Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Dnes v noci se mi zdál sen 3
…..tak jsem se konečně zase vrátil z cest a hned v noci se mi zdál zajímavý sen….
05:55
[wp_ad_camp_1]Po návratu z dalekých cest, po kterých jsem byl značně unaven, se mi stala taková zajímavá příhoda.
Večer jsem šel do ložnice a ani nevím, jak jsem došel do postele. Asi jsem usnul při posledních dvou krocích před postelí. Celou noc jsem spal velice tvrdě a zdál se mi zajímavý sen. Určitě bude zajímat i Vás….
Byl jsem pozván na výlet, o kterém jsem sice věděl doředu, byl plánovaný, ale nikoliv tím způsobem, že dostanu zprávu a musím okamžitě bez příprav odcestovat.
Zdálo se mi, že jsem se svými přáteli nastoupil do jejich soukromého letadla Gulfstream G650. Na palubě jsem se dozvěděl, že letíme do Peru. Letěli jsme z jednoho velkého evropského letiště. Po startu mi bylo sděleno, že se podíváme prvně na zajímavou scenérii, která se odehrává v Adenském zálivu. Přeletěli jsme středozemní moře a zamířili na Řecko, Krétu a Egypt. Pak jsme pokračovali přes Sudán a Eritrej k Jemenu. Nad adénským zálivem jsme viděli zajímavou scenérii, kdy každých pár vteřin byly vidět záblesky zeleného laseru. Přátelé vše komentovali se slovy: Pravděpodobně už nastala nepovedená invaze Androidů a jenom dodali…. ke konci časů lidstva. (vše jsem popisoval v článcích o JEMENU, články můžete najít ZDE.
[wp_ad_camp_1]Po zajímavé podívané jsme pokračovali na cestě do Malaisie a přistáli v Singapuru. Natankovali jsme a pokračovali v letu směrem na východ přes Austrálii. Po mnoha hodinách letu jsme konečně byli v Limě v Peru.
Zde jsme pokračovali letadlem a následně vrtulníkem do nepřístupných hor pod Andama, kde jsme měřili čas. Pamatujte, že konstanta Pí je konstantou času…..
Pod horama ve velkém opuštěném městě, kam není přístup pro lidi, málokdo se zde dostane, jsme vybalili přístroje a dali se do měření času. Bylo změřeno, že den má dnes 15 hodin a 7 minut. Proto lidé dnes nic nestíhají, jsou neustále hodně unaveni, nedospaní. Hodinky na rukou, Vám ale ukazují pořád stejný čas.
Po krátkém pobytu v Peru jsme se opět vydali zpět do Evropy. Byla to zajímavá cesta a hlavně hodně programově nabitá. Čas nám uběhl velice rychle, protože jsme neustále diskutovali o situaci na planetě Zemi a možných následných radikálních změnách, ke kterým v krátké době dojde.
Mimo jiné cestou, ve výšce 13 kilometrů, jsem viděli po celou trasu letu často výboje přebité atmosféry, i když se tam mraky nenacházely. Byly pod námi snad ve výšce 10 kilometrů. Vypadaly podobně jako na níže uvedeném obrázku. Že by snad opět zkoušeli neexistující HAARP?????
No a jak to dopadlo? Ráno jsem se probudil celý zpocený a nevěděl jsem jestli to byl sen nebo realita. Sen jsem si dobře pamatoval a vzpomněl jsem si, že v Limě při vystupování z letadla jsem uklouzl na schodech a odřel si zápěstí levé ruky. Kupodivu odřenina na ruce byla….
No jinak jsem zpátky a občas zase budu psát nějaké články…..
tm
[wp_ad_camp_1]