Po celou dobu více než stoleté existence farmaceutického průmyslu byly vitaminy a další životně důležité živiny se specifickými funkcemi kofaktorů v buněčném metabolismu nejtvrdší konkurencí a největší hrozbou pro dlouhodobý úspěch farmaceutického investičního byznysu.

13. Vitamíny a další účinné přírodní léčebné postupy, které skutečně chrání před nemocemi, nejsou slučitelné s povahou „obchodu s nemocemi“ farmaceutického průmyslu.

14. Aby ochránil strategický rozvoj svého investičního podnikání před hrozbou účinných, přirozených a nepatentovatelných terapií, používal farmaceutický průmysl – po celé století – ty nejbezohlednější metody. Zde je několik příkladů:
**Zdržování životně důležitých zdravotních informací před miliony lidí. Je prostě nepřijatelné, že tak málo lidí dnes ví, že lidské tělo si nedokáže vyrobit vitamin C a lysin, dvě důležité molekuly pro stabilitu pojivové tkáně a prevenci nemocí.
**Diskreditace přírodní léčby. K této formě útoku na osobnost dochází nejčastěji prostřednictvím globálních PR kampaní organizovaných farmaceutickým kartelem. Šíří lži o údajných vedlejších účincích přírodních látek – molekul, které příroda používá již tisíce let.
**Zákonný zákaz šíření informací o přírodních léčebných metodách. Za tímto účelem farmaceutický průmysl dosadil své lobbisty do důležitých politických pozic na klíčových trzích a v předních zemích vyvážejících léky.

15. „Obchod s nemocemi“ farmaceutického průmyslu je největším podvodem v dějinách lidstva. Produkt „zdraví“, který slibují farmaceutické společnosti, se milionům pacientů nedostává. Místo toho dodávané „produkty“ ve většině případů způsobují pravý opak: nové nemoci a často i smrt.

16. Přežití farmaceutického průmyslu závisí na eliminaci účinných léčebných postupů pro přirozené zdraví – a to jakýmikoliv prostředky. Miliony lidí si zvolily tyto přírodní a nepatentovatelné terapie jako alternativní léčbu navzdory společnému ekonomickému, politickému a mediálnímu odporu největšího světového investičního průmyslu.

Zdroj zde 555

Pro tadesco přeložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.