…..pro všechy popírače skutečností o tunelech, pro všechny, kteří ještě neotevřeli oči a myslí si, že svět je naprosto v pohodě. Ponecháváme v původním překladu. Některá slova sice nejsou vhodná, tadesco je nepoužívá a většinou blokuje. Dnes uděláme výjimku a nebudeme text upravovat….

QQ:QQ Q7:54

tm komentuje: Vše uvedené v tomto textu platí pro veškeré země v EU, dokonce na celé planetě Zemi. Tímto chci poděkovat překladatelce adri, která už přeložila několik dílů. Děkujeme za čtenáře tadesca…..

Co se v Austrálii sakra děje?! Co je řešení..? Skutečná agenda – 1. část.

Už jsem měl dost toho dívat se, co naše „vláda“ dělá, jak dává naší zemi Číně na stříbrném podnose! Co tu zůstane našim dětem?!

Požáry zde byly zjevně založeny úmyslně a úmyslně zanechány nekontrolované …. s 5 týdny dovolené za kalendářní rok jsem měla čas na nějaký výzkum. Trávím hodiny spojením všech teček … je s podivem, že se všechny tečky spojí! Pojďme si zahrát „Dot to Dot“ …

(Dot to Dot – tečka za tečkou, volně přeloženo dětské spojovačky, pozn. překl.)

„Co se to sakra doopravdu děje, a co víc, jaké je řešení, jak zastavit toto šílenství ?!“ Vypravila jsem se na misi, abych našla řešení …

[wp_ad_camp_2]

 

Kde začít…???

Někdo už na tom musí pracovat, no ne?

Všichni na sociálních sítích hovoří o tom, že řešením je se naší vlády zbavit ….

„Jaký je proces pro převrat ve vládě …?“

„Kolik lidí musí podepsat petici …?“

„Je petice řešením …?“

(australský premiér Scott Morrison a čínský premiér Li Keqiang)

Nyní jen krátká poznámka, nejsem ta, kdo politiku sleduje. Moje představa jmenování spočívá v nejmenování mého jména, takže 50 $ pokuta neplatí a hodím ten papír do koše. Toliko demokracie, pro mě spíše komunistická diktatura … Každopádně, i když jsem stále z těch „politikých keců“ nad věcí, neustále se o globálních tématech mimo hlavní mediální proud informuji. A právě když jsem si myslela, že už jsem narazila na většinu témat, zjistila jsem, že ne právě díky tomu, že jsem se držela od politiky dál, nepospojovala jsem všechny tečky. Do teď.

Jaká cesta králičí norou to tedy byla! Našla jsem mnohem víc, než jsem si kdy dokázala představit, a všichni to musí vědět, více než cokoli jiného. Doufám, že mnoho lidí už ví …

Když byly ohně v plném proudu a všechno hořelo, všichni vyrazili na dovolené. Mnoho lidí se aktivně zapojilo do diskusí na sociálních sítích. Mluvíce velmi otevřeně. Potom se ohně zastavily, od té doby jsme měli lijáky a zdálo se, že na téhle frontě už všechno utichlo. Všichni se vrátili zpět do práce.

[wp_ad_camp_2]

Všichni jsme naše zadky vrátili do práce snažíce se nakrmit naše rodiny, unavení a vystresovaní. Většina lidí, předpokládám, když se vrátí domů, zapne TV, aby všemu unikli, a aby si už pro ten den odpočinuli. Ty dobré malé dělnické včeličky vydělávající peníze, bojující o to, aby mohli onomu Konci čelit. Přesto hromadně vytváříme pro těch několik „elitních“ rodin zilliony. Ti také vlastní 5 největších mediálních korporací ….

Kde začít? Úplně Nahoře!

Naše vláda je jen špičkou velkého ledovce. Plní plán a strategii stanovenou OSN, která je podepřena „hlubokým státem“, Ilumináty, Rothschildy, ať už je nazvete jakýmkoli způsobem.

Farfetched? Konspirační teorie? Pokud tomu věříte, vězte, že nyní se začínáte stávat menšinou.

