Doslovný význam zkratky QFS je kvantový finanční systém, který je pokročilým světovým finančním systémem, který byl spuštěn, aby vykořenil kabalisticko – banksterský monopol na tento finanční systém. A právě za tímto účelem, systém zahrnuje umělou inteligenci a komplexní počítačové programy plně zálohované bankami, které ho potřebují. Quantum Financial System by mohl být obrovským průlomem ve světě bankovnictví, který by vedl k nové éře ve vývoji celého bankovního sektoru. QFS nebude ovlivněn vládními politikami, spíše bude plně podložen hmotným majetkem, jako je zlato, platina, ropa a nebude založen na pouhém kusu papíru, který nemá žádnou průkaznou hodnotu.

QFS bychom mohli nazvat spíše jakousi moderní érou barterového systému, ve kterém musíte poskytnout cennost, abyste mohli jinou cennost zase získat. Současný světový finanční systém je založen na principu, ve kterém jsou vaše peníze podloženy dluhem, které již od vás byly převzaty s vysokými úrokovými sazbami a tímto způsobem světová ekonomika proudí pouze jedním jistým směrem, plníce kapsy pouze malé hrstky rodin.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Existují šance, že pokud se QFS spustí, všechny zadlužené země budou moci uhradit všechny dluhy přímým vývozem svých přírodních minerálů a zdrojů. Pokud se podíváme na současnou situaci Iráku, pak pod povrchem běžných událostí musíme vědět, že kvůli masivním dluhům Iráku je pro ně docela těžké, aby zahájili proces RV (= revalvace), protože země prostě nemůže přeceňovat svou měnu, když je v dluhu. Na rozdíl od toho, pokud splatíte vše, co dlužíte i s úroky, je docela možné zvýšit export, který bude vaši měnu postupně revalvovat.

Irák je zemí, která má přírodní zásoby ropy v hodnotě bilionů dolarů, a to je přesně ten důvod, proč je Irák stále na 5. místě na světě ve zlatých rezervách, a to navzdory všem zvláštnostem. V irácké dinár komunitě jsou místní finanční guruové toho názoru, že se jedná o pragmatický přístup k procesu revalvace iráckého dináru.

QFS vrátí doposud ustupující měny

Zahájení QFS je nezbytné pro investory ustupujících měn, neboť QFS je jediným řešením, které zajistí, že tyto ustupující měny budou revalvovány bez vlivu dominantních měn. V řádném procesu QFS vstoupí světová ekonomika do nové éry, ve které bude výrazně rozhodovat barterový systém a země, které ho podloží dostatečným přírodním cenným majetkem, a které potom budou mít určitou příležitost, aby jejich měna byla dominantou na finančních trzích.

Další pověst, která pochází z investičního zdroje, je ta, že Čína byla první, kdo zahájil kvantový finanční systém zahájením elektronické platby digitální měny (Digital Currency Electronic Payment / DCEP). Jako investor amerického dolaru se můj zájem tedy koncentruje kolem budoucnosti amerického dolaru, která přijde po zahájení QFS.

QFS a jeho účinky na americký dolar

Je překvapující, že americký index dolaru roste s každým týdnem a všechno prochází navzdory této pandemii a dominuje dokonce nad jinými hlavními měnami jako jüan a euro. Pro irácký dinár může být rostoucí index amerického dolaru výhodný, jestliže by se jeho ekonomika nespoléhala jen na ropu a byla by více stabilní. Existují dva hlavní důvody rostoucího indexu amerického dolaru. Prvním je Federální rezerva, protože tlačí biliony dolarů do finančního systému s cílem posílit likviditu na zahraničních finančních trzích a centrálních bankách, aby porazila juan a zajistila místo pro svoje zelené bankovky. Druhým jsou sankce na čínské výrobky, které začínají hrát svou roli v poptávce po americkém dolaru.

Ale pokud jde o obavy z QFS, QFS jistě zasáhne americký dolar a bude kontrolovat jeho umělé výkyvy, které dávají prospěch pouze několika málo obřím dolarovým investorům z Wall Street, kteří jsou zvyklí, aby učinili miliony z jednotlivých investic manipulacemi v rámci amerických výkyvů dolaru.

