Generální ředitel společnosti Moderna a eugenik Stéphane Bancel byl v pátek odpoledne popraven poté, co mu kat generálního advokáta amerického námořnictva nasadil na krk oprátku a otočil spínačem, který otevřel kyvné dveře pod nohama farmaceutického magnáta.

Bancelova smrt byla tichá. Viceadmirál Darse E. Crandall se popravy nezúčastnil, stejně jako armádní špičky, které byly přítomny dřívějším popravám. Místo toho na popravu dohlížel Bradley Earl, velící důstojník právního programu JAG (Judge Advocate General’s Corps).

Bancel, několik strážců námořní pěchoty, kaplan námořnictva a lékař byli jedinými přítomnými osobami, které byly svědky Bancelových posledních kroků a okamžiků jeho života. Jak se dalo očekávat, pachatel „COVIDOVÝCH injekčních ochran“, které způsobily smrt kvůli sraženinám a infarktům farmaceutické společnosti Moderna, proti svému skonu protestoval s tím, že jemu, francouzskému občanovi, byla francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem i ředitelem amerického Úřadu pro potraviny a léčiva Robertem M. Califfem udělena imunita proti trestnímu stíhání, přičemž oba údajně Bancelovi řekli, že v záležitostech týkajících se zranění nebo úmrtí v důsledku očkování bude „neškodný“. (Pozn. carstena: Byl hodně naivní a hloupý, když si myslel, že za masové vraždění obyvatel planety Země neunikne trestu i přes veškeré přísliby politiků. Jedním slovem – byl to DEBIL.)

Když Bancela vedli s namířenou zbraní k šibenici, trval na tom, že on, muž vědy, přesvědčivě dokázal, že smrtící injekce Moderna je „bezpečná a účinná“ a od jejího zveřejnění na konci roku 2020 nezabila jediného člověka. Pravdou je, že Bancel nebyl mužem vědy; měl titul M.B.A. z Harvardu a také magisterský titul z inženýrství z jedné obskurní francouzské univerzity. Neměl žádnou medicínskou kvalifikaci, přesto se prohlašoval za odborníka v oblasti medicíny a úředníci po celém světě vychvalovali jeho neexistující přínos lékařské vědě, konkrétně vakcíně proti Covid-19. Po vydání této vakcíny se Bancelovo čisté jmění prudce zvýšilo z 657 milionů dolarů na 5,04 miliardy dolarů. Když Bancel promluvil, zdravotnické úřady mu naslouchaly. Když Bancel vydělával, lidé umírali. Dle našich datových kanálů bude jeho veškerý majetek zabaven ve prospěch lidstva.

Na rozdíl od viceadmirála Crandalla nepronesl nadrotmistr Earl na adresu společnosti MODERNA žádné žertovné invektivy. Před popravou se ho zeptal, zda chce poslední pomazání – Bancel si na tuto nabídku odplivl – a nařídil katovi, aby splnil svou povinnost.

Bancel byl prohlášen za mrtvého ve 12:30 našeho času.

Pozn. Carstena:

Pro budoucnost by to měl být odstrašující případ pro všechny zločince pracující ve službách údajné „VĚDY“, KTERÁ VĚDOU NENÍ a zaobírající se myšlenkou, jak provést co nejrychlejší a největší depopulaci na planetě Zemi. Další „ODBORNÍCI“ na tuto pavědu budou následovat jeho osud.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.