Kola změny se již otáčí. Díky bohu mistrům médií, kteří nejsou mainstreamoví. Díky nim máme všude stále více důkazů. Každý den. To už se ve vlastně stává všeobecným faktem, ale už kvůli tomuto příspěvku, pač teprve začínáme, zůstaňme nohama na Zemi :)

V historii existuje mnoho, mnoho slavných lidí, kteří o tom vědí a snažili se nám to říct.

Například Albert Einstein

„Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali.“

Jsme tím postiženi naprosto všichni. Klíčem je vědomé propojení nás všech.

Dává smysl věřit vládě a médiím nebo specialistům a expertům?

Mainstream říká, že Agenda 21 je pro lepší environmentální udržitelnost. Non-mainstream říká něco velmi odlišného.

[wp_ad_camp_2]

Komu věříme? Vím, co pro mě má největší smysl … běžná média zřejmě kontrolují a cenzurují jaké informace dostáváme a chtějí to takto udržet. Takhle nás až dosud udržovali pod kontrolou. Stejně jako další země, které znám, i s jejich ovládáním a cenzurou …

Nyní zpět na vrchol. Oficiální Globální plán nebo Agenda 21 naprosto zapadá do plánu místní samosprávy. Najdete ji na vlastních webových stránkách OSN –

https://sustainabledevelopment.un.org/content/documents/Agenda21.pdf

Nejedná se o dokument o udržitelnosti životního prostředí, jak se může zdát. Je to dokument, který se týká kontroly všeho; jídla, vody, energií, vzdělání, minerálů, rostlin, informací, všeho, dokonce i nás. Hlavní způsob, jak nás ovládat je vytlačit nás z krajských maloměst do velkoměst. Právě teď to vidíme v Austrálii.

Tento plán Agendy 21 byl podepsán 178 zeměmi již v roce 1992. V té době byl naším předsedou vlády Paul Keating.

Prvních pár stránek oficiální účasti najdete zde –

https://www.postsustainabilityinstitute.org/uploads/4/4/6/6/4466371/agenda.21.attendees.pdf

TADY TO MÁME!!!

Myslíte si, že veškerá naše země a voda, která se prodává a spotřeba, která se vymezuje, byla toho „udržitelného plánu pro Austrálii“ součástí? Budeme „pro Čínu a zbytek světa miskou jídla?“ Celý plán, konkrétně pro Austrálii, od Austrálie po OSN zde, přímo na webu OSN – https://www.un.org/esa/agenda21/natlinfo/countr/austral/inst.htm

S ohledem na nedávné požáry, kde přesně hořely a kde byl navržen systém rychlých železnic, když jsem četla hlášení „Zpráva o stavu DOPRAVY“, stala jsem se velmi podežřívavou.

[wp_ad_camp_2]

Když se pokouším najít aktualizace pro další informace v tomto hlášení podrobněji, „Odkazy pro aktualizované zprávy“, žádný z odkazů nefunguje. Hmmm …

Proč je náš dopravní plán „v chodu“? Je to náhoda, nebo se to týká vysokorychlostní železniční infrastruktury? Když se podíváme na tento dokument, nemůžeme si být ničím jisti, protože nemůžeme další informace podrobněji prozkoumat, ale můžeme použít naše laterální myšlení a podívat se na důkazy. Nedávné požáry, které vedly cestu přímo tam, kde byl navržen tento železniční systém, k tomu důkazy rozhodně poukazují … a navíc jsme tím, že jsme vyplenili zemi vyřešili problémy s volně žijícími živočichy a ohromně snížili rozpočet. Jak chytré!

O čem Agenda 21 vlastně je?

Rosa Kiore byla odbornou zákonnou svědkyní pro kalifornskou vládu. V podstatě těm svým „věcem“ rozumí, kvůli její pozici a znalostí v oboru si uvědomila, co se děje. Podívejte se na to, vysvětleno zde a na mnoha jejích dalších videí na Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=3PrY7nFbwAY&feature=emb_title

Rosa Kiore je autorkou knihy „Za zelenou maskou: OSN Agenda 21“ a její webové stránky můžete vidět zde: https://www.postsustainabilityinstitute.org/

Rozhlédněte se, naše voda se prodává, je ovládána a omezována. Austrálie je zcela zjevně první zemí, která je v tomto globálním plánu odosobněna. Už máte vy nebo někoho, koho znáte, inteligentní měřič? Už vám nebo někomu, koho znáte, vyhořel dům? Jak podivné bylo, že veškeré finanční prostředky a dary šly charitám, které si mohou 90% částky z financování ponechat. Nešlo to do rodin, ani zpět do komunit, které by jim pomohli vše znovu vybudovat. Kam až tato síla peněz došla? Uhodli jste to, došla do měst!

