…..jestli vyrůstá mládež orientovaná tímto směrem, tak se máme na co těšit. Ano byl to směr ZLOČINCE SOROSE A SPOL. kteří z pokojných národů mají zájem udělat bojiště a zasét nenávist mezi lidi….

16:27

Výroky chlapce, neoliberálních zločinců, by se měly okamžitě trestat bez odkladu. Je vidět kam celý svět SOROSE, MERKLOVÉ, ČAPUTOVÉ, LAJČÁKA A DALŠÍCH SMĚŘUJE. A to si máme nechat líbit????

Je to odraz jeho rodiny, školy, ředitele školy a celkové výuky která byla nově do škol zavedena. Ředitel školy by měl být spoluzodpovědný, pokud okamžitě žáka ze školy nevyloučil!!!!!

Naposledy tímto způsobem vyhrožovaly SS komanda co si vzpomínám….

https://youtu.be/Xue2nJB0kRo

21.03.2019 Budete prví, ktorých budeme strieľať, rozkrikoval sa na internete mladý gymnazista

Zde jsem si dovoli zkopírovat jeden komentář pod videem…..

VÁŽENÝ PRIATELIA SLOVÁCI TAKTO VYZERAJÚ A ZMÝŠĽAJÚ VOLIČI PANI ČAPUTOVEJ . ANO SÚ TO ZBOHATLÍCI , KTORÝ UŽ NEVEDIA AKO ZACHÁDZAŤ Z PENIAZMI A MYSLIA SI , ŽE ZA PENIAZE SI KÚPIA VŠETKO ČO IM PRÍDE NA UM . ANO V ĎAĽŠOM KOMENTÁRI SME SA DOČÍTALI , ŽE BY BOLO POTREBA ABY SA UŽ TÝMTO ČLOVEKOM ZAOBERALA POLICIA , LEBO TU NA JEHO PRÍZPEVKU PRIAMO VYHROŽUJE ĽUĎOM , ŽE NÁS BUDÚ STRIEĽAŤ. TÝCH , ČO NEVOLILI PANÍ ČAPUTOVÚ . JE TO STEJNÉ , AKO KEĎ SI PAN KISKA , KTORÝ SI K NÁM NA SLOVENSKO POZVE PÁNA POROŠENKA ,KTORÉHO ZVOLILI BANDEROVKÉ SKUPINY A UKRAJINSKÁ FAŠISTICKÁ STRANA . TU SA OBJÍMAJÚ AKO STARÝ PRIATEĽIA S FAŠISTICKÝMI KOREŇMI . TO JE VRCHOL . OPOVRHUJÚ VŠETKÝMI OBČANMI SLOVENSKEJ REPUBLIKY , KTORÝ PROTI TOMUTO FAŠISTICKÉMU ZLU BOJOVALI . VŠETCI BY MALI STÁŤ NA LAVICI OBŽALOVANÝCH AKO ZRADCOVIA A ZAPREDANCI VLASTNÉHO NÁRODA SLOVÁKOV . PRETOŽE AKÝM PRÁVOM SA STAVAJÚ DO POZÍCIE VŠEMOHÚCÉHO A KONAJÚ BEZ SÚHLASU A REFERENDA VŠETKÝCH OBČANOV . I KEĎ SME MALÝ NÁROD MALI BY SME SI UDRŽAŤ ASPOŇ TU HRDOSŤ V SEBE A CHOVAŤ SA AKO ZVRCHOVANÝ ŠTÁT , ALE NIE AKO VAZAL AMERICKEJ VLÁDY A EVROPSKÝCH BYROKRATOV . MORAVÁCI .

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.