Mezinárodní soudní advokát Dr. Reiner Fuellmich 31. prosince řekl, že nejnovější „šokující zpráva“ o vakcínách proti wuhanskému koronaviru (COVID-19) zničí velké farmaceutické společnosti, které si během pandemie nahrabaly miliardy dolarů.

Ve videu prezentovaném kanálem OVAL Media-Prevent Global Genocide (Mediální-prevence globální genocidy) a publikovaném na Brighteon.com, Fuellmich diskutoval s Dr. Wolfgangem Wodargem o nejnovějších výsledcích výzkumu Craiga Paardekoopera z londýnské Kingston University.

Šarže vakcíny s různou toxicitou

Podle Wodarga, německého lékaře a epidemiologa specializujícího se na plicní nemoci a environmentální medicínu, údaje ze systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) ukazují, že šarže očkovacích látek se vyznačují různou toxicitou.

Dodal, že to nyní bylo statisticky znázorněno a bude tím prokázáno, že výrobci očkovacích látek proti COVID pracovali koordinovaně se záměrem cíleně zabíjet a mrzačit osoby, které si očkovací látky vzaly.

„Nejde o očkování. Není pravda, že v každé dávce je stejná látka. A máme skutečně pádný důkaz o tom, že dávky jsou různé, různě velké, různého složení a mají jiný účinek,“ vysvětlil Wodarg.

Wodarg si povšiml spousty várek vakcín v USA, po jejichž použití nebyly zaznamenány žádné případy, zatímco jiné várky za sebou nechávaly mnoho umírajících lidí. Vysvětlil, že u některých várek je vidět, že se něco děje, a právě u nich jsou případy toxicity vyjádřené v úmrtích. Německý lékař dodal, že vakcíny Pfizer a Johnson & Johnson mají v určitých šaržích děsivou kumulaci případů.

Fuellmich poukázal na to, že jakmile se „záměr“ prokáže, neexistuje imunita ani ochrana odpovědnosti pro nikoho, ani jakoukoli organizaci zapojenou do těchto zločinů proti lidskosti.

Když se podíváte na všechny důkazy, uvidíte, že je jich víc než dost. Velmi nedávná prezentace bývalého viceprezidenta společnosti Pfizer, Dr. Mika Yeadona, přesně ukazuje, jak tyto různé šarže používají, aby experimentovali v rámci experimentu – aby vyzkoušeli, jaký druh dávky je potřeba k zabíjení a mrzačení lidí,“ řekl Fuellmich, který zdařile obvinil velké společnosti jako Volkswagen a Deutsche Bank.

„A to je nevyhnutelný důkaz promyšlenosti, a jakmile ji prokážete, už pro nikoho imunita neexistuje. Ani ve Spojených státech.”

Wodarg: Vakcíny vyrobené k úmyslnému zabití tisíců lidí

Wodarg řekl, že vakcíny byly plánovaným, nejasným pokusem a byly vyrobeny, aby úmyslně zabily tisíce lidí.

Fuellmich dodal, že to provedli koordinovaně a synchronizovaně s Pfizerem, který se ujal vedení, a poté ho následovaly Moderna a Johnson & Johnson. Poznamenal, že všechny tyto farmaceutické společnosti o masovém sériovém zabíjení věděly.

„Tohle je právní problém. Ale tento (graf) usnadňuje všem právníkům na světě úmysl prokázat. Z těchto grafů vyplývá nevyhnutelný závěr,“ řekl Fuellmich. „Můžeme prokázat úmysl. Záměrně používají různé dávky ve vzájemné koordinaci tak, aby si do činností vzájemně nezasahovali, a aby se pokusili zjistit, co nejlépe zabíjí, nebo co nejlépe mrzačí.”

Doktor Sam White, lékař ze Spojeného království, který byl v červnu 2021 suspendován National Health Service (NHS, národní zdravotní službou) kvůli jeho obavám o bezpečnost vakcín proti COVID. Řekl, že bylo učiněno vše, aby byla zamaskována pravdivá čísla, a že systémy hlášení nikdy nebyly dostatečně robustní, aby zvládly klinické testování milionů nebo dokonce miliard lidí.

„Pokud se nám podaří prokázat zločinný úmysl, nebo dokonce hrubou nedbalost či zabití, je docela dobře možné, že ti, kterým bylo ublíženo, nebo ti, kteří ztratili milovanou osobu, mohou skutečně získat nějakou formu odškodnění,“ řekl White. „V současné době je to ve Spojeném království i na celém světě v podstatě nemožné. A to je případ vakcín už velmi, velmi dlouho. Je to skoro neuvěřitelné, že existuje nějaký druh synchronizovaného úsilí.”

Fuellmich řekl, že zjištění budou mít nedozírné právní důsledky, jestli se prokáže, že vakcíny byly vytvořeny úmyslně tak, aby lidem ublížily.

„Musíte vyvodit právní závěr a právní závěr je jeho záměrem. A z jeho záměru můžete získat náhradu škody. Můžete se dostat až na 21násobek skutečné škody, která ke skutečné škodě přičítá. V těchto případech, řekl bych, že až tisícinásobek, protože ti lidé byli opravdu těžce poškozeni. Myslím, že to bude stačit na likvidaci celého průmyslu,“ uzavřel Fuellmich.

Podívejte se na video níže, kde se dozvíte více o nejnovější zprávě týkající se vakcín proti COVID-19.

Přeložila jana | Zdroj: Natural News

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.