 

Jak si myslíte, že náš život bude vypadat, pokud půjde vše podle plánu?

Austrálie je na cestě k tomu být kompletně vlastněna, poté bude zcela provozována Čínou a dalšími zeměmi. Už jsme ztratili 90% našeho průmyslu! Budeme nuceni žít v „inteligentních městech“, která budou ovládána a monitorována. Nezní to jako KONCENTRAČNÍ TÁBOR?

John Williamson zde ve videu velmi dobře vysvětluje, co se s naší zemí děje. Jeden z nejlepších videí, co jsem dosud viděla:

https://www.youtube.com/watch?v=mAw7fw4iH4k

Přemýšlejte o tom, co Čína udělala svým vlastním lidem … dokonce i jejich internetový obsah je řízen …

Když je teď celý náš průmysl a farmy pryč, dojde nám jídlo. Již jsme předali všechny naše nejlepší produkty. Jehněčí, hovězí, mořské plody a mléčné výrobky. Když už mluvíme o mléčných výrobcích, co situace s dětskou výživou, se kterou jsme nic neudělali?!

Nedávno jsme měli neohlášenou čínskou válečnou loď, která se právě plavila do přístavu v Sydney. Prostě vyskočili z lodi a naložili přímo za jasného denního světla, všem na očích NAŠE PRÉMIOVÉ SUNARY PRO DĚTI do krabic. Pak už jen vyrazit na výlet! Řízení přes sunary pro děti?! Jak se to stane? Co by se stalo, kdybychom to udělali v Číně? Ha ha ha! Co udělal náš „nebojácný vůdce“?

Možná mu neplatíme dost na to, abychom jednali? Možná je stejně jako všichni jeho ostatní kamarádi v podobné situaci jako Epstein. To by dávalo větší smysl.

„Je to jako dětem brát lízátka.“ „Bude v pohodě, kámo, vem si cokoliv jen chceš.“

Čína zvrátila celý náš potravinářský průmysl, ale brzy si ho koupíme VŠECHEN zpět. Spolu s naší vodou, všechno.

Co v tomto plánu vážně plánují jako další krok?

Nevím jak vy, ale já miluji čerstvé produkty z našeho vlastního dvorku … a svobodu …

Cítíte se inspirováni ke změně? Zůstaňte se mnou!

Slyšeli jste o australském ústavním právu?

Opravdový zákon, kterým se Austrálie řídí, který je stále PRÁVNĚ zaveden a je 100% platný?

Nejsem ústavní právník, ale s trochou času ani nemusíte být „raketový vědec“, abyste přišli na některá velmi důležitá fakta, která mohou změnit naši současnou situaci.

[wp_ad_camp_2]

„Přestali nás učit o tom ve školách a je velmi těžké najít kopii (skutečnou kopii, která neobsahuje žádné části, které bych mohla přidat).“ Takže bych nečekal, že se jedná o běžné znalosti. Tak to však musí být. To je pro nás klíč k tomu, abychom si vzali Austrálii od Číny a od korporací zpět, od těch, co si naši zemi PROTIZÁKONNĚ přivlastnili. Dělají si co chtějí a my jim dovolujeme, aby se tím každý den veřejně chlubili.

Lidé jsou společenstvím – commonwealth, NIKOLIV vládou

Jak jsme se stali z Lidového ústavního zákona a Australské vlády společenství ….. KORPORÁTNÍ ENTITOU?

Věděli jste, že je pro vládu prodávat a zadržovat naší vodu nezákonné?

Než toto téma rozvedu na zcela novou úroveň, podívejme se na velmi jednoduchý fakt.

Je to všude. Dokonce i na mainstreamu, že je voda zadržována a prodávána. … 100 milionů litrů je z našich hlavních zdrojů vody odebráno. Naplněno do lahví a dodávano také … uhodli jste to … do Číny!

