;

Epidemie koronaviru vznikla v čínském Wu-chanu a nyní, doprovázena strachem, se šíří do dalších kontinentů a zemí. A nejhorší na věci je ta skutečnost, že dosud neexistuje vakcína či specifický lék, který by byl onemocnělým lidem k dispozici. Čímž se samozřejmě strach lidí z předmětné nemoci dále zvyšuje. Rychlá, pohotově použitelná, dostupná a též bezpečná léčba je v těchto dnech nezbytná nejen pro záchranu už onemocnělých pacientů a k zastavení dalšího šíření epidemie, ale též pro vzpruhu a povzbuzení, které by nalezení léku lidem v Číně a na celém světě psychologicky přineslo.

 

 

 

Akutní plicní selhání (acute respiratory distress syndrome = ARDS), je klíčovým mechanizmem, způsobujícím osudovou nemoc, o níž je řeč. Charakteristickým znakem ARDS vedoucím k poruše buněk, selhání životních orgánů a smrti, je zvýšený oxidační stres dostavující se překotným uvolňováním volných radikálů a cytokinů (malé proteiny, které mohou ohrožovat imunitní systém).

Časné užití velkých dávek antioxidantů, zvláště pak vitaminu C, hraje proto v léčbě nemoci z koronaviru klíčovou roli. Vyzýváme proto všechny organizace zodpovědné za zdraví lidí a jejich pracovníky, aby svým onemocnělým v zájmu zastavení šířící se epidemie odvážně a urychleně aplikovali do žil velké dávky vitamínu C.

COVID-19 je rychle se šířící epidemie s vysokou nemocností, a nitrožilně podávaný vitamín C efektivně oxidačnímu stresu čelí.

Z čínské zprávy zveřejněné na webu Orthomolecular.org přeložil Lubomír Man

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.