Vyhledávání
Archiv
Související zprávy
Čtenáři nám zaslali fotky z nákupních středisek v Německu, ale jinak se „nic“ neděje

…..vzhledem k tomu, že web momentálně nestíhá, mohl jsem nahrát jenom pár obrázků z obchodního domu v Hamburgu, který nám zaslala jedna čtenářka tadesca. Ale jinak se „nic“ neděje a všechno běží dle „normálu…..“
00:05


[wp_ad_camp_2]


[wp_ad_camp_2]


[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_2]




PTZ:
mně se moje komentáře zobrazují
normálně,zato půlka těch ostatních
blbě.A jo, mám jen
tlačítkový mobil,
chytrému vyhořel
software,ale budu tedy psát komentáře
jen u Alušky,když je
to takový problém
Komentáře píšu na
mobilu,protože nic jiného nemám.
Myslíte,že je legrace
číst tadesco a Alušku nebo se dívat na videa na obrazovce,která má
4x5cm?
OK, zkuste se optat někoho zkušenějšího, ať vám to ukáže. Třeba to dáte i s tím tlačítkovým mobilem, jen nevíte jak a někdo by vám to mohl fyzicky ukázat.