Věděli jste, že je pro vládu prodávat a zadržovat naší vodu nezákonné? Podle našeho ústavního práva.

Přímo z původního ústavního zákona podle § 100:

[wp_ad_camp_2]

Něco lepšího. Věděli jste, že podle našeho ústavního zákona je naše „vláda“ NELEGÁLNÍ?

Ba co víc, naše „vláda“ není legální díky Bob Hawkova Australia Act z roku 1986. My, lidé jsme s ACT nesouhlasili, je to nezákonné a proti naší ústavě. Nesouhlasili jsme s tím, takže to neexistuje. Věděl jsi to? To pro mě to byly všechno novinky!

Naše místní vlády jsou také nezákonné. V roce 1973 proběhlo referendum a my jsme i místním vládám řekli ne. Stejně si to udělali nelegálně. Všichni jsou korporacemi!

Nikdy jsme nesouhlasili s placením daně z příjmu. Představte si, o kolik více peněz byste měli, kdybyste nemuseli platit daně z příjmu, směšné pokuty, mýtné, pozemkové sazby. Seznam pokračuje. To všechno bychom si měli vzít zpět. Podle našeho ústavního práva je to naše právo, protože my, lidé Commonwealthu, jsme s tím nikdy nesouhlasili. Pokud jsme se nedohodli, není to zákonné. Byli jsme velmi velkou společností a mnoha dalšími místními korporacemi obalamutěni.

Podívej se sám. Sem do vyhledávání zadej název místní rady vlády ABN / ACN:

https://abr.business.gov.au/

Co tedy můžeme na naší úrovni „řadových členů“ Austrálie udělat?

Gough Whitlam vyřadil královnu v Austrálii v roce 1973 z moci. Proto lidem, kteří odešli do Anglie, s žádostí, aby nám pomohla, královna řekla: „Lidé v Austrálii si musí pomoci sami.“ Týká se to ústavy a že my, lidé, máme moc … prostě musíme vědět, jak … je to SNADNÉ, pokud víte!

Nejprve pochopte, jaká je vaše / naše ústava. Vše je velmi snadno vysvětleno v tomto krátkém videu níže. Nejde o žádnou vědu, pokud ji na vysoké úrovni dokážu pochopit i já, může to pochopit každý.

Jednou z mých otázek, když jsem začala s touto cestou bylo, zda by byla odpověď petice.

Teď vím, že odpověď zní ne.

Citizens Initiate Referendums (CIR) nám dá pravomoc změnit systém.

CIR ve Švýcarsku funguje už více než 100 let. Proč ne tady?

Potřebujeme k tomu podpisy na dopise „My Will“ celkem 51% populace. To je pouze 100 000 podpisů.

[wp_ad_camp_2]

Jak můžeme změnit systém?

Poslední věc, kterou potřebujeme, je další politická strana plná slibů v době voleb. A poté, co jsou zvoleni na své sliby zapomenou.

Skupina Advance Australia usiluje o to, aby lidé sami vyvolali vládu lidí.

Toto video je Mikea Holta. Mike NENÍ politikem. Je to ex-voják a má docela repertoár, opravdu nás chce vidět dostat tuto zemi na mnoha úrovních zpět do našich rukou. Odborník na ústavní právo a zakladatel Citizens Initiated Referendum nebo také CIR NOW – https://www.cirnow.com.au/

O Mikevi: https://mywillaustralia.com/about-us/

https://www.youtube.com/watch?v=c0iWiPY3J9Q&feature=emb_title

Proč to můžeme udělat?

Zde je odkaz na vysvětlení dopisu Moje vůle „My Will“. Co, jak a proč:

https://mywillaustralia.com/my-will-what-is-it/

Jakmile bychom měli 100 000 podpisů, můžeme zřídit „Grand Jury“ a zahájit proces:

https://mywillaustralia.com/terms-of-reference/

Stahování dopisu My Will Letter a adresa pro zaslání vlastní rukou podepsané kopie: https://mywillaustralia.com/

Mike pro nás dělá veškerou těžkou práci. Vše, co musíme udělat, je podepsat „My Will“ dopisy!

