AKTUALIZACE 14:54

…..bylo by vynikající si přečíst následující pdf dokument o prohlášení ČAPUTOVEJ KAPUTOVEJ, jejíž právní rozbor udělala právnička a její stanovisko.  JUDr. Krajníkovej, jako advokátky. Velmi důležité pro všechny živé bytosti žijící na Slovensku. Dále potom rozhodnutí slovenského SUKL. Prosím čtěte….

QQ:QQ Q9:54

AKTUALIZACE 14:54

Zuzana Čaputová, trest ktorý Vás čaká a neminie, bude vykonateľný ! ! !

Aktualizace 14:27

Situace na Slovensku se pěkně vyhrocuje.

Testovaní lidé začínají mít zdravotní problémy. Nejedná se náhodou o programovanou genocidu těmito testy????? ????? ????? Třeba je všemu úplně jinak. Testy nejsou nikým povoleny a hlavně nejsou u výrobce nikým schváleny.

VIDEO: Občianska kontrola konfrontovala nezákonnosti a zisťovala kompetencie ľudí vykonávajúcich testovanie

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

AKTUALIZACE 13:27

SLOVÁCI SE STALI POKUSNÝMI KRÁLÍKY GLOBALISTŮ!!!!!

Konečně někdo povstal

JUDr. Adriana Krajníková

ahojte všetci : Situácia je mimoriadna vážna, … nedá sa už riešiť na úrovni jednotlivca, … kancelária pripravuje vážne právne podania a trestné oznámenia … problém sa musí riešiť na generálnej úrovni. Všetko tu zverejním, s kolegami už na tom robíme… !

…žite si svoje životy ako doposiaľ, ak vám budú kladené prekážky, sankcie, pokuty, .. čokoľvek – natáčajte si to, nahrávajte, zbierajte dôkazy a zasielajte na môj e-mail. Ste už veľká masa, tak poprosím o trpezlivosť, každý bude vybavený. Každý !

Po skončení toho BORDELU sa bude upratovať !!!!!

https://www.facebook.com/advokatka.sk/

 

Poviem ti o co ide s tym testovanim:
Otázku kladiem najmä s akcentom premiéra o enormný záujem na výsledku testovania, z ktorého
prejavu citujem: „Celá Európa čaká na to akým spôsobom zvládneme a či zvládneme plošné
pretestovanie a najmä potom na dopady na zdravie a životy ľudí na Slovensku. Celá Európa a svet
očakáva recept, akýkoľvek, len aby dokázali v svojich krajinách zvrátiť nie práve pozitívne
tendencie…“

Cize, cela europa caka na to, ako jeden tyzden ludi nakazia (vid pripady z Bardejova, kde ich cez vikend testovali a v pondelok mali silne horucky, hnacky, zvracanie. Priznaky ako pri silnej angine alebo chripke.) a potom budu druhy tyzden sledovat ako budu ludia premoreni. Dalsi rok toto spravia s vakcinou.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Aktualizace 12:27 ZDE

PANI PREZIDENTKA, NEBUĎTE KOMPLICOM VOJENSKÉHO PUČU

Slovensko je konecne v niecom prve.

V zlocinoch proti ludskosti, ktorého sa dopusta, zlocinna fasisticka chunta, na cele s psychopatom Matovicom.

Zem&Vek

Prezidentka SR uvádza: „Plošným testovaním si nekupujeme priepustku, len rozkladáme riziko šírenia vírusu v čase.“ Toto tvrdíme od začiatku, no Zuzana Čaputová hneď v ďalšej vete občanov vyzýva: „Využite túto príležitosť vo vašej obci, meste, ak máte takúto možnosť.“ Čiže – celoplošné testovanie je síce riziko, no vy sa ho zúčastnite, aby sa zúročili vynaložené materiálne a finančné zdroje. Pani prezidentka, možno Vám uniklo, ale v tejto krajine sa odohral vojenský puč, pretože bez Vášho výslovného súhlasu a vedomia ako najvyššieho veliteľa ozbrojených síl bola zneužitá armáda SR a v prípade, že vojenskú operáciu pod názvom Spoločná zodpovednosť neodvoláte, budete v tom spolu s nimi.

Video najdete ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=wWAjaG85gBM&feature=emb_logo

AKTUALIZACE 11:54 ZDE, aby nezapadlo do „nenávratna“

JUDr. Zuzana Čaputová verzus JUDr. Adriana Krajníková no.1

Zde najdete na stažení celý dokument. Prosím vytisknout a operovat s ním.

https://www.zalobyvocistatu.sk/wp-content/uploads/2020/10/Korona-Prejav-prezidentky-30.10.2020.pdf

Další dokument je o neschválení SUKLU o testech a tím pádem použití těchto testů je trestným činem.

Antigénový test neschválil Slovenský štátny ústav pre kontrolu liečiv!

31.10.2020 | 14:39 Pozorne si prečítajte nasledovný článok. ŠÚKL uvádza, že je možné používať testy Covid19 na celoplošné testovanie, aj keď neboli  nimi schvaľované.

Pozorne si prečítajte nasledovný článok. ŠÚKL uvádza, že je možné používať testy Covid19 na celoplošné testovanie, aj keď neboli  nimi schvaľované. Stačí, keď ich dá splnomocnený zástupca v EÚ pre tretiu stranu schváliť. Otázkou však je, kto je ten splnomocnený zástupca, keď v žiadnej členskej krajine EU nebol schválený? Navyše testy musia byt zapísané v databáze EUDAMED, do ktorej má prístup len Európska komisia a národné kontrolné autority bez možnosti dostupnosti pre verejnosť! Kto je ním na Slovensku?

Na Slovensku se bude o víkendu provádět plošné testování obyvatelstva na Covid-19 antigenními testy, které do této chvíle neschválil slovenský Státní ústav pro kontrolu léčiv (ŠÚKL) a firma SD Biosensor nemá na Slovensku ani jeden jediný schválený produkt související s diagnostikou Covid-19 a koronavirových stěrů! Antigenní test má pouze udělenou výjimku od WHO jako prostředek nouzového použití (EUL) a nikdo tak nenese zodpovědnost za jeho spolehlivost, účinnost, nezávadnost, funkčnost a hlavně pravdivost informací a parametrů uvedených v uniklém příbalovém letáku! Na něm není ani uveden držitel registračního rozhodnutí, protože žádné neexistuje!

Celý článek na stažení najdete ZDE!

Jakmile budeme vědět další data, doplníme v aktualizaci

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.