Skandální experiment se odehrává s dávkováním chemikálií, které nás mají přinutit k přátelství vůči migrantům.

Opravdu doufám, že to pochopíte. Není to fantazie, není to sci-fi ani to není satira.

Je to Brave New World, ale ne ten román od anglického autora Aldous Huxleyho z roku 1931. Děje se to teď.

Je to publikovaná studie, která se objevuje na stránkách prestižního sborníku Národní akademie věd Spojených států amerických.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Název studie zní: „Oxytocinové vynucené dodržování norem omezující xenofobní chování.“ (Odkaz: Proc Natl Acad Sci. A 2017 Aug 29; 114 (35): 9314-9319.)

Xenofobie je definována jako: „strach nebo nenávist vůči cizincům, lidem z různých kultur.“ (dle Dictionary.com)

Oxytocin, chemikálie používaná v této studii, je popsána v Medical News Today: „Obyčejně označovaný, díky svému působení na člověka, jako hormon lásky, nebo také jako hormon objímání. Oxytocin hraje také roli v reprodukčních biologických funkcích žen, a samiček u zvířat.“ Oxytocin je hormon, který se vytváří v mozku, v hypotalamu.

Publikovaná studie podrobně popisuje úspěšné pokusy o kontrolu mysli chemikáliemi. Cílem je činit lidi více „šťastnými a přátelskými“ v oblasti masové migrace změnou jejich hormonální reakce na migranty.

Skutečně znepokojivým aspektem této studie je: mnoho lidí by přijalo výsledky studie jako rozumný způsob, jak „vyřešit“ migrační krizi!

Studie dále uvádí: Zapomeňte na skutečné důsledky přistěhovalectví. Jsou irelevantní. Místo toho se zaměřte na změnu myšlení lidí prostřednictvím chemických zásahů v kombinaci se sociálním programováním.

Autoři studie o kontrole mysli v podstatě říkají: „Pokud máte problém s hromadným přistěhovalectvím, problém nemá nic společného s fakty, je to problém s vaším hormonálním systémem. V podstatě máte deficit oxytocinu.“

přeložila tereza | zdroj: 9

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.