[wp_ad_camp_2]

 

 

Pokud z jakéhokoli důvodu nemůžete kopii vytisknout, obraťte se pro podporu na svou rodinu nebo sousedy, aby pro vás dokument vytiskli. Nebo v Officeworks mají tisková zařízení.

Stáhněte si původní australskou Ústavu zde:

https://www.cirnow.com.au/fileuploads/

Teď vím, že to není Tesla, Volná energie a tohle vše zahrnuto do jedné hromady, hodí se to do všech plánů, ale musíme někde začít, ne? Na našem vlastním dvorku, úplně nahoře!

Udělala jsem svůj výzkum a skupina „Advance Australia“ nejsou politickou stranou a nejsou tu pro sebe. Jsou to průměrní lidé stejně jako vy a já a snaží se získat Austrálii zpět našim lidem. Je to velká práce a přiznejme si, nic nemůže být horšího než současná situace, ve které teď jsme …

Součástí tohoto plánu je možnost používat pro hlasování aplikaci v mobilu. To nám lidem dává pozici moci mít svůj hlas a hlasovat o referendech. Snadný! Geniální!

Proč jsme dosud neměli aplikaci pro hlasování? Hmmmm … v dnešní době? Tady si vezmu divoký odhad a řeknu, že to bylo ‚zmanipulované‘ současným systémem …

Tak jako tak…

Mají podrobný plán s 5. kroky, které si můžete projít zde:

Krok 1. https://advance-australia.com.au/step-1-cir/

Krok 2. https://advance-australia.com.au/step-2-electronic-voting/

Krok 3. https://advance-australia.com.au/step-3-electoral-reform/

Krok 4. https://advance-australia.com.au/step-4-tax-reform/

Krok 5. https://advance-australia.com.au/step-5-defence/

Osobně je to jeden z mých oblíbených. Z kroku 4.:

Lidé Commonwealthu nejsou povinni platit jakékoliv osobní daně

Navíc budeme moci přenést celou řadu otázek o referendu k hlasování – jako přerušení všech vztahů s OSN a řekli jim, co si mohou s Agendou 21 udělat!

Tyto další podrobné plány pro referendum jsou rozhodující pro jeho revizi a převzetí našeho systému zpět.

Tyto plány nejsou dokonalé, ale je to dobrý způsob jakzačít a zahájit naše referenda, abychom se dostali na správnou cestu k návratu Austrálie zpět nám:

https://advance-australia.com.au/water-management/

https://advance-australia.com.au/land-law-reform/

https://advance-australia.com.au/trade-reform/

https://advance-australia.com.au/manufacturing/

https://advance-australia.com.au/monetary-banking-reform/

https://advance-australia.com.au/primary-industry/

https://advance-australia.com.au/the-media/

https://advance-australia.com.au/veterans/

https://advance-australia.com.au/energy/

https://advance-australia.com.au/crime-law-justice/

https://advance-australia.com.au/social-equality/

https://advance-australia.com.au/drugs/

Prosím, neber to ode mě doslova. Proveďte svůj vlastní průzkum. Budete cítit, jestli rezonuje, nebo ne.

Pokud to všechno rezonuje, prvním krokem k provedení akce je uvědomění. Ukažte to lidem a otevřeně o nich diskutujte. Nejedná se o „konspirační teorii“. Toto je však spiknutí tím, že „vlády“ jdou jako zlé ovce po kufřících s penězi a kdo ví, co dalšího ještě. Všechny jejich struny jsou taženy jako loutky takzvanou „světovou elitou“, kde několik rodin získává a zbytek z nás trpí a je využíván.

Být vědomý a mluvit pravdu vás nečiní „jedním z těch šílených konspiračních teoretiků nebo šílených aktivistů“. Díky tomu je život realistický. Ke změně všeho, co se děje, je třeba změnit předměty naších konverzací.

Na globální úrovni už máme mnoho podpory. Musíme jen každý jako jednotlivec udělat svůj díl. „Jeden“ je velmi silné číslo!

KOLEKTIVNÍ GLOBÁLNÍ VĚDOMÍ JE SÍLA – ZNALOST JE SÍLA

zbytek už se o sebe postará sám.

Pro tadesco přeložila adri

Zdroj zde

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.