;

…..není vyloučeno, že právě na takovou událost, která se odehrála v Iránu, čekaly veškeré hordy přivezené do Německa. Dle dat, které mně byly zaslány od známých v Německu, pracujících u policie a armády, plyne následující….

00:05

Od včerejšího dne musejí být v Německu všichni vojáci v záloze okamžitě dostupní a to stejné platí také u policejních složek. Mají být také staženi z dovolených.

Jak jsme dříve psali, nepodařilo se vyvolat WWIII všemi možnými akcemi pořádané deep statem. Možná právě tento moment zapříčiněný v Iránu bude použit na svatou válku, kterou včera prosazoval turecký prezident Erdogan. Má zájem na základě těchto okolností rozpoutat v Německu religiózní válku proti všem křesťanům a jinověrcům popřípadě nevěřícím. Nelze vyloučit, že hordy muslimů budou následovat příkazy Erdogana. V takovém případě by mohlo dojít k rozpoutání občanské války u našich západních sousedů, která by se potom mohla postupně rozšířit do okolních zemí.

Další zpráva, která se k nám do redakce dostala hovoří o velkém počtu těžké vojenské techniky USA, které se přesouvají po cestách neznámo kam. Prý směrem na východ.

Rovněž byl pozorován velký pohyb letadel v německém Ramsteinu, kde sídlí velitelství NATO pro EU.

Deep state je na konci svých sil, a proto se budou snažit vyvolat WWIII, kterou si žádný myslící člověk nemůže přát. (pokud nemá amputovaný mozek jako všichni politici)

Budeme Vás nadále datovat o nových zprávách, které přijdou do redakce.

Napsal tm

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.