…..důkazů je tolik, že elity asi musejí mít palicobol. Na internetu se objevily vzkazy, tři dny před požárem, že Notre Dame shoří…

00:54

Bylo by dobré pro všechny si stahovat videa, protože za pár dnů asi budou zločinou elitou staženy z YOUTUBE. Jsou to nevyvratitelné důkazy proti elitě….

Pozorujte muže nad šipkou která na něho ukazuje jak zakládá nějakým blikajícím světlem požár. Záznamy jsou z průmyslové kamery.

Požár se odehrál 15.04.2019 = 1+5+4+2+1+9 =22
A prosím nyní se podívejte na dvě a dvě padající cihly vlevo a vpravo od věže na Illuminátské kartě The Tower, což znamená 22. Ale klidně to berte jako náhody…..
Illumináty byla akce věž dávno plánována:

[wp_ad_camp_2]

Můžete vidět že zasvědcení lidé věděli a ví, že se jedná o žhářství. Důkazů je až přespříliš.

 

Mimo jiné ve středu Paříže se rozprostřel hořící kříž, který používá také sekta KKK (Ku Klux Klan) při svých rituálních orgiích. Zajímavé.

Obrázky byly pořízeny z policejního dronu:

Pro porovnání je nutné vzít v úvahu i následující:

 

[wp_ad_camp_2]

 

A nyní se dobře podívejte na obrázek níže, kde právě firma vodafon používá část znaku z tohoto satanského spolku.Krvavou kapku.

Zavedením sítě 5G budé jasná „griláda“ všech zúčastněných lidí, kteří se „párty“ a „oslavy“ zavedení 5 G systému nemohou dočkat. Nyní aspoň víte jaký symbol je používan tímto koncernem, kde ho vzali, a kdo se za ním schovává.

Jakmile se objeví nové důkazy, budou Vám předloženy…..

 

https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3677304.html

 

https://pit-hinterdenkulissen.blogspot.com/2019/04/notre-dame-kein-zufall.html

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.