…..nyní si musíme umět odpovědět na otázku, proč právě Itálie byla zvolena jako centrum vypuknutí epidemie v EURO ZÓNĚ. Je tomu skutečně tak? Nebo stojí za tímto krokem další vyšší cíle, které obyvatelé hotelu Země zatím neumějí rozšifrovat????

22:54

Před pár dny celkem poklidné zprávy o šíření corona viru v Evropě. Původně má fungovat jenom na obyvatel Číny s jejich DNA a na ostatní prý nefunguje.  V Itálii byli jenom dva nakažení lidé coronavirem ve vysokém věku a to 77 a 78 let, kteří viru podlehli.  Je tomu skutečně tak?

V každém případě během dvou dnů vzniká naprostá hysterie okolo čínského viru v severní itálii. Uzavřeli také některá města a hlavně jsou přeplněné supermarkety. Lidé mají obavu, že nedostanou koupit jídlo. Vzali si asi ponaučení z Číny…..

V Benátkách také zrušili veškeré akce a karneval se nekoná. Bylo řečeno, že pokud někdo bude chtít uprchnout z uzavřených měst a policie ho chytne, skončí ve vězení. Podobné drakonické děje jako v Číně. Pročpak asi?

[wp_ad_camp_2]

Jeden z předních italských virologů tvrdí, že pandemie se nedá zastavit. Je to skutečnost nebo má zájem vyvolat na něčí příkaz ještě větší chaos? V každém případě jeden z italských lékařů nemocnice v severní Itálii, kde ještě nikdo nakažený není, poručil okamžitě své ženě (také lékařka) a třem dětem odejet do hor do Rakouska a tam zůstat. Že by něco věděl a dal signál ostatním?

Popřemýšlejme, proč před pár dny se skoro nic neodehrávalo, a najednou 11 měst uzavřených. Oproti tomu v Německu tomu dávají volný průběh a prý se nic moc neděje. Nepochopitelné. Kdo má nyní pravdu?

Podívat se můžeme na situaci v Itálii na následujícím serveru, kde do obchodu pouští jenom 20 lidí postupně a mají čas na nákup jenom 10 minut. Pak musejí ihned zaplatit a odejít…..

https://www.bild.de/news/ausland/news-ausland/coronavirus-in-italien-dritter-todesfall-hamsterkaeufe-im-norden-des-landes-68986268.bild.html

A nyní se mohu zeptat čtenářů. Jste připraveni tak, jak celé roky píšeme? Nechci být zlý prorok, ale bylo by dobré se co nejdříve, dnes už minutu po dvanácté, aspoň doma zásobit potravinami. Nebo si zase myslíte, že strašíme….?

Napsal tm

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.