 

[wp_ad_camp_3]

 

Role Číny v digitální dominanci

Je také důležité se podívat na ekonomickou válku mezi Čínou a USA na poli elektronických plateb digitálních měn. Před vlnou coronaviru, Čína zahájila svůj první automatizovaný platební systém formálně pojmenovaný DCEP – digitální elektronická měnová platba, který je založen na jejich měně Renminbi – Yuanu. Účelem DCEP bylo posílit transakce mimo Čínu a obejít americký transakční a finanční systém, který stojí na americkém dolaru. Teď USA kontrolují Čínu ekonomickou a přísně stanovenou řadu omezení svého obchodu a ekonomiky.

Poslední aktualizace je, že Federální rezervy pracují na digitální dolarové peněžence, která bude zpočátku používána pro převody stimulačních balíčků, protože většina občanů USA nemá přístup k bankám pro hotovostní vklady a výběry. Ale v další fázi bude použit pro mezinárodní obchody a transakce. Všechny tyto znamení nám dávají najevo, že se spouští QFS. Zatímco v této hře jsou US dominantní a americký dolar zůstane hlavním hráčem, tak naše rada pro všechny naše investiční zájemce o investice a následovníky je to, že i přes všechny tyto silné důvody, americký dolar je stále kusem papíru a důrazně vás nutíme transformovat Vaše úspory a aktiva do nějakého cenného hmotného prostředku jako zlato, platina a stříbro. Hodnota těchto aktiv byla nepopiratelná od začátku času a zůstane ceněna až do konce časů.

Proroctví o QFS

Bitva mezi těmito dvěma obrovskými ekonomikami, a obě se snaží jak nejlíp můžou ovládat digitální měnu, je nasměrována k systému, který neúmyslně vytvoří svět, do kterého se vrátí zlatem podložená aktiva. Určitě bude tento proces spravován systémem, který nebude kontrolovat žádná z vlád ani Kabala. V technologii QFS bude tím, kdo bude provozovat všechny obchody a transakce, ať už to budou měnové investice nebo interkontinentální transakce mezi zeměmi, AI – Umělá Inteligence. AI bude jednat podle bilance obchodů, které zůstanou nezkreslené, což bude hlavní kvalitou QFS. Americký ekonomický think thank posledního desetiletí uvádí:

„Pokud je tu možnost vytvořit nějakou digitální měnu, která není vázána s žádnou domácí ekonomikou, může zde být příležitost, aby to někdo hned zjistil.“

A toto je tedy éra, která překvapivě proměnlivými způsoby naplňuje toto proroctví jednoho analytika.

QFS a Blockchain

Pokud budeme diskutovat o kvantovém finančním systému a jeho vzájemném vztahu s blockchainem a budoucím bankovnictvím, pak se dozvídáme, že QFS operuje v blockchainech, sdílených distributed ledger technologies (= distribuovaná informace o entitách a vzájemných transakcích) kryptoměn, virtuálních měn a digitálních měn. QFS je uložen a pracuje na satelitních serverech založených na kvantovém počítači. Důvodem toho, že kvantová výpočetní technika je daleko bezpečnější a pokročilejší jsou jeho zpracovávací modely, protože tato kvantová výpočetní technika používá dva nebo více kvantových stavů dohromady pro vytvoření dalšího, třetího stavu vypalováním elektronů přes polovodiče s použitím konfigurovatelného pulsu světla, které jsou rychlejší než světlo. To je důvod, proč kvantové počítače ukládají mnohem více informací, které vyžadují méně energie a poskytují více rychlosti než aktuální statické počítače.

QFS revalvuje irácký dinár

Po spuštění QFS se vynoří do plného světla zlatem podložená Éra a automaticky revalvuje všechny měny, které jsou podhodnoceny v důsledku dluhů. QFS bude také ovlivňovat globální obchody, protože změní od základů finanční systém světa. Iráčtí dinar guruové jsou toho názoru, že proces revalvace – RV bude zahájen, jakmile QFS převezme kontrolu, protože Irák bude moci stabilizovat svou ekonomiku zvýšením objemu svého vlastního vývozu.

Přeložil pedro | Zdroj: Dinar Times

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.