AKTUALIZACE 16:54

…..čtenáři nám v e-mailech a prý i v diskuzích vytýkali, že neustále píšeme o Americe a nikoliv o Rusku. Nemějte obavu. Napsali jsme toho už hodně o Rusku. A dneska přidáme zase nějaké ty pikošky….

QQ:QQ Q7:54

1) Prezident putin opět exceluje. Koronová krize po rusky.

Zprávy tohoto typu určitě v českých MSM nenajdete. To by si raději redaktoři nechali vytrhat všechny vlasy. Copak se v době této krize odehrálo od nás na východ?????

Ruská vláda nyní zaplatí všem mladým lidem s dětmi, kteří si koupili vlastní bydlení, 35% veškerých pořizovacích nákladů. Prosím neberte to jako vtip, je to nádherná realita, kterou odsouhlasil ruský parlament na podporu rodin a stavebnictví v době údajné krize. Jedná se o koupi vlastního bytu, postavení domu nebo refinancování už hotové stavby. tm: no tak to mně podržte…..

V parlamentu už zákon byl odsouhlasen a hlavně uveden do praxe bez jakýchkoliv průtahů. Nechci ani pomyslet, jak by to bylo v České republice. Promiňte je to nevhodná poznámka celkem vhodně umístěna. To by si raději BABY-Š postavil za to další čapí či vosí hnízda.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ruská televize 24.Q7.2Q2Q odvysílala reportáž o odsouhlasení a uvedení nového zákona v okamžitou platnost. Prezident putin ještě navrhl několik dalších možností podpory pro mladé rodiny, pro následné zvýšení populace. Ano vážení čtenáři tadesca, je to Pan Prezident s velkým P.

Prezident putin má zájem pomoci mladým lidem aby mohli hned od začátku žít komfortním životem. Proto tyhle zákony.

Tým tadesca tímto také děkuje Prezidentu Putinovi za prokázanou neuvěřitelnou podporu mladým lidem v Rusku. Je vidět, že si umí vážit toho nejcennějšího a myšlenky okamžitě proměňuje v činy. Děkujeme…..

Zdroj najdete zde: https://www.vesti.ru/finance/article/2433039

 

2) Ozdravné komory pro každou lidskou bytost

Při rychlém pročtení komentů jsem zjistil, že se zde zaměňuje několik věcí najednou. Rád bych chtěl upozornit a uvést na pravou míru, že jak plazmová energie, tak tachionová energie tyhle zázraky nedělá. Přesto bylo natočeno několik videí i článků o zmíněných komorách či léčebných zařízeních a byly nazvány teslovými komorami. Opakuji, ani plazma a ani tachyony tohle neumí.

Ale naprosto jiná káva je komora, ve které se vyskytuje skalární vlnění určité frekvence. Tohle vlnění nepůsobí vůbec na buňky, ale přímo na hmotu. Na atomy. Veškeré atomy, které se nacházejí v Excitovaném stavu či Deexcitovaném stavu se pomocí tohoto vlnění dostanou do stavu původního. Do stavu, ve kterém mají být.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pro laiky vysvětleno:

Excitovaný stav atomu, je stav atomu, který má více energie. Buď mu byla dodána, či jiným způsobem ji „získal.“

Deexcitovaný stav atomu, je stav atomu, který má příliš málo energie, která mu byla odebrána či ji „nějak ztratil.“

V principu se jedná o zařízení, které pomocí skalárních vln působí na lidský organismus. Tedy přímo na atomy a umí skutečně neuvěřitelné. Srůstání nervů v přerušené páteři je pro zařízení hračka. Obnovení normálního stavu z depresí, mozkových příhod či dorůstání ztracených končetin je zcela normální. Prostě umí uvést tělo do původního stavu rychle přesně a dokonale. Opravuje také chromozomy a získané choroby na planetě Zemi se eliminují…..

Zařízení se zatím vyskytují v Rusku, o těchto vím. V Americe možná, ale když o nich Prezident trump hovoří, budou je mít asi také. V krátkém čase se však vše dozvíme…..

[wp_ad_camp_2]

 

3) Americká vládní instituce potvrzuje oficiálně škodlivost 5G záření

Pro čtenáře, kteří ještě nepochopili co se vlastně ve světě odehrává a do čeho jsme byli „namočeni“. Rovněž pro ty, kteří nevěří, či nechtějí pochopit rozdíl mezi:

5G zaření způsobuje coronavirové onemocnění (nikdy jsme předešlý výrok na stránkách tadesca.org netvrdili)

a

5G záření způsobuje podobné příznaky jako onemocnění Coronavirem (ano k tomu se tadesco.org hlásí)

O co se tedy jedná, budete velice překvapeni a zjistíte opět, že všemu je úplně jinak.

Přesuňme se nyní na článek z internetu…..

Mezinárodní studie nedávno zveřejněná na webových stránkách NIH

Národního institutu zdraví, potvrdila, že záření ze sítí 5G je absorbováno kožními buňkami a může změnit DNA tak, že ZPŮSOBUJE PŘÍZNAKY podobné Coronavirovému onemocnění. Tadesco.org o tom píše ihned od začátku nastartování sítě ve Wuhanu, kde lidé padali na ulici mrtví. Tam to bylo vyzkoušeno a je to už i potvrzeno.

Studie, kterou společně prováděli vědci z Guglielmo Marconi University, centrální Michigenské University a první moskevské státní lékařské univerzity, dospěla k závěru, že 5G mikrovlné záření způsobuje příznaky, které se očekávají při onemocnění CORONAVIREM-19.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ve studii je poukázáno na skutečnost, že dermatologické buňky absorbují milimetrové mikrovlny, které působí jako antény a přenášejí signály do jiných buněk…..

Myslím si že jsme o problematice 5G napsali dosti, a proto se nehodláme dále tématem, který je skutečně vojenskou zbraní, zabývat. Je to jenom další ztráta času, ví se o tom, vědí to vědci, nikoliv ti koupení prostituti či lidské prostitutky a je nutné se zabývat nyní důležitějšími daty. Jsou zde milióny důkazů. Je nyní nutné se postavit proti tomuto zvěrstvu…..

Článek si můžete přečíst ZDE

4) Jen si kupte elektroauto a nechte se za živa ogrilovat…..

Video najdete zde

 

WWG1WGA

tm komentuje

[wp_ad_camp_2]

Gutmenschen Autos

Am 23.07. Haben die umweltfreundlichen Elektroautos auf der A8 ihr wahres Gesicht gezeigt. Unabhängig von der Herstellung bzw. Erwirtschaftung von Kobalt finde ich Elektroautos einfach nicht geeignet.Eine schöne Idee aber leider nicht umsetzbar.

Posted by Joshua Meyer on Sunnudagur, 26. júlí 2020

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.