…..Princ Andrew, také nazývaný jako Herzog von York, údajně včera večer spáchal sebevraždu. Ve svém domě v Londýně…..

21:54

Zpráva se objevila v jednom vyjádření londýnského paláce. Dle výpovědi se princ Andrew, třetí dítě a druhý syn královny Elizabeth II. a prince Philipa, oběsil v jeho koupelně a nezanechal žádnou zprávu.

Palác dodal, že se v současné době nacházejí všichni v těžkých dobách a žádá o respektování soukromí, když truchlí nad „ztraceným králem.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Princ Andrew byl od roku 2019 neustále pod kontrolou ochranky, která měla jeho sebevražedné sklony eliminovat a ochránit ho.

Víme, že pravděpodobný sebevrah byl minulý rok obviněn z pedofilních hrátek s paní Giuffre, která byla donucena Jeffrey Epsteinem, aby se s Princem Andrew vyspala. A to několikrát.

ODKAZ – CITY NEWS

Když se podíváme zpět, vypadá celá situace zcela jinak. Popřemýšlejte, že najednou ve vězení, kde sebevražda oběšením není možná, poukazuji na Jeffrey Epsteina, nyní další sebevražedná oběť, která byla neustále pod dozorem – princ Andrew, záhadně páchají sebevraždy. Jak je to možné?????

Je také zcela možné a logické, že vše mohla být jenom předehra k ponoření se do neznámých sfér, aby zabránili jeho pronásledování. Tímto by bylo vše odůvodněno.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Všichni se pravděpodobně chtěli vyvléct ze soudních kompromitujících přelíčení a hlavně z pobytu za mřížemi. A z následijící velkou ostudou pro palác.

Jeffrey Epstein, i když se dnes už o něm nehovoří, žije poklidně opět pedofilním životem v Izraeli. Psali jsme o tom.

Další, kdo unikne trestu, je princ Andrew. Ptám se jako minule. Kdo bude další „sebevrah?????“

Na celé záležitosti něco moc smrdí. Co asi. Je jenom otázkou, kam odklidí prince Andrewa. Že by také do Izraele????

Napsal a volně přeložil tm

p.s. Tak jak jsem psal na začátku, jedná se o nepotvrzené zprávy a je mi divné, že v žádném oficiálním tisku, rozumějte v mediálních sra*kometech, se o tom nepíše. Proč?????

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.