Daily Mail: Je Putin nesmrtelný, nebo cestuje v čase?

Na internetu byly zveřejněny obrázky s lidmi z let 1920 a 1941, kteří se „nápadně podobají“ Vladimiru Putinovi, píše Daily Mail.

Vladimir Putin, prezident Ruské feferace
 16:54

16.prosinec 2015 – 16:06

Mnoho uživatelů sociálních sítí míní, že tyto fotografie dokazují, že ruský vůdce je „nestárnoucí  mýtické tvor schopný cestovat v čase“.

Objevené fotografie na sociálních sítích dokazují podle internetových uživatelů nesmrtelnost Vladimira Putina, píše Daily Mail. Tyto fotografie, pořízené v roce 1920 a 1941, líčí ruské vojáky, jsou nápadně podobné ruskému vůdci.

Jak noviny poznamenaly, někteří teoretici spiknutí našli v těchto obrázkách nepopiratelný důkaz, že Putin – není je „63letý fanoušek cvičení se zálibou pro koně chození bez košile“. Tito lidé se domnívají, že ruský prezident je „Mytické všemocné a nesmrtelné stvoření“.
 
Zastánci této hypotézy přišli s příběhem, podle něhož Putin, který nepodléhá stárnutí a je schopen cestovat v čase, žije na naší planetě stovky nebo dokonce tisíce let. Jiní předpokládají, že Putin se narodil v roce 1431 jako vládce Valašska, Vlad Tepes, lépe známý jako hrabě Dracula.Dřívější vydání BuzzFeed již představilo „důkaz, že Putin žil v době tvorby obrazu Lisa del Giocondo“ – modelem pro Leonarda da Vinci, známý také jako Mona Lisa. Nebo, tvrdí britský deník, se prostě vrátil zpátky v čase do doby italského malíře.
 
„Žádné z těchto obvinění nebylo vědecky prokázáno, kromě toho, že Putin je ve skutečnosti 63letý muž, který vede Rusko, a miluje jízdu na koni bez košile,“ ironicky dodaly noviny.(kou, prvnizpravy.cz, dailymail.co.uk, foto: repro)

 

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/daily-mail-je-putin-nesmrtelny-nebo-cestuje-v-case/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.