…..není vyloučeno, že právě na takovou událost, která se odehrála v Iránu, čekaly veškeré hordy přivezené do Německa. Dle dat, které mně byly zaslány od známých v Německu, pracujících u policie a armády, plyne následující….

00:05

Od včerejšího dne musejí být v Německu všichni vojáci v záloze okamžitě dostupní a to stejné platí také u policejních složek. Mají být také staženi z dovolených.

Jak jsme dříve psali, nepodařilo se vyvolat WWIII všemi možnými akcemi pořádané deep statem. Možná právě tento moment zapříčiněný v Iránu bude použit na svatou válku, kterou včera prosazoval turecký prezident Erdogan. Má zájem na základě těchto okolností rozpoutat v Německu religiózní válku proti všem křesťanům a jinověrcům popřípadě nevěřícím. Nelze vyloučit, že hordy muslimů budou následovat příkazy Erdogana. V takovém případě by mohlo dojít k rozpoutání občanské války u našich západních sousedů, která by se potom mohla postupně rozšířit do okolních zemí.

Další zpráva, která se k nám do redakce dostala hovoří o velkém počtu těžké vojenské techniky USA, které se přesouvají po cestách neznámo kam. Prý směrem na východ.

Rovněž byl pozorován velký pohyb letadel v německém Ramsteinu, kde sídlí velitelství NATO pro EU.

Deep state je na konci svých sil, a proto se budou snažit vyvolat WWIII, kterou si žádný myslící člověk nemůže přát. (pokud nemá amputovaný mozek jako všichni politici)

Budeme Vás nadále datovat o nových zprávách, které přijdou do redakce.

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.