…..dění v mnoha zemích Evropy je naprosto neprůhledné. Copak pěkného nám připravili na velikonoce? Jaképak překvapení přinese zajíček????

00:54

[wp_ad_camp_1]

Ve středu 5.4.2017 se v Sýrii odehrál jakýsi divný útok chemickými bojovými látkami a od té doby zatím roste množství zpráv a úvah z nich vyplývajících, které přicházejí a jsou vzájemně nesourodé. Zatím se v tom nelze vyznat a lze dát jen určitá obecná doporučení. Navíc lze jen doufat, že situace nebude dál tímto způsobem houstnout, protože před necelými 48 hodinami bylo v tomto ohledu řečeno, že bude-li to takhle dál pokračovat, už o Velikonocích budeme pravděpodobně zavlečeni do války Ruska proti USA/NATO.

Dnes ale úvahy naznačují, že by to mohla být jen válka předstíraná! Hlavními cíli celého toho dění a také té předstírané války by prý totiž mělo být:

1) restartovat systém peněžnictví světa a zbavit ho tak jeho neúnosných dluhů, zavést plnohodnotné peníze kryté měnovými kovy

2) odstranit republiky a místo nich znovu nastolit absolutistické monarchie. Přitom se zdůrazňuje, že pokud bude dovoleno, aby se tento průběh realizoval, pak tento proběhne nečekaně, rychle a překvapivě.

Z toho plyne obecné doporučení připravit se duševně podle možnosti na takový neočekávaný zvrat, protože kvůli jeho případné razantnosti prý hrozí, že mnoho lidí zahyne zbytečně, protože zešílí, jak nebudou schopni se s takovým zvratem situace vyrovnat. Pokud by takové události nastaly, je prý možné, že jejich průběh bude velmi drastický. Samozřejmě připravit se také tělesně.

Mělo to prý proběhnout, kupříkladu v r. 2016 několikrát, ale asi kvůli rozporům mezi nějakými frakcemi uvnitř tajných elit, nebo snad kvůli odporu sil, které si přejí dobro, to prý bylo opakovaně zvráceno a odloženo. Nynější situace prý nasvědčuje tomu, že tento průběh byl prý nyní znovu uveden do chodu. Zda se to skutečně odehraje, bychom měli určitěji vědět snad do Velikonoc.

Čtenáři by každopádně neměli být překvapeni, pokud by se náhle začalo mluvit o tom, že „v Evropě vypukla 3. světová válka“, a situace by tak skutečně vypadala. Prý by to snad měl být jen klamný manévr, který by jakési koalici křesťanů poskytl záminku k tomu, aby především z Německa rázně vypakovala tam zatím v pohodě pobývající muslimy. Pokud by důležitou součástí té křesťanské koalice byly ozbrojené síly Ruska, pak je možné, že by asi musely nějak rychle přejít také přes Slovensko, respektive přes Českou republiku a zastavily by se pak asi až na východním břehu řeky Rýn.

Například tady se lze k tomu aktuálně něco dočíst: https://hartgeld.com/media/pdf/2017/Art_2017-300_Oster-Krieg.pdf

Osobně mám zprávy z jiných zdrojů ze Švajzu, které se na netu nedají najít. Říkají, že v případě rozpoutání jakékoliv války v Evropě budou silnice pro civilisty blokovány a nebudou moci používat auta. Při vyhlášení stavu nouze budou dokonce auta s náhonem na všechny nápravy zabaveny. Lidé je budou museti odevzdat. O tom jsem ale psal před několika roky. Také jsem dával článek o zákonech stavu nouze, které by platily v Čr. Bylo by dobré je zase projít.

Nezapomeňte, že mají několik paralelních kolejí po kterých jedou a můžou situaci dle jejich potřeby v poslední chvíli změnit. Bylo by dobré se připravit na všechno….

PŘIPRAVTE SE NA TOBOGÁN. TEĎ JE TO ZATÍM VE HVĚZDÁCH.

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.