Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

 • Ke konci časů musejí lidem říci pravdu
  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

 • Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě
  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

Další zajímavý tah v pěti dimenzionálním šachu od Prezidenta putina

…..přestože jsem ještě několik tisíc kilometrů vzdálen od Evropy s určitými úkoly, sleduji pečlivě dění u Vás v EU a snažím se pochopit nepochopitelné kroky politiků z EU-hnoje. Určitě si mnoho návštěvníků přednášek a čtenářů tadesco.org pamatuje, když jsem na přednáškách, a i písemně zde, upozorňoval na následující výrok mého otce v 70. letech minulém století. Lidé v této době utíkali na západ. Můj otec mi sdělil zajímavou zprávu či myšlenku. „Hochu, za nedlouho nastane doba, kdy lidé budou utíkat nikoliv na západ, ale na východ.“ Po vyřknutí této předpovědi jsem byl ohromen….

***** **** ***** ****

A právě v dnešních dnech a měsících se jeho výrok naplňuje. Více než kdykoliv jindy. Něco takového v minulé době bylo nemyslitelné. Dnes musím konstatovat, že můj otec musel být dálnovidec či jasnozřivý, protože s jakou jistotou tento výrok vyřkl, bylo pro mě ohromujícím momentem. Nechtěl jsem tehdy jako malý chlapec věřit svým uším. Nebyl to jediný výrok, kterým mne kdysi ohromil. Takových předpovědí měl mnoho a musím přiznat, že všechny se splnily.

Jedna z nejnepochopitelnějších událostí s mým otcem byla pro mne po jeho odchodu do jiné dimenze. Najdete ji na tadesco.org pod názvem: Telefon z jiné dimenze. ODKAZ

A pamatujte výrok, který je dnes pravdivější než pravdivý: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK!

***** ****

A nyní k věci.

Zaujal mě titulek na jednom telegramovém kanálu Моя Россия, kde se uvádí možnost emigrace do Ruské federace. Je vidět, že lidé v politice na východě vědí, co dělají. A zároveň vědí, jak získat odborníky z potřebného oboru. Klobouk dolů.

Prezident putin odhalil slabost v západním systému a uštědří Západu úder, ze kterého se Západ již nevzpamatuje. Dnes zabavují farmářům v Nizozemsku, Německu a v dalších zemích půdu pro setbu a zvířata určená k chovu na vepřové a hovězí. Likvidují a vybíjejí ve velkém pod záštitou nějakých nesmyslných chřipek či jiných nepravdivých a nesmyslných opatření drůbeží chovy. Znáte takové případy i v ČR. Jenom ta myšlenka, když skutečné odborníky a rodinné „klany“ v oblasti zemědělství vyhazují na západě a systém je okrádá, nabídneme jim zdarma či za minimální cenu půdu a usedlost a mohou pokračovat v jejich pomoci lidstvu u nás. Přímo geniální tah, jak získat bezplatně potřebné chovatele a pěstitele v potravinářském odvětví.

Dnes také vědí, že zamořená půda na Ukrajině jednak pesticidy, GMO a jinými koktejly (i snad ochuzeného uranu) nebude pro lidskou rasu použitelné a proto se snaží „přetáhnout“ pěstitele a chovatele k sobě do Ruska a pomoci světu s jídlem. Rodinám, které dědily na západě statky od svých předků, tak se nyní ve velkém přestěhují na východ. No přímo geniální. Pak si říkám, co budou lidé na západě jíst?????

Nebo už tam nebudou???? Co všechno může z popisovaného tahu Východu vzniknout je nyní nad rámec pochopení jakýchkoliv politických stran a dementních politiků na Západě.

Z určitých zpráv je dnes známo, že hranice do Ruska jsou zablokované lidmi s osobními auty, kteří chtějí zažádat o politický azyl. Najdete zde veškeré poznávací značky z EU, jako je Nizozemí, Francie, Německo, Švýcarsko, Polsko a jiné. Lidské bytosti z EU jsou poblitiky a jejich nohsledy naprosto znechuceni a chtějí konečně klidný život za podpory státu.

Ruská federace nabízí možnosti pro zemědělce z jiných zemí, kteří chtějí začít hospodařit v Rusku.

A nyní něco z webu, kterým zvou do ruské federace zemědělce. A co ti čeští?????

Zahraničním zemědělcům je umožněno získat ruské vízum na základě podnikání, a to buď jako jednotlivci nebo jako zástupci firem. Na webu movingtorussia.ru najdete více informací o tom, jak získat ruské vízum a jaké jsou požadavky pro podnikání v Rusku. Je také důležité mít všechny nezbytné dokumenty pro podnikání v Rusku. Pokud máte dotazy, můžete se obrátit na právní poradce nebo agenturu, která Vám pomůže s celým procesem.

A nyní pár fotek a videí z hranic, kde auta tvoří fronty s možností odbavení 3 až 4 dny. A fronta stále roste.

Na lotyšsko-ruské hranici se děje něco jedinečného. Občané Ukrajiny neutíkají do Evropy, ale… do Ruska! Lotyšská pohraniční stráž nápor nezvládá.

Lidé tráví několik dní na kontrolním stanovišti „Vientuli“ . Ukrajinci říkají, že buď jedou k příbuzným do Ruska, nebo zpět na Ukrajinu.

„Lidé trpí hlady. Už dva dny tu prakticky nic není. Léto, není tu žádná voda. Zítra sem přivezou další záchody,“ uvádí LTV.

Domnívá se, že důvodem zdržení jsou důkladné kontroly a také žádosti o politický azyl.

Podobný stav hlásí lidé i na jiných hraničních přechodech. „Fronty až 5 dní. Do Ruska cestují Ukrajinci, Moldavané a migranti z Lotyšska, Německa a Itálie. Ukrajinci se netají tím, že se dopouštějí sociálních podvodů – jak v EU, tak v Rusku. Někteří se snaží muže před mobilizací na ukrajinskou frontu ukrýt. Jiní se v Evropě prostě nedokázali prosadit – bez jazykových znalostí a bez práce,“ vyprávějí lidé, kteří to všechno viděli na vlastní oči.

Pevně věřím, že Vás článek na zmíněné téma zaujal a někteří zemědělci budou mít možnost opět rozvíjet svoje „umění“ kousek dál na Východě.

Napsal tm

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
34 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře