AKTUALIZACE 20:54 ve spodní části…..hned první minuty po oznámení požáru katedrály Notre Dame, jsem pochyboval o „nějaké náhodě, či nepozornosti rekonstrukčních dělníků“. Několik hodin po výskytu požáru tvrdila veškerá oficiální média (rozumějte sračkomety), že požár nikdo nezaložil, žádný teroristický útok, ale že je to jenom náhoda či chyba při rekonstrukčních pracích….

18:54

Hned v zápětí mně bylo potvrzeno, že se o náhodu nejedná, ale o připravený a zinscenovaný další podvod na lidi ve stylu 911.

Dnes jsem se setkal s člověkem zde ve Švýcarsku, který mně potvrdil a řekl velmi zajímavé okolnosti ohledně celého požáru. Tento tajný zdroj uvádí, že celá akce byla připravena dlouho dopředu. Nejedná se tedy o žádnou náhodu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dále zdroj uvádí: požár takového rozsahu se nemohl během chvilky na veškeré části dřevěné konstrukce. Veškeré sochy a cennosti byly předem odvezeny francouzskými tajnými službami. Do kostela nemá ani dnes nikdo přístup pouze složky k tomuto určené.

Bylo mně sděleno, že mají dokumenty, nahrávky a mejlíky, kde se „inteligentní novodobá šlechta“ M M M domlouvají na tomto činu.

Francouzské složky se snaží zatím všechno zametat pod koberec.

Potvrdil mně, jakmile se dostanou jenom části těchto tajných nahrávek či spiknutí proti lidstvu napovrch, Francouzi jako národ se dostanou do naprostého varu. Jak to skončí, si snad může každý domyslet.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Data jsou od lidí, kterým naprosto věřím, ale sám je nemohu potvrdit, protože jsem je neviděl a neslyšel. K celému případu mi ještě sdělil, že tato data obdrželi od francouzských tajných služeb, od lidí, kteří naprosto nesouhlasí s děním a politikou ve Francii. Hlavně né s Napoleónem, jak momentálně MAKRONA nazáývají…..

Považuji za nutné okolnosti tohoto požáru sdělit přes web….

Prosím obrázek si udělejte sami, nevěřte mně a prozkoumejte celý internet, možná narazíte na další data…..

Děkuji

tm

Dodatek od ďurino 

http://prekladyodlesa.sk/michelle-obamova-a-dalsi-clenovia-globalnej-elity-sledovali-poziar-katedraly-notre-dame-z-lode-a-oslavovali

Děkujeme ďurinovi za přeposlání linku na další důkazy zločinných vlád na přípravě a oslavě „upálení“ Notre Dame.

Z príspevku Jima Stoneho, bývalého analytika CIA – jeho stránku čeliacu ustavičným útokom nájdete na tomto (odkaze):

Michelle Obamová a ďalší členovia globálnej elity sledovali požiar katedrály Notre Dame v podstate z tesnej blízkosti z lode na Seine, očividne si to užívali a oslavovali.

Z plavby elity je množstvo fotografií. Na jednej z nich vidno Michelle, ako chlipká víno, zatiaľ čo na poháre vína vidno odraz horiacej katedrály.

 

Zvěčte si prosím foto a podívejte se na skleničku, co se v ní odráží…..

Také zvětšeno dole

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.